Ayırma Büyüsü Yapan Hoca

AYIRMA BÜYÜSÜ
İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi yada eşleri birbirinden ayırmak amacıyla meydana getirilen büyülere Ayırma Büyüsü adı verilir. Genelde iyi niyet taşımayan kişilerin eşleri ve sevgilileri bu yöntemle ayırdıkları bilinmektedir. Ailelerin dağılmasında etkili bir güce haiz olan ayırma büyüsü ile bir çok aile bilincinde olmadan ayrılır ve boşanırlar. Elbet her ayrılan eş veya sevgililerin ayrılığı / boşanması büyüye bağlanamaz. Ancak; böylesi bir sihrin varlığını ve tesirini ihmal etmemek gerekir. Ayırma büyüsünün etkisiyle birbirlerinden ayrılan eşlerin bir süre sonra bu kararlarının yanlışlığı ve yapmış olduklarından pişman olduğu durumların yaşanmaması için dikkate alınması gerektiği bilinmelidir.

Ayırma büyüsü, tasvip edilmeyen bir çalışma olmasına rağmen, haklı nedenlerin olduğu durumlarda yok değildir. Ancak, burada hareket edilen yöntem büyüleme değildir. Eşlerden birinin başka bir hanım yada erkekle olan ilişkisinin devamı halinde ailenin dağılması ve boşanma ihtimalinin varlığı gibi durumlarda bu tehlikenin önlenmesi amacıyla yapılan vefklerden destek alınır. Aralarında nikah olan eşlerde nikah bağından hareket edilerek Esma-ûl Hüsnalar, Ayetler ve dualarla yapılan ayırma vefkleri kullanılır. Ayırma vefkinden alınacak destekle eşin beraber olduğu kişiden ayrılıp soğuması ve yeniden eşine dönmesi fakatçlanır.

EN ETKİLİ AYIRMA BÜYÜSÜ
BİR KİŞİYİ KADINDAN AYIRMA
erkeğin başka bir kadınla ilişkisi olduğu durumlarda, bu kadından ayrılması amacıyla yapılan büyülerdir. Bu büyü aldatılmış olan yada evli erkeklerin başka bir kadınla beraber olması hallerinde tercih edilir. Bir kişiyi hanımdan ayırma haklı ve iyi niyete dayanırsa vefklerle yapılmalıdır. Temel fakatç ilişkiyi korumak olmalıdır.

ERKEKTEN AYIRMA
Evli yada ilişkisi olan kadını seven ve onda gözü olan bir adamın, sevmiş olduği hanımın eşinden / beraberliğinden ayrılması için yapmış oldurdığı ayırma büyüsü çeşididir. çoğu zaman erkeğin, kadın tarafınca reddedilmiş olması veya farklı nedenlerle eşinden ayrılamadığı durumlarında tercih edilir. Erkekten ayırma, bir hanımın kabul edilmeyen bir ilişkisinin olduğu durumlarda da tercih edilir. Yapılış amacına bakılırsa farklılık gösterir.

SEVENLERİ AYIRMA
Birbirini seven kişilerin içinde tartışma, gerginlik ve soğukluk oluşturup aralarını bozarak ayrılmaları amacıyla yapılır. Sevenleri ayırma, birbirlerini seven çiftleri çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılabileceği şeklinde bu çiftlerin aile yakınları tarafınca da yapılabilir. Bu büyü sonrası birbirini seven kişiler anlamsız uzaklaşmalar sonrası birbirinden soğur ve ayrılır.

BİRBİRİNDEN AYIRMA
Birbirini seven, aralarında arkadaşlık bulunan yada yakın olmaları istenmeyen kişilerin birbiriyle ilgisini kesmek ve tamamen ayrılmaları için yapılan büyülere Birbirinden ayırma büyüsü denir. Burada amaç iki türlü olabilir. Sevmiş olduğiniz ferdin herhangi biriyle olan beraberliğinin o kişiye zarar vereceğini düşünerek o kişiyi bu tehlikeden kurtarma amacıyla yapılabileceği gibi tamamen çekememezlik, kıskançlık ve nefret amacıyla da yapılabilir.

AİLEDEN AYIRMA
Aileden ayırma, evlilik sonrası eşlerden birinin kendi ailesinin ( anne, baba, kardeş…) sözlerine tamamen itibar etmesi ve eşini dikkate almayarak umursamaması halinde eşin ailesinden belirli mesafede ayrılması amacıyla yapılan büyü türüdür. Eşinin saslınü dikkate almayıp tamamen ailesinin sözleriyle hareket eden eş, bir süre sonra ailesinden uzaklaşıp eşinin sözlerine gore hareket eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort