41 dikiş büyüsü

41 dikiş büyüsü nedir ?
41 dikiş büyüsü iki taraflıda yapılabilen bir büyüdür. Hem ak büyü bununla birlikte kara büyü olarak kullanılabilir. Bu büyüyü yaptıran bireyin niyetine gör değişiklik göstermektedir. Ak büyü sınıfında kullanılacak olursa nazardan korunma, kısmet açma, bereket şeklinde şeyler için kullanıldığı benzer biçimde bununla birlikte tam tersi olarak kısmet kapatma, rızk ve bolluk kapatma, kişiye hastalık musibet verme gibi durumlar içinde kullanılmaktadır.

41 dikiş büyüsü iyi mi yapılır ?
Öncelikli olarak büyüyü kime yapmak ve hangi niyetle yapmak istiyorsanız işlem öncesinde ona nazaran niyet edilir. Ondan sonrasında fert hanım ise hanım bir bez bebek adam ise erkek bir bez bebek yapılır. Bunun dışında kişinin adı anne adı doğum tarihi bilgilerinin yanı sıra kişiye ilişkin bir adet fotoğrafta gerekmektedir. Öncelikli olarak fert bilgileri fotoğrafın ön yüzüne safran mürekkebi ile yazılır ve bu fotoğraf tam karşımıza konur. Ondan sonrasında ….. Oğlu …. Ya da ….. Kızı …… diyerek işleme başlanır. Niyetimiz ne yönde ise ona gore sözler ağzımızdan 41 kez çıkar.

Her söz söylendikten sonra bez bebeğe bir dikiş atılır. Toplamda 41 istek ve 41 dikiş atılarak işlem tamamlanır. Tamamlanırken tılsımlı sözler söylenir ve bebekle olan işimiz sonlanır. Bunun akabinde dikişlerin atıldığı bebek büyük bir kavanozun içine koyularak üzerine iyi niyetle yapılıyorsa gül suyu, kötü niyetle yapılıyor ise domuz yahut yarasa kanı dökülerek ağzı kapatılır.

41 diliş büyüsünü tesir süresi nedir ?
Bu büyü yapıldığı andan itibaren tesir süresi başlamış olan bir büyüdür. Gözle görülür etkilerini ise 15 günden önce görme imkanınız yoktur. Bu süre hem ak büyü hem de kara büyü olarak yapıldığında geçerlidir. Bunun haricinde işlemin ehli bir bilici tarafınca yapılması gerekmektedir. Yanlış meydana getirilen işlemler de etki süresi olmaz ve boşuna beklemiş olursunuz. Bu nedenle çalışacağınız medyumu son derece ince eleyip sık dokuyarak seçmelisiniz.

41 dikiş büyüsünün etkileri nedir ?
Bu büyü yapıldıktan sonrasında her ne niyetle yapıldı ise ona nazaran farklı etkiler göstermektedir. Iyi niyetle yapılan bir 41 dikiş büyüsü ferdin üzerinde bulunan musibetleri kem gözleri ve nazarları ortadan kaldırır. Kişini şansını bahtını açar. Fert evlenemiyorsa, iş bulamıyorsa, bulmuş olduğu işler de fazla çalışamadan çıkıyorsa ya da sevdiği kızlarla bir türlü hayatını birleştiremiyorsa tüm bu problemler kısa sürede ortadan kalkar.

Tam tersi şekilde ferdin yaşamını mahvetmek ve yolunda giden her şeyini bozmak için yapılmış olduysa buna sağlıkta dahil olmak üzere işlem yapılan kişini dünyası tepetaklak hale gelir. Çalışıyorsa işten çıkar, evliyse eşiyle devamlı kavga eder ve boşanır. Sağlığı çok yerinde ise yeni yeni sağlık problemlerı çıkmaya adım atar. Kısacası ferdin yolunda giden her şeyi tam tersine döner.

41 dikiş büyüsünü bozmam mümkün mü ?
Bu probleminin yanıtını tüm makalelerimizde sizlerle paylaşıyoruz. Bu nedenle hepiniz bu mevzulara hakimsiniz bilindiği üzere her ak büyü bir kara büyü ile her kara büyü bir ak büyü ile bozulabilmektedir. İstinas bir aç ayin haricinde bu durum böyledir. Burada önemli olan şey büyü yapılan bireyin çevreında bulunan kişilerin durumu erken fark ederek bir medyuma giderek bakım yapmış oldurmasıdır. Nasıl ki erken teşhis hastalıklarda yaşam kurtarıyor ise bu durum büyülerde de aynı şekildedir.

Çünkü çok ilerlemeden tespit edilen bir büyü daha basit bozulurken büyünün tesirleri iyice artmış ve birey daha da dibe gittiyse büyüyü bozmak o kadar zor olacaktır. Bu yüzden birinin üzerinde büyü bulunduğunu düşünüyor iseniz süre kaybetmeden direk bir medyuma başvurun. İşin ehli olan medyumlar sizlere bu konularda ciddi anlamda yardımcı olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort