Medyumlar Ne İş Yapar ?

Medyumlar Ne İş Yapar?

Bu makalemizde medyumlar ne iş yaparlar, nasıl olmaları gerekir ve ne gibi yeteneklere sahiplerdir. Bu konular üzerinde bir açıklama yapalım istedik. Çünkü medyum denildiğinde genelde akıllarda olumsuz bir iz ve farklı düşünceler olabiliyor. İlk olarak medyum nedir? Sorusunun yanıtını bularak başlayabiliriz.

Medyum Nedir?

Medyumlar doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olmuş, paranormal güçlere sahip olan kişilere verilmiş olan unvandır. Bu insanların altıncı hisleri oldukça kuvvetlidir ve cinlerle rahatlıkla iletişime geçebilirler. Cinlerle iletişime geçtiklerinde ise onlardan istedikleri desteği rahatlıkla alabilirler. Aldıkları bu destek ise başka insanlara yardım amaçlı olarak kullanılabilir.

Medyumların Hangi Konularda Yardımcı Olabilirler?

Medyumların yetenekleri çok büyük olduğundan dolayı istedikleri bir büyüyü yaparak karşılarındaki insanlara yardımda bulunabilirler. Örneğin bir medyum dil bağlama büyüsü yaparak karşısındakinin susmasını sağlayabilir. Ya da erkeklik bağlama büyüleri yaparak erkeğin cinsel açıdan yetersiz olmasını sağlayabilir. Evlilik büyüsü, bağlanma büyüsü ve bunlar gibi çok çeşitli büyüleri yaparak sorun yaşayan kişilerin problemlerini kolay bir şekilde çözebilirler. Bir medyumun büyüsünden tam olarak karşılık alabilmek için mutlaka ona inanmak ve güvenmek gerekir. Çünkü güvenmediğiniz bir insana sırrınızı açamayacağınız için ona tam olarak ne istediğinizi söylemeyebilirsiniz. Bu da doğal olarak sizin daha fazla zarar etmenize neden olabilir.

Medyum Hocalar Hakkında Bilinmeyenler

Medyumlar hakkında genel bir yanlışın olduğunun da altını çizmeden geçmeyelim. Yani bu insanlar kahve içip telvesine bakarak size bir şeyler anlatmaya ve tahmin etmeye çalışmazlar. Falcılıkla medyumlar arasındaki en önemli fark falcılar tahminler yaparak bir şeyler söylemeye çalışır ve onların söylediklerinin olup olacağı meçhuldür. Ancak medyumlukta böyle bir durum söz konusu değildir. Onlar geçmişi ve geleceği görebilirler. Bunun için söyleyecekleri ve yapacakları şeyler tahminlerin çok ötesindedir.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Kesinlikle hayır medyumluk bir ilim ve doğuştan gelen bir yetenektir. Doğal olarak her isteyen ben medyum olmak istiyorum diyemez ve demesi de doğru olmayacaktır. Medyum olabilmek için farklı konularda bilgi sahibi olunması gerekir ve ömürlerinin büyük bir bölümünü de okuyarak geçirirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara