Büyü yapan medyumlar

Büyü yapan medyumlar kimlerdir? Diye merak ediyor olabilirsiniz. Büyü çok eski yıllarda dayanan ve günümüze kadar varlığını sürdüren bir eski bir ritüeldir. Ne vakit ortaya çıktığı bilinmese de yıllardır insanoğluın büyük ilgi gösterdiği bir olgudur. Medyum hocalar hem ak büyüler hem de kara büyüler konusunda alanında uzman kişilerdir. Bugüne dek yapmış oldukları bütün büyüler pozitif yönde sonuç vermiştir ve bilici hocaların tecrübeleri sayesinde insanoğlu isteklerine ulaşmıştır. Antik çağlardan beri en çok yaptırılan büyü türü aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü çeşitli materyaller kullanılarak meydana getirilen bir uygulamadır. Çift ağızlı olması sebebiyle hem iyi niyetle aynı zamanda kötü niyetle uygulanabilmektedir.

İnsanoğlunun yaratılışından bu yana farklı kavimlerde büyüye rastlamak mümkündür. İncelenen kaynaklarda özellikle Eski Mısır ve Eski Mezopotamya dönemlerinde büyüye ve büyücülüğe çok büyük örutubet verildiği görülmüştür. Büyü meydana getiren kahin hocalar eski kaynaklarda geçen bilgilerin hepsini bilmektedir. Detayları kullanarak çeşitli büyüler uygularlar ve yapmış oldukları büyüler sayesinde insanların kaderlerin değişmesine neden olurlar. Eski dönemler de ak büyüler kadar kara büyülerin de çok tercih edildiği yazılan levhalarda görülmektedir. Bu durum günümüzde de geçerliliğini sürdürmektedir. İnsanlar aşk büyüsü kadar farklı büyülere de yönelmişlerdir.

Büyü yaptırmak Günah mı?
Büyü bazı mistik olaylar ile naturel dünyayı etkisinde bırakır. İnsanlar sabır gösterip tanrı’a sığınmak yerine büyüleri tercih etmektedirler. Bu sebepten dolayı da insanoğluın akıllarında büyü yapmış oldurmak günah mı? Sorusu belirmektedir. Kişiler allah’tan istemeyip büyüye yöneldikleri için ve ayrıca büyü yaparken kahin hocalar şeytani varlıklardan ve kötü cinlerden yardım aldıkları için büyü İslam dinine göre günah sayılır. İslam dini öncesinde de büyü yapıldığına şahitlik edilmiştir. Bunun en güzel örneği Osmanlı İmparatorluğu döneminde görülmektedir. O dönemdeki Müslümanlar da her türlü problemlerında büyüye başvurmuşlardır. Büyü yapılan özel mekanlar kurulmuş ve ücret karşılığında insanlara çeşitli büyüler yapmışlardır. Büyü yapan ve büyü bozan bilici hocalar eski kaynakları inceleyerek büyüler konusunda çeşitli bilgiler edinmişlerdir.

tüm büyü türleri içinde en çok tercih edilen büyüdür. Aşk büyüsü sayesinde insanlar sevdikleri kişilere kavuşmuşlardır. Aşk büyüsünü kadınlar erkeklere yaptırabildiği benzer biçimde erkekler de sevdikleri kadınlara yapmış oldurabilirler. Aşk büyüsü yapılırken niyetin ne olduğu çok önemlidir. İyi niyetle uygulandığı süre iki kişinin mutluluğuna vesile olmaktadır. Ancak kötü niyet de her zaman bir intikam amacı vardır ve seven kişilerin aralarının bozulmasına vesile olur. Büyü yapan medyum hocalar aşk büyülerini en güzel ve en iyi şekilde uygularlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü