Bağlama Büyüsü Yapan Hoca

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca  SEVGİLİYİ BAĞLAMA
Sevgiliyi bağlama büyüsü, birbirini seven ancak aralarında adı konulmamış anlaşmazlıklar veya devamlı gerginlik ve anlaşmazlıklar yaşayan çiftlerin, birbirlerine eskiden olduğu benzer biçimde bağlı olmaları ve aşk, sevgi hislerinin kuvvetlenmesine yönelik olarak yapılan başarılı çalışmalardır. Bu çalışmanın sonucunda sevgililer birbirlerine son aşama bağlı, sevgi ve saygılı olacak, aynı zamanda da tavır ve davranışlarıyla partnerini kırmadan incitmeden ilişkilerini devam ettireceklerdir. Evli ve evliliğe yakın sözlü, nişanlı olan çiftlerin sevmiş olduği ferdin kendisinden soğuduğunu hissetmesi halinde maksimum tercih ettikleri başarılı bir yöntemdir.

UZAKTAN BAĞLAMA
Sevgiliniz ve eşiniz sizden uzaktaysa, diğer karşı cinslerden etkilenmemesi, aklında, düşüncesinde bir tek siz olmanız için yapılan bir yöntemdir. Kimi zaman şartlar gereği eşler/sevgililer arasında geçici ayrılıklar olabilir yahut sevdiğiniz kişiyle uzaktan görüşüyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, sevdiğiniz kişinin karşı cinsle yakınlaşmaması bir tek size bağlanması ve sizden başkası olmaması amacıyla yapılır.

ERKEKLİK BAĞLAMA
Evli olan bir erkeğin yada nişanlının, eşinden başka hanımlara, cinsel yönden arzu duymasını engellemek, bu şekilde bir durum olduğunda ise başarısız olması için yapılan büyü çeşididir. Kadınların eşleri tarafınca aldatılmaması için yaptırdığı en etkili yöntemlerden birisidir. Erkeklik bağlama büyüsü tesir etmeye başladığında fert cinsel yönden sizden başka kimseye cinsel arzular duymaz ve cinsel fonksiyonlar çalışmaz hale gelir.
Yine beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (malum manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ilişik gün ve saatlere gore eşiyle olan evliliği sağlamaya yönelik vefk hazırlanır. Vefk bu mevzuda son aşama etkili bir yöntemdir. Sadece, zaman süre yine Ayetler ve hatemlerden destek alınarak çalışmaların tesirinin artırılması mümkündür. Bu ferdin içinde bulunmuş olduğu duruma ve yapıya gore değişiklik gösterebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü