Ayırma büyüsü nedir?

Ayırma büyüsü ilgili maksimum dört gözle beklenen sual yapım aşaması olduğundan ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusu medyum hocaya başvuracak kişilerin akıllarında bulunuyor. Bu ve benzeri ayırmak için meydana getirilen her türlü büyü hakkında merak ettiğiniz tüm konuları aydınlığa kavuşturmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Öncelikle ayırma büyüsünün ne anlam ifade ettiğinden bahsedeceğiz. Bu büyünün yapılmış fakatçlarından en sık karşılaşılan sevgilileri ve evli çiftleri birbirinden ayırmaktır.

Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetle meydana getirilen bir işlem olduğundan kara büyü derslikına girmektedir. Eski dönemlerde ve günümüzde fazlasıyla rağbet gören bu işlem uzun senelerdir varlığını sürdürmektedir. Pek çok ferdin yaşamına dokunan bu büyü sayesinde dertlerinden kurtulanların sayısı çok fazladır. Manevi ritüeller uygulanılarak gerçekleştirilen bu büyü işinde uzman bir medyum tarafından icra edildiğinde çok etkili olmaktadır.

Etkisi inanılmaz derecede kuvvetli olan ayırma büyüsü mutsuz giden beraberlikleri bitirmek için de yapılabilmektedir. Bununla birlikte elbette bir kişiye platonik olarak aşk besliyorsanız fakat âşık olduğunuz kişinin hali hazırda eşiyle olan evliliği varsa veya evli ise onları ayırmak için de bu büyüyü yapmış oldurabilirsiniz. Hatta medyum hocaya ayırma büyüsü yapmış oldurmak için başvuran kişiler de en çok bu niyetle gelmektedir.

Birbirini hiç sevmeyen fakat bir türlü ayrılamayan çiftler bu büyü yardımıyla hiç zorluk çekmeden birbirinden ayrılabilirler. Çiftlerin evli veya flört halinde olması sorun teşkil etmeyecektir. Medyum hocalar her şekilde başarıya ulaşabilirler. Huzura kavuşmanızı sağlayacak ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun detaylıca cevabına ulaşmak isterseniz yazımızın devamını dikkatlice okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü iyi mi Yapılır?
Ayırma büyüsü yapım aşamaları konusuna detaylı bilgiyi alabileceğiniz ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunun yanıtında ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan medyum hocaların yaptığı ayrıma büyüsünün hangi adımlar izlenerek yapılacağına değinecek olursak;

Öncelikle yapılması ihtiyaç duyulan işlemler arasında bilici hocaya başvuran kişilere de hisse düştüğünü belirtmek gerekir. Bunlardan en önemlisi de medyuma derdinizi, isteklerinizi ve büyü yaptırmaktaki niyetinizi dürüst bir şekilde ifade etmeniz gerektiğidir.
İsteklerinizi ve niyetinizi dürüstçe belirttikten sonrasında kendinize ve büyü yaptırmak istediğiniz kişiye ilişik tüm detayları net ve doğru bir şekilde medyum hocaya anlatmalısınız. Kendisinin sordurulmuş olduğu her soruya doğru yanıt vermelisiniz. Sorulacak sorular sonucunda doğum tarihi, isim ve soy isim, kişilerin anne adı gibi detayları medyum not ederek büyüleri ona bakılırsa icra edecektir. Yanlış data verdiğiniz takdirde sihrin tutmasına sebebiyet vermiş olacaksınız.
Alınan bilgiler ışığında medyum hoca hangi yöntemle işlemi gerçekleştireceğine karar vererek tılsım ve vefkleri yapmaya koyulacaktır. Büyü yapımında dualardan yardım almak tercih edilirse bu aşamada yakarma seçimi de yapılacaktır.
Kişileri birbirinden ayıracak tılsımlar, vefkler ve dualar hazırlandığında büyü yaptırmak için medyuma başvuran kişiye takdim edilecektir. Hepsi kişiye teslim edildiğinde uygun koşullarda saklanması gerektiği söylenecektir. Minimumından tesir altına alınmak istenen kişinin göremeyeceği bir yere saklanmalıdır.
İşlemleri bitirdiğindi belirten bilici hocanın verdiği tüm direktifleri yerine getirerek sabırla sihrin tutmasını bekleme aşamasına geçilecektir.
Yukarıda belirtilen tüm aşamalarda medyum kadar sizinde emeğiniz olacaktır. Vermeniz ihtiyaç duyulan en büyük emek de medyuma duyduğunuz itimatı aslabir zaman azaltmamaya gayret etmektir. İnanç duyduğunuz işlem ve güvendiğiniz medyum unsurları birleştiğinde ortaya çıkan işlemin başarılı olmama ihtimali yoktur demek yanlış olmaz. Tam tersi itimat duymadığınız bir medyum ve gerçekleşeceğine inanmadığınız bir sihrin de tutma ihtimali yoktur diyebiliriz.

Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri de Birbirinden Ayırabilir Mi?
Birbirine deliler benzer biçimde âşık olan evli yada flört aşamasında olan çiftleri ayırma büyüsü yaparak birbirinden ayırmak elbette ki mümkündür. Hatta bu büyü özellikle eski sevgililerinin yeni aşk hayatlarından rahatsız olan kişiler tarafınca yapmış oldurılmak istenmekte ve başarılı olduğu da görülmektedir. Bu sayede eski sevgilisinden intikam almak isteyen kişiler hedeflerine ulaşmış olacaklardır.

Peki ya aşık çiftleri ayırmak için yapılan ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız birbirinden haz etmeyen çiftler için meydana getirilen uygulamalardan biraz farklı olarak işlemin gerçekleştirileceğini söyleyebiliriz. Öyle ki arada aşk olmadan yapılacak işlemle aşık çifti ayırmak için meydana getirilen işlemin aynı olması beklenemez. Ortadaki sevgiyi yok edip ayırmak biraz daha sabır gerektiren bir işlemdir.

Eğer ki yitirdiğiniz eski sevgiliniz mutlu bir beraberliğin içindeyse yada evlendiyse onları ayırmanın yolu mutlaka bu büyüyü yaptırmak için işinin ehli bir medyum hocaya başvurmaktır. Eski sevgilinizin beraberliğinin sonlanması ve size geri dönmesini istiyorsanız bu sihrin tam da sizlik bulunduğunu söyleyebiliriz. Aldığınız neticelar karşısında büyük bir şaşkınlığa uğrayacağınıza kesin olabilirsiniz.

Resimle meydana getirilen Ayırma Büyüsü
fotoğraf kullanılarak meydana getirilen ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusu bilici hocalara çoğunlukla yöneltilmektedir. Ayırma büyüsünün resim kullanılarak yapıldığında daha etkili olduğunu düşünen yada bu bilgiyi çevresinden duyan bireyler medyumlara başvurup bu suali soracaklardır. Aldıkları cevap karşısında da doğal ki büyü yapım işlemine bir an önce geçilmesini istediklerini söyleyeceklerdir. Öyle ki medyumlar bu sihrin etkisinin ne denli kuvvetli olduğunu anlattığında kişiler kayıtsız kalamayacaklardır.

Resimle ayırma büyüsü de gene diğer türler şeklinde kara büyü sınıfına girmektedir. Cinsiyet fark etmeksizin her bireye uygulanabilmektedir. Bunu da büyünün avantajları arasında gösterebiliriz. Yapılış amacı da tüm bunlaryla ferdin niyetini bağlı olarak değişim göstermektedir. Eğer ki birinden ayrılmak istiyorsanız ilişki içinde olduğunuz kişiye, başkalarını ayırmak niyetiyle yapmış olduracaksanız da taraflardan bir tanesine yaptırmanız mümkündür.

Fotoğraf kullanılarak meydana getirilen ayırma büyüsü soğutma büyüsü olarak da anılmaktadır. Çiftlerin arasındaki hoş duyguların yok olmasını sağlayarak aradaki bağları yavaş yavaş koparacaktır. Aradaki bağların kopması da takdir edersiniz ki ayrılık anlamına gelir. Bu büyü yapıldıktan sonrasında aradan yaklaşık 15 gün geçtiğinde tesirleri fazlaca belirgin bir şekilde görülecektir. Yavaş yavaş ayrılma sinyalleri veren çift bu 15 gmeşhurk sürecin sonucunda tamamen birbirinden kopacaktır.

Ayırma Büyüsü nasıl Bozulur?
Üzerinde ayırma büyüsü tesiri bulunduğunu düşünen kişiler işinin ehli olan tecrübeli bilici hocalara kesinlikle başvurmalıdırlar. Ayırma büyüsünün her çeşidine başat olan medyumlar öncelikle sihrin hangi yöntemlerle yapıldığını belirleyip daha sonra bozma işlemini meydana getirmeye başlayacaklardır. Hangi yöntemle yapıldığı tespit edilemeyen büyülerin bozulması mümkün değildir. İşte tam da bu nedenle medyum hocaların yardımına ihtiyacınız bulunduğunu söylemekteyiz.

Ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusunun en net cevabını almak istiyorsanız bunu için bilici hocayla karşı karşıya görüşmeniz icap ettiğini söyleyebiliriz. Ayırma büyüsü bozma işlemine geçmeden önce yapmanız gereken bilici hocaya başınıza gelenleri tüm gerçekliğiyle anlatmaktır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatarak bilici hocanın doğru teşhisi koymasına yardımcı olabilirsiniz. Bu aşamada medyuma başvuranların hisseı büyüktür diyebiliriz.

Medyum hoca aynı zamanda büyünün kişiye ne amaçla yapıldığını kim tarafınca yapıldığını ve yapan bireyin niyetinin ne işe yaradığını da rahatça tespit edecektir. Bu bilgileri elbet büyü bozma işlemi için kendisine başvuran kişiye de anlatarak onu bilgilendirecektir. Tüm bu aşamalar başarıyla tamamlandıktan sonra yapılması gereken yöntem uygulanarak büyü bozma işlemi için bilici işe koyulacaktır.

İşinin ehli olan tecrübeli bilici hocalar tılsım ve vefkler hazırlayarak ayırma büyüsü bozma işlemini kusursuzca olması gerektiği gibi yerine getirecektir. Gerek görüldüğü durumlarda vefk ve tılsımların yanı sıra dualardan da faydalanıldığı bilinmektedir. Dualar da muskalara yazılarak kullanılacaktır. Tüm bu işlemler bittikten sonrasında kısa süre içerisinde büyü etkilerinin sonlandığı birey tarafınca fark edilecektir. Ayrıma büyüsü tesirleri geçerken ferdin karşılaşacağı durumlardan kısaca bahsedecek olursak;

büyünün başlıca etkilerinden kurtulma sürecinde kişiler ruhani açıdan rahatlama ve aydınlığa kavuşma olduğu gözlenecektir.
Büyü bozma işlemi başarıyla tamamlandığında fert artık kendi iradesini kullanmaya başlar. Eskiden istemsizce yaptığı hareketler son bulur ve içinden geldiği şeklinde yaşamını sürdürmeye devam eder.
Büyü etkisinden bilici hoca yardımıyla kurtulmayı başaran kişiler ayırma büyüsü bozulmadan önce ne hatalar meydana getirdiğinın farkına verecek ve hayrete düşecektir.
Büyü etkisi geçmeye başladıktan sonra kişiler büyü yaptıran kişiye karşı yeni ve hoş duygular beslemeye başlayabilir. Özellikle büyü bozma işlemi ayırma ve kendine aşık etme niyetiyle yapıldıysa bu sonuç ne olursa olsun oluşacaktır.
Ayırma Büyüsü yaptırmanın vakitı Var Mıdır? Var ise Ne zaman Yapılmalıdır?
Ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusu gibi ne süre yaptırılmalı sorusu da medyum hocalara çoğunlukla yöneltilen bir sorudur. Bu soruya verilebilecek en doğru cevap ne olursa olsun bu büyünün yapımı için belli bir süreın olmadığıdır. Sadece geri dönüşü zorluk derecesi yüksek bir büyü uygulaması olduğu için kati kararınızı vermeden yapmış oldurmamanız icap ettiğini söyleyebiliriz. Neticelarını iyice bilici hocadan öğrendikten sonrasında net bir halde sonucunızı verip işlem yapmış oldurmak istediğinizi kendisine söylemelisiniz.

Eğer ki pişman olamayacağınızdan eminseniz de hiç süre kaybetmeden ayırma büyüsü işlemini uygulaması için bilici hocaya başvurmanız icap ettiğini söyleyebiliriz. Öyle ki sizi rahatsız eden bir birlikteliği bir an önce bittirıp hayatınızı rahat bir hale getirebilmek bu anlamda sizin elinizdedir diyebiliriz. Yıllardır hayatınızı zindana çeviren bir durumdan kurtulmak bu denli basitken fırsatı değerlendirmenizde fayda vardır.

Ayırma Büyüsü Yapımı için Kime Başvurulması Gerekir?
Ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunu yönelteceğiniz medyum hoca işlemi kusursuzca yerine getirip sizi isteğinize kavuşturacak tek kişidir demek yanlış olmayacaktır. Kendisine derdinizi ve isteklerinizi dürüstçe ve tüm çıplaklığıyla anlattığınızda uygulamadan sonuç almam ihtimaliniz nerede ise yok denecek kadar azdır. Sadece bu süreçte medyuma ve büyüye karşı inançlı olmanız fazlaca kıymetlidir. Aksi takdirde istemsiz bir şekilde sihrin etkilerini azaltabilir ve gerçekleşme sürecini de uzatabilirsiniz.

Ayırma büyüsü bir kara büyü olduğu için yapım esnasında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Öyle ki hiç kimse büyü yapılırken başına tehlikeli olaylar gelmesini istemeyecektir. Fakat büyü yapımı medyumluk sıfatına erişmeyen kişiler tarafınca uygulanmaya çalışıldığında ne yazık ki tehlikeli durumların oluşması kaçınılmazdır diyebiliriz. Bu uygulama gerçekleştirilirken atlanmaması gereken hususlara hâkim olan kişiler sadece işinde uzman olan medyum hocalar olduğundan onlar dışında ayırma büyüsü oluşturmaya çalışan kişilerin başına bir çok istenmeyen olay gelebilir.

Eğer siz de ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusuna en detaylı cevabı almak için işinde uzman olan bir medyum hocayı arıyorsanız bu arayışa artık bir dur demenin vakti geldi diyebiliriz. Çünkü sizi amaçlarınıza ulaştırmak adına elinden geleni ardına koymayacak ve ne olursa olsun başarılı neticeları alacak bilici hocayı an itibariyle keşfetmiş bulunuyorsunuz. Ayrıca üzerinizde ayrıma büyüsü olduğundan şüphe ediyorsanız kendisine ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusunu yönelterek konu hakkında data alabilirsiniz. Bilgileri aldıktan sonrasında işlemleri uygulatmak isterseniz kendisinin bir telefon kadar yakınınızda olduğunu belirterek süre kaybetmeden kendisine ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü