İkna Büyüsü Yapan Hoca

İKNA ETME BÜYÜSÜ

İkna Etme Büyüsü, herhangi bir mevzuda verilen karara itiraz eden, mesafeli duran, kararın gerçekleşmesini erteleyen kişilerin verilen bu kararı kabullenmesini ve onaylamasını sağlar. Ancak, burada verilen karar pozitif bir karar olmalıdır. Başka bir ifadeyle, karara itiraz eden bireyin kendince öne sürdüğü sebeplerin yetersiz ve anlam ifade etmeyen olması gerekir. İkna etme çalışmalarının en yani vefkle meydana getirilen ve kişinin iradesine müdahale edilmeden, büyü etkisi olmadan yapılan çalışmalardır. İkna etmek için ferdin karara itirazıyla ilgili kafasında oluşturduğu engeller, önyargılar, endişeler, korkular, duyumların etkisinden kurtulmasını sağlamak amacıyla vefkin etkisinden faydalanılır.

AİLEYİ EVLİLİĞE İKNA ETME
Sevgililik devri sonrası gençlerin ilişkisi bir süre sonra evlilik sonucuna dönüştüğünde aileler evliliğe izin vermeyerek engel olabilirler. Bu bir çok gerekçeyle olabilir.

Mezhep farklılıkları, yaş problemlerı, evlenme süreın erken olduğu düşüncesi, ailenin başka bir kişiyi düşünüyor olması, maddi yahut yaşam tarzı nedeniyle yaşanmış olan sorunlar, akrabalık ilişkileri, erkeklerde askerlik, çiftlerin daha önce yaşadığı talihsiz evlilikler şeklinde bir çok niçin gösterilerek aileler evliliğe şiddetle itiraz ederler. Hatta bu itiraz öyle bir hal alır ki, evlatlıktan ret etme noktasına kadar geldiği görülmüştür.

Bu benzer biçimde sebepler öne sürülerek eşiyle olan evliliği kabullenmeyen ön yargılı olan aile fertlerinin (Anne – Baba – Kardeş – Akraba) ilişkiye olumlu yaklaşmaları ve kendi iradeleriyle birbirini seven gençlerin evliliğine izin vermeleri ikna etme büyüsü ile sağlanabilir. Ailenin evlilikle ilgili itirazlarına yol açan tüm korkular, endişeler, toplumsal tedirginlikler, kuru inatlar ortadan kaldırılır ve evliliğe ikna olmaları sağlanır. Aileyi evliliğe ikna etme başarılı neticelar verir.

SEVGİLİYİ EVLİLİĞE İKNA ETME
Sevgililerden birinin evlilikten uzak durması, mevzu açıldığında mevzuyu kapatması veya hiç evlilik düşünmediği durumlarda ilişkinin evlilik kararıyla sonuçlanmasını elde eden bir yöntemdir. Bu çalışma özellikle erkeklerin hiç evlilik planları yapmadan ilişkinin devamından yana olmaları durumunda tercih edilir. Erkek ya daha önceden talihsiz bir evlilik geçirmiştir ya da evliliğin sorumluluk ve bağlılığından uzak durma düşüncesinde olabilir.

Evlilik hazırlığı ve planlarının ekonomik yük getireceği düşüncesi, maddi olarak kendini hazırlama bahanesiyle erkeğin evliliği devamlı ertelediği görülebilir. Hatta ailenin bu evliliğe onaylama vermeyeceğini bilmiş olduğu için bu kararın gündeme gelmesine bile cesaret edemeyebilir. Oysa ki, kız için bu durum hayallerinin yıkılması, emeklerin boşa gitmesi korkusuyla endişeli bir bekleyişe dönüşür. öteki taraftan da aile baskısı ve ilişkinin uzaması sebebiyle içinden çıkılamaz bir hâl alabilir.

Sevgiliyi evliliğe ikna etme çalışmaları bu korku, cesaretsizlik, umursamazlık, kaygı ve tereddütlerin adam üzerindeki etkilerinin hiç bir olumsuz etki yaratmadan ortadan kaldırılması nedeniyle çok tercih edilir.

İKNA ETME NASIL YAPILIR
Aileyi veya sevdiğiniz kişiyi evliliğe ikna etme amacıyla meydana getirilen bu çalışmalar, evlenmek isteyen kişilerin evlilik yolundaki engelleri kaldırması ve hayırlı bir yuva kurmaları amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir. Esmâ-ül Hüsnâlar, Ayetler ve Dualar kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır.

Evliliğe ikna olacak kişilerin sevginize ve sonucunıza saygı duymasını, tüm negatif düşüncelerden kurtularak daha olumlu düşünmesini sağlayan ciddi bir destektir. Kişiler üzerinde olumsuz bir tesir yaratmaz. Evlenme kararı alan sevgilinizin yada evlenmenize onay veren aile fertlerinin ilerleyen süre içerisinde bu kararlarından vazgeçmesi veya gerek sizi gerekse aileyi dışlayıcı tavırlar sergilemesini de engellemiş olur. Başka bir ifadeyle etkisi geçici değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü