GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ

GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ
Geri Döndürme Büyüsü ile Gideni Geri Getirme Büyüsü birbirinden tamamen farklı uygulamalardır. Ancak, isimlerindeki benzerlik nedeniyle devamlı birbiriyle karıştırılır. Hatta havas çalışmaları icra eden kişilerin bile bu adları karıştırdıkları bilinmektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, sevdiğiniz ferdin ayrılma kararı alarak ilişkiyi bitirmesi sonrası yapılır ve ferdin yine size aynı hislerle geri gelmesi amacı taşır.

Geri Döndürme Büyüsü ise herhangi bir mevzuda kabul eden bir kişinin bu kararından vazgeçmesi amacıyla yapılır. Konuyu ilişkiler açısından değerlendirilecek olursa ayrılan sevgili yada eş için gideni geri getirme büyüsü yapılmalıdır, hemen hemen ayrılmamış ancak ayrılma düşüncesi içinde olan ferdin bu sonucundan dönmesi ve vazgeçmesi için geri döndürme büyüsü yapılmalıdır.

Geri Döndürme Büyüsünü yalnız ilişkiler açısından değerlendirmek de doğru olmaz. Her hangi bir mevzuda karar veren bir ferdin verdiği bu kararı yeniden gözden geçirmesini ve istenilen şekilde karar vermesini sağlamak, sonucundan döndürmek şeklinde açıklamak daha doğru olur.

Bu mevzuda meydana getirilen çalışmalarda dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en önemli nokta değiştirilmesi istenen kararın makûl ve kabul edilebilir bir karar olmasıdır. Örneğin, ortada gerçek bir sebep yokken eşinden ayrılmak isteyen bir kişinin ayrılma sonucundan dönmesini sağlamak ile evli olan bir ferdin eşinden ayrılmak istememesi halinde boşanma kararı almasına zorlamak için yapılacak çalışma aynı şekilde değerlendirilemez.

GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında daha çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir. Eş yada sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz durumlarda, birlikteliğin tekrar eski halinde dönmesini sağlamak için tercih edilir.

Sevmiş olduğiniz ferdin sizden uzaklaşması (dışarıdan yapılmış bir büyü yoksa) hiçbir vakit ansızın gerçekleşmez. Uzaklaşma belirli bir süre sonrası gerçekleşen bir düşüncedir. Eğer eşinize üçüncü bir birey tarafından yapılmış bir büyü varsa büyünün bozulmasıyla beraber bireyin normale döndüğü görülecektir.

Geri döndürme ferdin yıldızları üzerinden meydana getirilen bir uyumlandırma çalışmasıdır. Burada uyumlandırmanın hangi yöntemle yapıldığı önemlidir. İradeyi zorlama şeklinde yapılırsa bu büyüdür. Ancak, kişiyi makul yollarla uyararak Esma-ül Hüsnâ’lar, Ayet-i Kerimeler ve dualarla yapılan yöntemler için büyüden bahsedilemez. Her çalışmada olduğu şeklinde hangi yolun tercih edildiği önemlidir. Çalışmalarımızda büyü yöntemi tercih edilmemektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort