Ermeni Büyüsü Yapan Hoca

Ermeni Büyüsü, isminden de anlaşıldığı üzere hristiyanların büyüsüdür. Bu büyü hristiyanların ritüellerine gore yapılmaktadır.

Ben kahin Nubar. Aslen ermeniyim. Ailemden bana miras kalan medyumluk ilmini 28 senedir icra etmekteyim. Ermeni Büyüsü bizim için çok bayağı bir büyüdür. Yapılışı bakımından kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ben bu büyüyü birçok kişiyi birleştirmek adına yapmış oldum. Bu mevzuda sizlere % 100 garanti verebiliyorum.

Akrabalarım büyüler konusunda uzmanlığa haiz ve insanlar tarafınca emin kişilerdi. Bende onlardan teslim almış olduğum bu bayrağı elimden geldiğince taşımaya çalışıyorum. Kıymetli arkadaşlarım; Ermeni Büyüsü ak büyüler kategorisinde olup çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Bir tek bu büyüyü müslüman medyumlarında yaptığını görmüş oldum. Fakat bu büyü ancak ermeni köklerine haiz bir medyum tarafından yapılmaktadır. Çünkü tamamen hristiyanlık ritüellerine nazaran yapılmaktadır. Kullanılan tılsımlı sözcüklerde tamamen farklıdır. Bunu da dip not olarak belirtmek istedim.

Şimdi size Ermeni Büyüsü iyi mi yapılır bir tane minik bir örnekle açıklayacağım. Öncelikle bu büyü birleştirme büyüsüdür. Eğer bir erkek ayrıldığı eşiyle tekrar birleşmek istiyor ise, kendi sakalından ve tırnağından bir parça keserek ceviz kabuğunun içine koymalıdır. Daha sonra bu kabuğu beyaz bir iple cevizin kabuğu görünmeyecek şekilde sarmalıdır. Büyü yapılacak hanımın saçından birkaç tel alıp yumak meydana getirilen bu ipe doluyorsunuz. Bu saatten sonra işlem tamamen benim ağzımdan çıkacak olan tılsımlı sözcüklere ve ruhani varlıklarıma kalacaktır. Bu işlemde bittikten sonrasında sevgileri ilelebet sürmesi adına mumyalayıp çınar ağacının altına gömüyoruz. Çınar ağacı bildiğiniz üzere ömürlük bir ağaçtır.

Ermeni Büyüsü yapılışı bakımından bir tek yukarıda verdiğim minik bir örnekle sınırlı değildir. Üstelik bu büyü tek başına yapılmaz. Kendiniz yahut bu işi bilmeyen bir kişi tarafından kullaktan dolma bilgilerle yapıldığı takdirde yaşamınızı kısır bir döngüye sürüklemiş olmuş olursunuz. Sizlere tavsiyem işini iyi bilen ve kati sonuç veren bir kahin ile çalışmanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort