Etkili Sabun Büyüsü nasıl yapılır?

Sabun büyüsü nedir? Diye bakmış olduğumız da aslında iki farklı amaçla kullanılan bir büyü çeşididir. Hem sevmiş olduği kişiyi kendisine aşık etmek bağlamak için kullanılan bir büyü, bununla beraber intikam fakatçlı kullanılan bir büyüdür. Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız bir kişiye sabun büyüsü yapmış oldurarak sizinle iletişim kurmasına engel olabilirsiniz. Hem de sevmiş olduğiniz kişiyi kendinize bağlamak için de bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Bu büyü sayesinde sevmiş olduğiniz kişi de size aşık olacaktır.

Sabun büyüsü yapımı çok zor bir büyüdür. Bundan dolayı de bu büyüyü yaparken hata yapma oranı oldukca yüksektir. Sabun büyüsü yaptırmak isteyen kişiler muhakkak bir medyum yahut hocaya danışarak data almalı ve ona bakılırsa işlem yapmalıdır. Sadece en iyi sonucu almak için bir medyum yada hocaya yaptırmalıdır.

Sabun büyüsü nasıl yapılır?

Biroldukça fert tarafından dört gözle beklenen bir mevzudur. Sabun büyüsü yapmak için bir medyum yada hocadan destek alınmalıdır. Burada büyünün yapıldıktan sonrasında etkisini çabuk göstermesi için sihrin yapımında kullanılan malzemeler oldukca önemlidir. Sabun büyüsü yaparken kullanılacak olan malzemelerin hepsi satın alınmalıdır. Ek olarak dikkatli bir halde hoca yada medyum tarafından verilen bilgiler doğrultusunda dikkatli bir halde büyü yapılmalıdır. Bu büyü kara büyüler listesinde yer aldığından oldukca dikkatli olunmalıdır. Sabun büyüsünü yaparken şu adımlar izlenmelidir.

Öncelikle daha önceden kullanılmamış bir sabun alınmalıdır. Bu sabunun temiz olması oldukça önemlidir.
Ardından 23 veya 41 tane toplu iğne başı temin edilmelidir.
Sabun büyüsünün yapılması için 5 ila 7 gün benzer biçimde bir sürenin geçmesi gerekir. Çünkü bu büyüyü yaparken sabuna 41 tane iğne batırılır ve iğnenin her batırılışında 41 tane farklı tılsımlı sözcük söylenir. Bu tılsımlı sözcüklerin okunması için medyuma giderek büyü yapılacak bireyin ismi ve doğum bilgileri verilmelidir. Bunun yanı sıra ferdin fotoğrafı da verilebilir.
41 kere tılsımlı sözcükler söylenip iğneler sabuna batırıldıktan sonra sabun büyüsünün yapım aşaması sonlanmış olur. Peşinden bu sabun bir yere gömülür.
Bu adımlar dikkatli bir halde yapıldığında sabun büyüsü tesirini derhal göstermeye adım atar. Bu büyüden daha etkili sonuç almak için büyünün bir bilici veya hoca tarafından yapılması gerekir.

Sabun Büyüsü Kendini iyi mi Belli Eder?
Sabun büyüsü kendini nasıl belli eder? Sorusunu cevaplandıracak olursak eğer, sabun büyüsü yapılmış olduktan sonra kısa sürede bazı etkiler göstermeye adım atar. Aşağıda vereceğimiz bilgiler sabun büyüsü meydana getirilen kişide görülen değişikliklerdir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler:

Sabun büyüsü yapılmış olduktan sonrasında büyü yapılan kişide bazı sıhhat problemlerı olur. Özellikle karin bölgesinde ağrılar meydana gelir.
Bu sihrin etkisi altına giren birey, tüm çevresi ile iletişimini koparır.
Cinsel anlamda güçsüzlük ve isteksizlik problemleri yaşar.
Maddi olarak problemler ile karşılaşırlar.
Bunların yanı sıra sihrin etkisi altında olan kişiler devamlı sınırlı ve öfkesi bir tavır sergilerler.
Büyüyü yapmış olduran kişiyi rüyalarında görür ve ona karşı büyük bir özlem duygusu duyarlar.
Sabun büyüsü 14 gün içinde kendini gösterir ve sihrin etkisinde olan fert büyüyü yaptıran birey ile bir araya gelmiş olarak birlikte yaşamaya başlar.
Sabun Büyüsü Etkili Midir?
Sabun büyüsü etkili midir? Sorusu büyüyü yapmış olduracak olan kişiler arasında merak edilen mevzular içinde yer verilmiştir. Sabun büyüsü tesiri kuvvetli olan bir büyüdür. Büyü yapıldıktan sonra yaklaşık 10 gün içinde büyü yapılan kişi üzerinde etkisini göstermeye adım atar. Kullanılan malzemelerin kalitesi büyünün tesiri üzerinde büyük öneme sahiptir. Bunun yanı sıra medyumun önerdiği talimatlara gore meydana getirilen sabun büyüsü tesirini daha çabuk göstermektedir. Bu yüzden bir uzman tarafından destek alınması önemlidir.

Sabun Büyüsü neden Yapılır?
Sabun büyüsü neden yapılır? Konulu alt başlıkta ise bununla ilgili informasyon vereceğiz. Sabun büyüsü biroldukça amaçla yapılabilecek bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler ve sabun büyüsü niçin yapılır inceleyelim.

Sevilmeyen bir insanın akıl ve beden sağlığını bozmak için yapılabilir.
Sevilmeyen birinin ailesi ve eşiyle arasını bozmak için yapılabilir.
Sabun büyüsü aynı zamanda iş yerinde başarısı kıskanılan birinin işlerinin kötüye gitmesini sağlayarak ekonomik olarak kötü bir duruma düşmesi için yapılabilir.
İyi niyetle meydana getirilen sabun büyüsü yardımıyla sevilen ferdin yaptıran kişiye aşık olması sağlanır.
İş yerinde çok çaba sarf etmeden sabun büyüsü sayesinde yüksek mertebelere ulaşılabilir.
Verilen bu fakatçlar için yapılan sabun büyüsü etkisi ortalama olarak 7 ila 10 gün içinde gösterir.

Sabun Büyüsünün Tutma Süresi Ne Kadardır?
Sabun büyüsünün tutma süresi ne kadardır? Sorusu büyü yapmış olduracak kişiler tarafınca dört gözle beklenen bir konudur. Burada sabun büyüsünün etkili olması için öncelikle atıldığı suda tamamen erimesi gerekmektedir. Sabun suda eridikten sonrasında büyü etkisini tamamen gösterir. Sabun suda ne kadar sürede erir diye bakmış olduğumız da burada büyü yapımında kullanılan sabunun markası ve kalitesi örutubet taşımaktadır. Örnek verecek olursak eğer kaliteli bir sabun suda ortalama 1 haftada erir. Kalitesiz olan bir sabunun erime süresi ise ortalama olarak 15 gündür. Bunun için sabun büyüsü yapımında basit eriyen sabunlar tercih edilmelidir.

Sabun Büyüsü iyi mi Bozulur?
Sabun büyüsü nasıl bozulur? Sorusu da nasıl yapılır, ne vakit tesir soruları kadar önem arz eden bir sorudur. Yapımı dikkat ve meşakkat gerektiren bu sihrin bozulması da oldukca zordur ve zaman gerektirir. Sabun büyüsünün bozulması için kati kahin ve hocalardan yardım almak gerekir. Burada bilici öncelikle büyü var mı yok mu onu denetim eder. Eğer büyü olduğu saptanırsa onu bozmak için tılsım ve vefk yazar. Bu tılsım ve vefklerinde bir hafta süresince ya evde yahut kıyafetlerin içinde saklanması gerekir. Büyü tesirini 3 gün içinde kaybeder ve büyü meydana getirilen birey eski haline döner.

Sabun büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler arasında sabun büyüsünün bozulması için bazı duaların okunması gerektiği konusudur. Bu dualar Felak ve Nas sureleridir. 7 gün boyunca bu surelerin okunması gerekir. Bir hafta içerisinde bu büyü etkisini kaybeder ve meydana getirilen fert yeniden eski haline döner.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü