Eşlerden Ayırma Büyüsü Yapan Hoca

AYIRMA BÜYÜSÜ
İki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi yada eşleri birbirinden ayırmak amacıyla yapılan büyülere Ayırma Büyüsü adı verilir. Genelde iyi niyet taşımayan kişilerin eşleri ve sevgilileri bu yöntemle ayırdıkları bilinmektedir. Ailelerin dağılmasında etkili bir güce haiz olan ayırma büyüsü ile bir çok aile farkında olmadan ayrılır ve boşanırlar. Elbette her ayrılan eş yada sevgililerin ayrılığı / boşanması büyüye bağlanamaz. Sadece; böylesi bir büyünün varlığını ve etkisini dikkatsizlik etmemek gerekir. Ayırma büyüsünün etkisiyle birbirlerinden ayrılan eşlerin bir süre sonrasında bu kararlarının yanlışlığı ve yapmış olduklarından pişman olduğu durumların yaşanmaması için dikkate alınması gerektiği bilinmelidir.

Ayırma büyüsü, tasvip edilmeyen bir çalışma olmasına rağmen, haklı nedenlerin olduğu durumlarda yok değildir. Ancak, burada hareket edilen yöntem büyüleme değildir. Eşlerden birinin başka bir hanım yada erkekle olan ilişkisinin devamı halinde ailenin dağılması ve boşanma ihtimalinin varlığı şeklinde durumlarda bu tehlikenin önlenmesi amacıyla yapılan vefklerden destek alınır. Aralarında nikah olan eşlerde nikah bağından hareket edilerek Esma-ûl Hüsnalar, Ayetler ve dualarla yapılan ayırma vefkleri kullanılır. Ayırma vefkinden alınacak destekle eşin birlikte olduğu kişiden ayrılıp soğuması ve tekrar eşine dönmesi amaçlanır.

BİR KİŞİYİ KADINDAN AYIRMA
erkeğin başka bir kadınla ilişkisi olduğu durumlarda, bu hanımdan ayrılması amacıyla yapılan büyülerdir. Bu büyü aldatılmış olan yada evli adamların başka bir kadınla beraber olması hallerinde tercih edilir. Bir kişiyi kadından ayırma haklı ve iyi niyete dayanırsa vefklerle yapılmalıdır. Temel fakatç ilişkiyi korumak olmalıdır.

ERKEKTEN AYIRMA
Evli yada ilişkisi olan kadını seven ve onda gözü olan bir adamın, sevmiş olduği hanımın eşinden / beraberliğinden ayrılması için yaptırdığı ayırma büyüsü çeşididir. çoğu zaman erkeğin, hanımefendi tarafından reddedilmiş olması yada farklı nedenlerle eşinden ayrılamadığı durumlarında tercih edilir. Erkekten ayırma, bir kadının kabul edilmeyen bir ilişkisinin olduğu durumlarda da tercih edilir. Yapılış amacına göre değişiklık gösterir.

SEVENLERİ AYIRMA
Birbirini seven kişilerin arasında tartışma, gerginlik ve soğukluk oluşturup aralarını bozarak ayrılmaları amacıyla yapılır. Sevenleri ayırma, birbirlerini seven çiftleri çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafınca yapılabileceği gibi bu çiftlerin aile yakınları tarafından da yapılabilir. Bu büyü sonrası birbirini seven kişiler anlam ifade etmeyen uzaklaşmalar sonrası birbirinden soğur ve ayrılır.

BİRBİRİNDEN AYIRMA
Birbirini seven, aralarında arkadaşlık bulunan veya yakın olmaları istenmeyen kişilerin birbiriyle ilgisini kesmek ve tamamen ayrılmaları için meydana getirilen büyülere Birbirinden ayırma büyüsü denir. Burada fakatç iki türlü olabilir. Sevdiğiniz kişinin herhangi biriyle olan beraberliğinin o kişiye zarar vereceğini düşünerek o kişiyi bu tehlikeden kurtarma amacıyla yapılabileceği şeklinde tamamen çekememezlik, kıskançlık ve nefret amacıyla da yapılabilir.

AİLEDEN AYIRMA
Aileden ayırma, evlilik sonrası eşlerden birinin kendi ailesinin ( anne, baba, kardeş…) sözlerine tamamen saygınlık etmesi ve eşini dikkate almayarak umursamaması halinde eşin ailesinden belirli mesafede ayrılması amacıyla meydana getirilen büyü türüdür. Eşinin saslınü dikkate almayıp tamamen ailesinin sözleriyle hareket eden eş, bir süre sonrasında ailesinden uzaklaşıp eşinin sözlerine göre hareket eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü