Medyum Nedir ?

Medyum Nedir?

Eminiz ki daha önce medyum kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyor ancak duymuyorsunuz. Çünkü günlük hayatta bu insanlardan çok fazla destek alıyoruz ve karşılaşıyoruz. Bu insanların neler yapabilecekleri açık ve ortadadır. Ancak öncelikli olarak ne demek olduğuna bir bakalım.

Medyumlar doğuştan gelen yeteneklere sahip olan ve sahip oldukları ilim doğrultusunda başkalarının dertlerine ve sorunlarına çareler getirebilen kişiler demektir. Medyumların altıncı hisleri oldukça yüksektir. Yani başka insanların olup bitenleri göremediği ya da gördüğünde anlayamadığını çok iyi yorumlayabilirler. Bu yetenekleri ise onlara doğuştan verilmiştir. Bunun için medyumlar hakkında söylenebilecek tek ve doğru şey bu insanlar ilim sahibi olan kişiler demektir.

Medyumlar kendilerine verilen bu yetenekler doğrultusunda hareket ederler. Ancak bu hareketlerinin nedeni ise tamamen başkalarına yardımcı olmaktır. Ancak bunu yapabilmek içinde mutlaka doğru adımları atmak zorundadır. Medyumlukta doğru adımlar denildiğinde anlaşılması gereken şey mutlaka doğru büyülerin yapılması gerektiğidir. Çünkü başkalarına zarar verebilecek olan bir büyünün yapılıyor olması demek yaptığınız insanın hayatının alt üst olmasını sağlayacaktır.

Güvenilir Medyumlar

Güvenilir olan medyumlar daima başkalarının iyiliği için çalışır ve bunun içinde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Güvenilir olan medyumlara her türlü büyüyü yaptırabileceğiniz gibi olumsuz olan büyülerden de kurtulmanızı sağlayacaklardır. Güven duyduğunuz bir medyumla görüştüğünüzde içinizde yaşadığınız sorunlarınızı rahatlıkla anlatabilir ve onlardan destek alabilirsiniz.

Hepimiz bazen sorunlar yaşıyoruz ve yaşadığımız bu sorunların da kendi hayatımızı perişan etmesine bazı durumlarda izin veriyoruz. Yani aslında medyum hocanın yapacağı basit bir büyü ile kurtarabileceğimiz bir hayatımızı sürükleyip duruyoruz.

Kısacası güvenebileceğiniz bir medyuma doğrudan ulaşabilmeniz mümkün olmayabilir. Ancak iyi bir medyuma ulaşabilmek için önce referansları dikkate almak gerekir. Çünkü referanslar bu medyum hakkında neler öğrenmiş olabileceğinizi de gösterecektir. Yani medyum her zaman güvenilir insanlardır ve bu medyumlarla ne kadar erken tanışabilirseniz bunun size faydası da bir o kadar yüksek olacaktır.

Medyumlar diğer varlıklarla iletişime geçerek insanlara gelecekten haberler taşıyabilirler. Medyumların birden fazla çeşitte yapmış olduğu büyüler vardır ve bu büyüler sizin hayatınızı planlamanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara