Etkili Nohut Büyüsü

Etkili Nohut Büyüsü

KOCAYI BAĞLAMA BÜYÜSÜ
Kocanızı niçin bağlamak istersiniz? Kocanız ya baştan beri sizin arzu ettiğiniz ilgiyi yakınlığı göstermemiştir ve buna rağmen siz evliliğinize, kocanıza olan sevginizin hatırına buna ses çıkartmayarak sabretmiş sinizdir. Son zamanlarda farklı nedenlerden etkilenmiş, başkalarının saslıne saygınlık etmiş ve evini, ailesini, karısını dikkatsizlik etmiştir. İşte bu problemi kocayı bağlama büyüsü ile çözebilirsiniz.

Kocanızın bu davranışı bilinçli olarak yaptığını düşünebilirsiniz. Sadece, bilinmesi gereken bir konu var ki, erkekler bu tür davranışlarının çoğu süre farkında olmuyorlar. İşte kocayı bağlama büyüsü bir anlamda da kocanızın farkında olmadığı bu davranış şeklinin farkına varması amacıyla yapılan bir çalışmadır. Elbette, bilinçli olarak sizden uzak duran ve ihtiyaç duyulan ilgiyi göstermeyip, sabrınızın sınırlarını zorlamak ve ayrılma, boşanma kararını vermenizi sağlamak istenilen durumlarda yok değildir.

Bu benzer biçimde bilinçli davranışlarda ise size olan hislerinin artması sağlanarak, aradaki nikah bağının da etkisiyle yaptığı yanlış davranış ve düşüncelerden kurtulmasını sağlamak amacıyla lüzumlu çalışmalar yapılmalıdır. Kocayı bağlama büyüsü adıyla meydana getirilen bir çok yöntem olduğu söylenmekte hatta ufak bir araştırmayla karşınıza bir çok isimle adlandırılan büyüler çıkmaktadır. Bilinmelidir ki, evli ve nikah bağı olan kişiler için ne uygun “Kocayı Bağlama Büyüsü” yöntemi vefkle yapılandır. Diğer yöntemler bir süre sonrasında aile yaşamınızı tehlikeye sokabilecek tehlikeler içerebilir.

Buradaki en önemli husus bu çalışmanın bireyin iradesine müdahale etmeden var olan hislerin artmasını, ön plana çıkmasını sağlamaktır. Bu müdahale büyü niteliği taşımaz. Esma-ûl Hüsna’lar, Ayet-i kerimeler ve bu konudaki öteki özel çalışmalarla yapılır. Ancak bu her insanın yapabileceği türden çalışmalar değildir. Özel informasyon ve uzmanlık gerektirir. Zira kişilerin yıldızları üzerinden yapılması ihtiyaç duyulan çalışmalar vardır.

OCAYI BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Kocayı bağlama büyüsü, size ve kocanıza ilişik bilgilerden yola çıkılarak yapılır. Bu bilgilerden hareket ederek size olan hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, sex v.B.) artması için vefk hazırlanmaya başlanır. Hazırlığı belirli gün ve saatlerde yapılan ve 5-7 gün sürecek bu çalışmanın daha sonra vefk hazır olur. Hazırlanan bu vefki siz üzerinizde taşımanız halinde ortaya tinsel bir enerji çıkmaya başlar ve bu enerji sadece kocanızı etkiler. Ondan sonra size yakın ve ilgili davranma süreci başlayacaktır. Tüm bağlama büyüleri aynı yöntemle yapılır. Önemli olan amaca göre çalışma yapmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü