Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ermeni Büyüsü nedir ?
Kadim bir uygarlık olan ermeniler tarafınca uygulanan bu büyü kara büyü derslikında bir büyü olup, insanoğlunun delirmesine sebebiyet verebilecek kadar güçlüdür. Yapılış amacı insanoğlunun kendisini kaybetmesini sağlamak ve onu lanetlemektir. İnsanlar tarafınca her ne kadar aşk büyüsü olarak bilinse de bu büyü asıl ve İlk olarak kara büyü amacıyla yapılmıştır. Yapılışını ilk başlarda ermeni papazlar yapmış oldukları ve kullanılan dilin ermenice olması sebebiyle bu büyüye ermeni büyüsü ismi verilmiştir.

Ermeni Büyüsünü nasıl yaparlar ?
Ermeni büyüsü yapabilmek için öncelikle ferdin adı anne adı doğum tarihi ve fotoğrafı gereklidir. Bunun yanı sıra safran mürekkebi, çeşitli otlar ve gümüş ermeni haçı . Bu uzaktan fotoğrafla yapılan ermeni büyüsü tarifidir. Bireyin fotoğrafı üzerinden meydana getirilen işlemlerde öncelikli olarak fotoğrafa bilgiler safran mürekkebi ile yazılır. Daha sonra kişini fotoğrafı safran mürekkebiyle bir yuvarlak içine alınarak bu bölgeye gümüş ermeni haçı koVolkan. Bundan sonra 13 defa ermenice tılsımlı söz söylenir. Bu haç ve fotoğraf 14 gün boyunca bu şekilde kalır. Medyum fert her 4 günde bir gelerek haçı fotoğrafın üzerinden kaldırır ve ermenice tılsımlı sözleri söyleyip tekrar yerine koyar.

Büyünün 2. Aşaması ise işlemde bizlere yardımcı olacak ruhani varlığın daveti için gerekli olan işlemdir. Demon adında olan şeytanlar bu işlemde kullanılır ve onların davete icabet etmeleri için 3 tane keçi kesilmesi gerekmektedir. Bu keçilerin yanı sıra onları demonlara sunmak için beyaz kireçle çizilmiş bir pentagram içine 5 tane kırmızı mum yakılır ve ortasında kurban edilen keçilerin kanları bir gümüş kase içinde demona sunulur ve böylece demon davete gelir. Ondan sonrasında delirtmek arzu ettiğiniz kişinin bilgilerini demona verirsiniz ve işiniz 14 gün içinde tamamlanır.

Ermeni Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Ermeni büyüsü tesir süresi ilk emare görülme süresi olarak 7 gün ve işlemin tamamen etki gösterip kişiyi delirtmek için ise 14 gün süre gereklidir. Ermeni büyüsü son derece etkili bir kara büyüdür. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonrasında kişide paranoya halleri adım atar.

Ermeni Büyüsünün tesirleri nelerdir ?
Bu büyü yapıldıktan sonra kişilerde ilk görülen şeyler sırasıyla

Takip ediliyormuş hissi
Kabuslar görmek
Ölüm Korkusu
İçine Kapanma
Halüsinasyonlar görme
Bilinmeyen değişik sesler duyma
Gereksiz agresif tavırlar sergileme
etrafında bulunan insanları kendine düşman şeklinde görme
Ermeni Büyüsü nasıl Bozulur ?
Ermeni büyüsü bozmak için gerekli olan şey bir ak büyüdür. Genel olarak her ak büyü bir kara büyü ile bozulur. Her kara büyü de bir ak büyü yardımıyla bozulur. Bir ak büyü ritüeli uygulayarak ermeni büyüsünü bozabilmek mümkündür. Bu büyüyü çalışacağınız bilici size söyleyecek ve ona gore bir ayin uygulayacaktır. Bu duruma gore sihrin deformasyona uğramış şekli ve süresi değişim göstermektedir.

Ermeni Büyüsünü En iyi Kimler Yapar ?
Ermeni büyüsü yapabilmek her medyumun harcı değildir. Çoğu medyum tek kelime ermenice bilmez ve bu ritüeli gerçekleştirecek kadar data sahibi değildir. Bu yüzden ermeni büyüsü yaptırmak için ermeni ve yahudi medyumlar arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Web sitemiz etik olmadığı için hiçbir zaman medyum önermez sadece sitemize gelen medyum yorumlarını inceledikten sonrasında, gerçeklik hisseı olan yorumları onaylar ve size daha doğru seçimler yapmanızı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü