Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Bağlama büyüsü ilişkinizde mesele olduğunda, eşiniz veya sevgilinizle ayrılma tehlikesi yaşanmış olan zamanlarda, ilişkinizi en az eski haline veya arzu edilen noktaya getirmek amacını taşıyan tinsel bir yöntemdir. Bu mevzuda sonuca bağlama büyüsü yapılarak ulaşılır.

Oysa ki, yolunda devam eden bir ilişkide gelecekte yaşanmaması istenilen olaylara fırsat vermemek için bağlama büyüsü yapıldığı durumlarda ilişkide mesele olmadığı gözlenmiştir. Problemli ilişkilerde bağlama tesir etmez anlamına gelmez. Normal seyrinde devam eden ilişkilerde zaman anlamında sorun olmayacağı için daha rahat davranmak mümkündür. Ayrılma riski taşıyan vakalarda süre sınırı olduğu için sabırsızlanma ve hata yapma ihtimali yüksektir.

Osmanlı döneminde, evlenmesi kabul edilen gençlerin yıldız uyumuna bakılır. Birbirlerine uygun olup-olmadıkları tespit edilirdi. Bunun yanında, eşler birbirine bağlama vefkiyle bağlanır, boşanmaların ve olası problemlerin önüne geçilerek aile birliği sağlanırdı. Başka bir ifadeyle, ilişki başlamadan önlem alınırdı. Zira, evlilik sonrası yaşanacak problemlerin eşler, çocuklar ve aileler açısından ciddi anlamda yıpratıcı olduğu bilinirdi. Şimdilerde ise her mevzuda icra ettiğimız benzer biçimde problem yaşanmış olduğunda aklımız başımıza geliyor ve bazen geç kalmış olabiliyoruz. Bağlama büyüsü, ilişkinin başlangıcında önlem alınması halinde daha etkili sonuçlar verecektir.Aralarında her hangi bir nedenle problem olan çiftlerin, eşlerinin kendilerinden başka hiç kimselerle ilgilenmemeleri ve tamamen kendilerine bağlanmaları, eşlerden biri olmadan diğerinin yapamamasını sağlayacak kadar etkili bir Vefk çalışmasıdır. Eşi bağlama büyüsü veya Erkeği kendine bağlamak için büyü adıyla da anlatılır, en çok tercih edilen yöntemdir
SEVGİLİYİ BAĞLAMA
Sevgiliyi bağlama büyüsü, birbirini seven ancak aralarında adı konulmamış anlaşmazlıklar veya devamlı gerginlik ve anlaşmazlıklar yaşayan çiftlerin, birbirlerine eskiden olduğu gibi bağlı olmaları ve aşk, sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak yapılan başarılı çalışmalardır. Bu çalışmanın sonucunda sevgililer birbirlerine son derece bağlı, sevgi ve saygılı olacak, bununla birlikte da tavır ve davranışlarıyla partnerini kırmadan incitmeden ilişkilerini devam ettireceklerdir. Evli ve evliliğe yakın sözlü, nişanlı olan çiftlerin sevdiği kişinin kendisinden soğuduğunu hissetmesi halinde en çok tercih ettikleri başarılı bir yöntemdirSevgiliniz ve eşiniz sizden uzaktaysa, diğer karşı cinslerden etkilenmemesi, aklında, düşüncesinde yalnız siz olmanız için meydana getirilen bir yöntemdir. Kimi zaman şartlar gereği eşler/sevgililer içinde geçici ayrılıklar olabilir veya sevdiğiniz kişiyle uzaktan görüşüyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, sevmiş olduğiniz ferdin karşı cinsle yakınlaşmaması yalnız size bağlanması ve sizden başkası olmaması amacıyla yapılır. “Sevgilim uzakta, bana bağlansın!” veya “Uzaktaki eşim bana nasıl bağlanır?” gibi durumlarda en güçlü yöntemdir.
İKİ KİŞİYİ BAĞLAMA
Bu tür büyülerde, sevgili, sözlü, nişanlı, arkadaş, ortak şeklinde bir diğeri olmadan öteki ferdin eksik olması amacıyla yapılan büyülerdir. İki kişiden bir diğeri olmadan karar vermez, adeta nefes alamaz, kendini yarım ve noksan hisseder. Bağlanan birey ister yakında isterse uzakta olsun hiç önemli değildir. Uzakta olsa bile bağlandığı ferdin yanına gelmeden rahatlık bulamaz kendini rahat hissedemez.

Eşlerden birinin, evi dışındaki hayatından daha çok zevk alması ve eşine çocuklarına ihtiyaç duyulan süreı ayırmaması sonucu, eşlerin genelde kocalarına yapmış oldurdığı büyü şeklidir. Kocam eve bağlansın, eşim eve bağlansın düşüncesindeki hanımların tercih etmiş olduğu bir yöntemdir. Fert her şeyini evinde yaşar, eviyle ve eşiyle paylaşır, evinden ve eşinden başka hiç bir şeyden zevk alamaz duruma gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort