Dünyaca Ünlü Medyumlar

Dünya Medyumları

Medyumluk, dünya dışındaki varlıklarla iletişime geçerek insanların gelecekten haber almalarına ve ona göre yaşamlarını şekillendirmelerine imkan sağlayabilecek ilim sahibi insanlara verilen unvandır. Bunun için bir medyumla iletişime geçmeden önce bu insanların neler yapabileceklerini ve sınırlarının olup olmadığını bilmeniz gerekir. Dünya medyumları değerlendirirken ise bu konu göz önünde bulundurulması gerekir.

Dünya medyumları dünyanın her yerindeki insanlara yardım edebilecek olan kişilerdir. Yani sorunun nerede ve ne zaman yaşandığı değil önemli olan ne olduğunun belirlenmesidir. Bunun için dünyanın neresinde olursanız olun iletişime geçeceğiniz medyuma sorununuzu anlatmanız çözüm bulunması konusunda önemli bir adım olacaktır.

Dünyanın Her Yerinde Medyum Var Mıdır?

Medyumluk denildiğinde sanki Türklere has gibi bir durum algılanıyor olsa da aslında dünyanın her noktasında medyumların olduğunu söyleyebiliriz. Hatta bu insanlara ulaşabilmek bizim ülkemizde olduğundan çok daha kolay olacaktır. Türkiye’de bir medyumla görüşmek istediğinizde önce birtakım prosedürlerin yerine getirilmiş olması gerekiyor. Çünkü bu sayede bu insanlarla yüz yüze görüşebilirsiniz. Örneğin siz nasıl o insana güvenecekseniz onların da aynen size o şekilde güvenmeleri gerekiyor. Aksi takdirde bu insanların sizinle görüşmesi söz konusu olmayacaktır.

Medyumlarla ilgili bilinen çok sayıda yanlış vardır ve bu insanları tanımadan yargılayan çok kişide vardır. Örneğin insanların bir kısmı medyumların büyü yaparken daima kötü olanları seçtiğini düşünürler. Oysaki durum asla öyle değildir. Çünkü gerçek bir medyum insanların zarar görebileceği bir büyüyü yapmak istemez ve yapmazlar. Büyü hiçbir zaman zorlama ile yapılabilecek bir durum değildir bunun içinde büyüyü yaptıracağınız kişiyi çok iyi tanımış olmanız gerekiyor. İlk kez bir medyum ile buluşacaksanız önceliğiniz onun daha önceki referanslarına bakmanız gerekiyor. Yani sizinle aynı sorunu yaşayan başkalarının hayatlarını düzeltebilmişler mi yoksa başarısız mı olmuşlar. Eğer ki bir medyumla görüşmek istiyorsanız tüm bu hususlara dikkat etmeli ve ona göre hareket ederek kendinize yön vermeniz gerekir.

Dünya Medyumu

Dünya medyumları olabilmek için dünyanın herhangi bir yerinde bu işi yapıyor olmanız yeterlidir. Yani bir medyuma dünya medyumu diyebilmemiz için öncelik gerçek bir ilim sahibi olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort