Aşk Büyüsü Yapan Hoca

Aşk büyüsü, her ne kadar da büyü olarak adlandırılmış olsa bile, aslına Aşk büyüsü, her ne kadar da büyü olarak adlandırılmış olsa bile, aslına bakarsak sevgiliye duyulan özlemin, hasretin sonucu ortaya çıkmış ve vefk yardımıyla aşkınıza, sevgilinize ulaşmayı hedefleyen etkin bir yakarış biçimidir. öteki bir deyişle sevgilinizin, yahut aşık olduğunuz kişinin sizi aklından çıkarmamasını, her bakışta, her seste gece rüyasında, her süre her yerde sizinle beraber olma isteği uyandıran ve “SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ SİZE AŞIK EDEN” bir uygulamadır.

Bu uygulama çoğunlukla; SEVGİLİSİNDEN, SÖZLÜSÜNDEN, NİŞANLISINDAN, adam-KIZ ARKADAŞINDAN ayrı olan çiftleri birbirlerine aşırı hayranlık ve tutkuyla bağlanması amacıyla yapılan bir çalışmadır.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Belirli bir süre ilişkiniz olan ferdin size karşı aşk ve sevgi anlamında hisleri yoksa ve ilişkinizi dostça yürütme düşüncesinde ise aşık etme vefki ile bu kişinin size olan hislerinin artmasını, aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sizi hiç tanımayan bir bireyin size aşık olma ihtimali yoktur. Başka bir ifadeyle, platonik aşklarda aşk vefkleri sonuç vermez, böyle bir beklenti içinde olmak doğru değildir. Sevgilinizin size olan aşkından endişeleriniz var ise aşkını kuvvetlendirmek ve size aşkla bağlanmasını sağlamak için vefk en yeterli yöntemdir.

Aşık etmek arzu ettiğiniz sevgiliniz ve sizin bilgilerinizle birlikte ilk çalışmalar yapılır. Daha sonrasında size ve sevgilinize özel (Günler, Saatler, Uyum Cetvelleri, Ebced Hesabı) çalışmalarla “VEFK” şekil almaya başlar. Hassas ve özel çalışmalar sonrası size yardımcı olacak Ruhaniler görevlendirilir. Son olarak tütsü ve dualarla tamamlanarak vefk hazırlanmış olur.

Halk arasında çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına, karşılıklı olarak sevgi ve saygıyla, huzurlu ve devamlı bir ilişkiyi geçindirmek, tekrar başlatmak, ayrılma tehlikesi olan çiftleri daha çok birbirine bağlamak amacıyla meydana getirilen aşk büyüleri tamamı farklı adlar almış olsa bile temelinde Vefk yardımıyla yapılan işlemlerdir. Bu çalışmalarda Vefk’in üstünlüğünü tartışmaya gerek bile yoktur.

AŞIK ETME BÜYÜSÜ
adam yada hanımefendi çiftlerden biri, diğer bireyin hissettiği aşka karşılık aynı hisler içinde değilse, arkadaşça ve dostça bir ilişki yürütüyorsa ya da gel-git yaşıyorsa bu kişinin diğerine sırılsıklam aşık olması için yapılan en etkili çalışmalardır. Aşık Etme Büyüsü yöntemiyle insanlar birini kendine aşık etme konusunda başarılı olurlar.

KAVUŞMA BÜYÜLERİ
Kavuşma Büyüsü, birbirini çok seven iki çiftten birinin uzakta durması yada farklı sebeplerle başka bir yerde olması nedeniyle biraraya gelemeyen çiftlerin en çok tercih etmiş olduğu yöntemdir. Sevmiş olduğine Kavuşma Büyüsü, her süre çiftlerden birisi tarafınca tercih edilmeyebilir. Çiftlerden birinin bir yakını veya ailesinden biri tarafından da Sevenleri Kavuşturma Büyüsü adı altında, çiftlerin biraraya gelmesi sağlanır.

SEVGİLİ BÜYÜSÜ
Çevresinde oldukca kalabalık bir arkadaş grubu olsun-olmasın, kendini yalnız ve mutsuz hisseden kişilerin, yaşamına renk katmak, mutlu bir yuva oluşturmak, hayallerini gerçekleştirebileceği doğru insanı, sevgiliyi bulmak amacıyla başka bir ifadeyle Hayırlı Kısmet için meydana getirilen çalışmalardır. Kişi çevresine daha cazibeli ve hoş görünür, karşı cins kendisine ilgi duymaya adım atar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara