Kara Büyü Yapan Hoca

Kara Büyü Nedir? Kara büyü kötü emeller amaçlı yapılmakta olan tüm büyülerin yer aldığı kategorinin genel ismidir. Kara büyü kategorisi içinde yer almakta olan büyü çeşitlerinin fakatçları ise evli çiftleri ayırmak, bir ferdin psikolojisini bozmak, ailelerini arasını açmak, birine karşı ölüm büyüsü yürütmek gibi habis fakatçladır. Kara büyülerin yapımı ak sihrin yapımına bakış İslam dinine göre çok büyük bir günah olarak bilinmektedir. Kara büyüleri meydana getiren kişide yapmış olduran kişide Müslümanlara bakılırsa ölümden sonrasında cehennem ile cezalandırılacaktır ve kıyamete dek kabir azabı halinde kalacaklardır. Bu sebepten ötürü de biz her ne kadar bu yazıyı siz kıymetli okurlarımıza paylaşmış olsak da iyi emel ya da kötü emel güdülerek meydana getirilen her ne büyü olursa olsun yaptırmamanız hususunda sizlere uyarmaktayız.

Kara Büyü nasıl Yapılmaktadır?

Kara büyü tek bir büyü çeşidi olmadığından dolayı amacına göre farklı farklı yapılma şekilleri bulunmaktadır. Ancak hepimiz siz değerli okurlarımıza kara büyü ile alakalı olarak temel anlamda yapımı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Kara büyüler için genel olarak büyü yapılacak olan birey veya kişilerin resimleri, anne isimleri, kendi doğdukları tarihi, evli iseler evlendikleri yıl, kişilere ait olan şahsi eşyaları (toka, cüzdan, kıyafet parçası, vs.), kişilere ilişkin olan vücutlarından alınan küçük bir parça örnek (kıl olur, saç teli olur, tırnak olur, ten parçası olur, vs.) şeklinde bazı materyaller ve bilgiler lüzumlu olmaktadır. Kara büyülerde yalnızca büyü yapılacak olan birey veya kişilerin detayları kafi olmamaktadır. Bu büyü çeşitlerini yapacak olan bilici ya da büyücülerinde incir ağacı yaprağı, incir ağacı sütü, defne ağacı yaprağı, hurma ağacı yaprağı, ceviz ağacı yaprağı, dut yaprağı, soğan ve sarımsak kabukları gibi bir ekip envanterlerinde bulundurulması büyü çeşidine göre gerekmektedir. Yine bazı kara büyülerde enerji aleminde ki ruhani varlıklara, kısaca İslam dinine nazaran cinlere (üç harfliler) sunulmak üzere keçi, koyun, dana veya domuz şeklinde kurbanlarında kesilmesi gerekebilmektedir.

Kara büyülerin yapımında genellikle yapım için seçilecek ortam kimsenin olmadığı şehir yaşantısından uzak, uhrevi, mezarlığa yakın, su kuyularına yakın, değirmenlere yakın, çöplüklere yakın yerlerdir. Bunun sebebi ise İslam dinine bakılırsa kötü olan cinlerin, yani şeytanların çoğu zaman varlıklarının sıkça oldukları bölgeler bu mekanlar olduklarından ötürüdür. Sadece kara büyülerin yapımında bazı büyücülerin veya medyumların enerji aleminde ki ruhani varlıkları devamlı yanında olduğundan dolayı bu tarz mekanlara da hiçbir gerek kalmadan büyüyü kendi yerine yapabilmektedir.

Kara büyünün etkileri nelerdir?

Kara büyüler yapılmış fakatçlarına göre farklı farklı etkisinde bırakır gösterebilmektedir. Örnek olarak evli olan çiftlerin aralarının açılması için meydana getirilen ve kara büyü derslikında yer alan kaşık büyüsünün tesirleri evli çiftleri ayırabilmek safhasına kadar taşımaktadır, hatta ayırmaktadır. Kara büyü doğru bir şekilde yapıldığı zaman bir insanın psikolojisini tamamen bozarak o insanı delirmiş bir hale getirebilir. Birey bu psikolojisinin bozulmasından ötürü psikoloğa yahut psikiyatriye gider sadece bir türlü kati bir sonuç bulamaz. Bazı kişiler ise kara büyünün etkisinden ötürü ruh sağlığı hastanesinde dahi yatabilir. Bazı şahıslar ise bu duruma daha fazla tahammül edemez ve canına kıyacak bir vaziyet içine düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort