Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet Kanı Büyüsü Nedir?
Oldukca etkili bir büyü çeşidi olan tane kanı büyüsü, çok uzun yıllardır hanımlar tarafınca sevdikleri erkeği kendine aşık etmek ve kaybetmemek için, eğer adamın birlikte olduğu başka bir hanım var ise ondan ayırmak için yapılan bir büyüdür. Sihrin meydana getirilen kişiye herhangi bir fizyolojik zararı yoktur. Ancak bilinçaltı denetim altına alınarak büyünün etkinliği olur.

Uzman kişiler tarafınca yapılan bu büyüler, tarih süresince kadınlar tarafınca elde etmek istedikleri erkekler için meydana getirilen bir işlemdir. Hanımlar bu şekilde sevdikleri erkeğin kendine aşık olmalarını sağlarlar. Adet kanı büyüsü bu mevzuda oldukca etkili bir büyü çeşididir. Erkeğin hayatında başka bir kadın olsa dahi bilinçaltı kontrol alındığı için o hanımdan vazgeçip büyüyü yapmış olduran kişiye sevgi duymaya başlar. Bu yüzden bugüne dek ve bundan sonrasında sevgisine karşılık bulamayan kadınların başvurmuş olduğu ve başvuracağı bir büyü çeşididir adet kanı büyüsü.

Ancak işin ehli olmayan kişiler tarafından yapılırsa olumsuz sonuçlar doğurma ihtimali de olan bir büyüdür. Bu nedenle her vakit yapmış olduracak olan kişiler tarafından uzman hocalar, medyumlar tercih edilmelidir.

Eski zamanlarda sıkça yapılan bu olumsuz etkileri de görülmüştür. Kötü neticelar ile karşı karşıya kalmak istemeyen yada vebal altında kalmak istemeyen bu hanımların bu büyü çeşidinden uzak durması gerekir. Günümüzde hala çok çok fazla tercih edilen adet kanı büyüsü uygulaması, hanımların sevdikleri erkeklere kavuşmak için başvurduğu bir büyü çeşididir.

Tane kanı büyüsü, tane kanı kullanılarak yapılan bir büyüdür. Hijyen açısından çok kötü olan bu büyü yöntemi, uzman kişiler tarafınca yapıldıktan sonra elde edilmiş güzel neticelar açısından oldukça fazla tercih edilen büyü en çok tercih edilenler arasındadır.

Erkeğin bilinçaltı kontrol altına alındığı için erkek büyü yapmış olduran kişiye sevgi duymaya başlar. Çoğu vakit bu büyü, eşiyle olan evliliği bitmek üzere olan kadınlar tarafınca da çok tercih edilmektedir. Her ne kadar hijyen açısından kötü olsa da eski zamanlarda gösterilen pozitif yönde nedenlerden dolayı günümüzde hala aşk mevzusunda en sık kullanılan büyüler arasında yer almıştır.

Eski cağların ve günümüzün aşk mevzusunda vazgeçilmezleri arasında yer edinen adet kanı büyüsü, medyumlar aracılığı iyi meydana getirilen hanımların elde etmek istedikleri erkeklere şuuraltına etki ederek pozitif neticelar elde edilmiştir.

İstenilen neticeların elde edilmesi için yapmış oldurmak için bu konularda alanında uzman medyumlarla tanışmaları gerekir.

Tane Kanı Büyüsü Kimlere Yapılır?
Eski çağlardan günümüze kadar uzanan tane kanı büyüsü kadınların kendilerine bağlamak istedikleri erkeklere yapılır. Bu büyü yönteminin fiziki hiçbir zararı yoktur. Sadece adamların şuuraltını kontrol ederek yapmış olduran kadına aşık olmasını sağlar. Uzman medyumlar tarafından yapılan bu büyü çok etkili bir büyü çeşididir.

Aileyle ilgili problemleri olan, eşinden boşanma aşamasına kadar gelen boyutlarda evli kadınların bile kocalarına yaptırdığı bir büyüdür. Bu sihrin aşık etme özelliği olduğu benzer biçimde eğer adamın yaşamında başka bir hanım varsa ondan ayrılmasını da sağlar. Bundan dolayı adet kanı büyüsü çok tercih edilen bir büyü çeşididir.

Tane Kanı Büyüsü Kimler tarafınca Yapılır?
Tane kanı büyüsü özel informasyon ve tecrübe gerektiren medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu büyü türü kara büyü grubunda yapılır. Bu şekilde adamın hislerine ve davranışlarında değişikliğe sebep olur. Bu yüzden bu büyü türünü yapmış oldurmak isteyen kadınlar iyice araştırma yapmalı ve alanında uzman kişilere tane kanı büyüsü yapmış oldurmalıdırlar.

Tane Kanı Büyüsü nasıl Yapılır?
Tarih boyunca bir erkeği kendine bağlama, aşık etme mevzusunda etkili olan tane kanı büyüsü günümüzde de en çok tercih edilenler arasındadır. Hijyen olarak çok temiz bir büyü olmamasına karşın aşık etme, bağlama konusunda çok etkilidir.

Tane kanı büyüsü hanımın aybaşı kanından yapıldığı için bu şekilde adlandırılmıştır. Aybaşı kanı kullanılarak yapılan bu büyü erkeğin yapmış olduran hanıma tamamen bağlanmasına ve adam evli bile olsa eşinden ayrılmasına sebep olacak kadar etkili bir büyüdür.

Tane kanı büyüsünde esas olan şey büyüyü yapmış olduran bireyin vücuduna ait bir şeyin yapılan kişiye yedirip içime işlemidir. Bu yöntemde de tane kanının kullanılmasının tek amacı hanımın dişilik özelliklerini taşıyan en etkili bölge olmasında meydana gelmektedir. Kadın vücuduna ilişkin başka aslabir şey erkeği kendine aşık etme mevzusunda bu kadar etkili değildir.

Özel dualar, tılsımlar kullanılan bu büyü çeşidi işinin ehli kişilere yapmış oldurılmalıdır. Fert kendi kendine bu büyüyü yapması imkansız. Halk içinde malum şekere adet kanı damlatarak yedirme yada çayına damlatarak içime benzer biçimde yöntemler oldukca yanlış uygulamalardır. Bu büyü türü kara büyü grubunda yapıldığı için işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi biçimde olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınır. Çünkü tane kanı büyüsü uygulaması erkeğin şuuraltına hükmeder ve bu sayede hislerinde davranışlarında değişikliğe sebep olur.

Adet kanı büyüsünü yapan kişiler özel duaları, tılsımları bilmelidir ve bunları doğru bir sırayla yapmalıdırlar. Kulaktan dolma bilgiler ile meydana getirilen tane kanı büyüsü olumsuz ciddi neticelar doğurabilir.

Adet kanı büyüsü bir tek adama yedirilip içirmekle olacak bir işlem değildir. Bunun için özel işlemler gerekir. Bu nedenle adet kanı büyüsü yaptırırken uzman bir medyuma yapmış oldurılması ve tarif edilen yollar takip edilmelidir. Aksi biçimde negatif etkiye haiz olabilir. Bu sıralama ve uygulamalar oldukça önemlidir.

Halk arasında söylendiği gibi bu büyü yalnız tane kanını içecek veya yiyecek yardımıyla adamın sindirmesini sağlamak ile gerçekleşmez. Bu büyünün yapımı toplam 5 aşamadan oluşmakta olup doğru yapımı için ne olursa olsun bir medyuma başvurmak gerekir.

Beklemek: adet olduktan sonrasında ilk gün değil ikinci gün büyüye başlanmalıdır,
Kana bulanmış olan bezi boş bir odada bekletmek,
Bu aşamada tılsımlı sözcükler okunmalıdır,
adet kanı olan herhangi bir eşya kırmızı ip ile sarılmalıdır,
Son aşama ise gerekli olan eşyayı gömmektir.
Adet Kanı Büyüsü tesirleri nedir?
Bir kahin yardımıyla bu büyüyü birey kendi evinde kolayca yapabilir, sadece doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Her kara büyüde olduğu benzer biçimde bu büyü de cinler yardımıyla gerçekleşeceği için dikkatli olunması gerekir. Bu büyüde aracı olan cinlerin kimlikleri sayesinde tane kanı büyüsü daha hızlı bir şekilde etkisini gösterir ve güçlü tesirini birey ölene kadar kaybetmez. Bu büyü ancak yapılan erkek öldüğünde yada işinin ehli bir hüddam tarafınca bozulabilir. Bu büyünün hem iyi bununla beraber kötü niyetlere aracılık edebilir olup etkili olabileceği en güçlü niyetler şunlardır;

Erkeği, hanıma tutkulu bir şekilde aşık etmek, bağlamak ve adam ile sonsuza dek mutlu yaşamak,
İntikam amacı ile erkeği hanıma körü körüne bağlamak,
Erkeği ailesinden ayırmak için kendisine bağlamak,
Erkeği parası için kullanabilmek amaçlı kendine tutsak etmek,
Cinsel yaşam amaçlı erkeği kendine bağlamak,
Aşına karşılık olarak kendine bağlamak,
tane kanı büyüsü bir tek aşk ve cinsellik üzerinde etkilidir, başka bir niyet için kullanılmaz.

Tane Kanı Büyüsü meblağ Mı?
Adet kanı büyüsü evli ve nişanlı olan erkeğe yapılmaktadır. Boşanmış erkekte tutmadığı bilinmektedir. Bu büyü çeşidi son aşama etkilidir. Eski zamanlardan beri hanımların eşlerini kendilerine bağlamak için yapmış oldurdığı bu büyü çok etkili olduğundan günümüzde de tercih edilmektedir. Eğer kendinize bağlamak dilediğiniz erkek başkası ile birlikte olsa bile bu sihrin ardından size geri rotatif. Gözü artık sizden başka hiçbir şey görmez.

Evde kendiniz kulaktan dolma bilgiler ile yapmayı denemeyin, sakıncalıdır. Bu büyü yalnız hanımın tane kanını erkeğin yemeğine katarak veya birkaç dua okuyarak yapılmaz. Daha farklı ritüeller ve malzemelere de ihtiyaç vardır. Bu araç-gereç ve gereksinimlar tercih ettiğiniz kahin tarafından alınır. Ve büyü işlemlerine başlanır. Medyumunuz başlamadan önce sizden bilgilerinizi isteyebilir. İşlem bittikten sonra kısa bir süre de olumlu sonuç alırsınız. Yapılan sihrin etki etme süresi sihrin konusuna göre değişiklik gösterir sadece kesin çözüm alırsınız.

Adet kanı büyüsü kısa sürede etkili sonuç veren bir büyüdür. Çoğunlukla eşinin onunla ilgilenmediğini düşünen hanımların eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırmayı seçtikleri bir büyüdür. Eşiniz, sevgiliniz yahut nişanlınız size soğuk davranıyorsa, artık sizi sevmiyorsa, başka birine ilgi duyuyorsa bu büyü sizin için doğru seçim olacaktır. Bu büyü yapılmış olduktan sonrasında büyünün etkisi altında olan kişinin bilinç altı tamamen büyü tesirinde olur. Yalnız büyüyü yaptıran kadını düşünür. Gözleri ondan başka hiç kimseyi görmez. Aralarında eğer bir problem varsa bile o problemler aniden biter. Artık kavga etmezler. Büyünün tesirinde olan adam bir tek büyüyü meydana getiren kişinin yanında olmak ister ve ilişkileri örnek gösterilecek kadar güzelleşir. Eğer büyüyü yapmış olduran kişiden başka bir sevdiği ya da ilişkisi var ise bile onu bırakıp derhal geri rotatif. Uzman ve tecrübeli bir medyum tarafından yapıldığı sürece çok güzel neticelar verir. Sevmiş olduğinizin gözü sizden başka kimseyi görmez ve çok güzel bir ilişkiniz olur. Büyü tesiri altında olan fert bunun bir büyü bulunduğunun farkına varmaz.

Tane Kanı Büyüsü nasıl Bozulur?
Adet kanı büyüsü kendiliğinden bozulmaz, gelişigüzel bozulmaya veya başka yöntemler ile bozulmaya çalışılmaz, tesiri ömür boyu devam eder. Bu büyüyü yalnız her iki tarafın isteği doğrultusunda bir hüddam bozabilir. Bir bilici yardımıyla yapılışı rahat olabileceği şeklinde güçlü etkisinden dolayı herhangi biri bozamaz, sadece cinlere hükmedebilen ve işinin ehli biri bunu bozabilir. Birey kendi çabaları ile bu büyüyü bozmaya çalışırsa büyü ters tepebilir ve hoş durumlar ile karşılaşılmayabilir. Bu büyü en etkili ve ortadan tamamen kaldırılması en zor kara büyü çeşitlerinden birisidir. Bu büyüyü bozmaya çalışanlamış olurın başarısız oldukları ve yetersiz kaldıkları bilinmektedir.

Bu büyü bir medyum tarafınca hazırlandıktan sonra büyüyü gerçekleştirecek olan birey tarafından bir halde büyüyü yapmak istediği adamın vücuduna kalıcı olarak geçirmesi gerekir, genellikle yedirmek veya içirmek yöntemi kullanılır. Bu büyü etkisini öteki kara büyülere nazaran daha hızlı gösterebileceği şeklinde tane kanı adamın bedenindeyken meydana getiren kişiye son aşama ciddi neticelar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort