Kaşık Büyüsü nasıl yapılır?

Kaşık büyüsü nedir ?
Kaşık büyüsü ak büyü sınıfında bir büyü olup genel olarak bağlama büyülerinin alt kategorisinde yer almıştır. Ayrılan çiftleri birleştirmek, beraber olup ama ilişkilerinde sorun yaşayan çiftlerin içinde ki problemlerı çözmek ve bazı zamanlarda küslükleri bitirmek adına yapılan bir işlemdir.

Kaşık büyüsü nasıl yapılır ?
Kaşık büyüsü yaparken kişilerin adları, anne adları, doğum tarihleri ve fotoğrafları üzerinden yapılmaktadır. Bunun haricinde 2 tane tahta kaşık, kırmızı mürekkep, kırmızı ip, kırmızı mum şeklinde materyallerde kullanılmaktadır. Öncelikli olarak kırmızı mürekkep ile tahta kaşıkların arka yüzüne ve saplarına kişilerin adları, anne adları ve doğum zamanı detayları işlenir. Sap kısmına ise tılsımlı sözler yazılarak kaşıklar kırmızı ip yardımıyla 7 düğüm olacak şekilde birbirine sarılır. Her düğüm esnasında tılsımlı sözler 7 kere tekrarlanır. İşlem bu şekilde kapatılır ve kaşıklar sağlam bir yere kaldırılır. Bu kaşıklar aslabir süre açılmaz ve oynanmaz oldukları gibi bırakılırlar.

Kaşık büyüsünün etki süresi nedir ?
Bu büyü son aşama etkili bir büyüdür. Yukarıda yazan tüm işlemler yapıldıktan sonra 5 gün ila 8 gün içinde tam olarak tüm etkileri görülmeye adım atar ve işlem toplamda 14 gün süre içinde sona erer. Etkisinde bırakır ne kadar tatminkar olursa olsun 14 gün süre tamamlanmadan işlem kapatılmaz. Çünkü ritüeller zamanlı işlemlerdir. İşlem kapatma sürecinden önce kapatılan işlemler gelecekte bozulmaya mahal vermiş olabilirler.

Kaşık büyüsünde birey üzerinde ne benzer biçimde etkisinde bırakır görülür ?
Öncelikli olarak bu bir ak büyüdür ve kara büyülerdeki gibi fizyolojik etkilere pek rastlanmaz. Genel olarak yaşanılan etkiler psikolojik etkilerdir.

Ferdin gözü sizden başkasını görmez
Erkekliği hem duygusal hem cinsel anlamda herkese kapanır.
Kişi içine kapanır ve dünyası bir tek siz olursunuz
bireyin evlenme niyeti yoksa bile işlem sonrası evliliğe niyetlenir.
Kişide aşktan mütevellit iştahsızlık adım atar.
Fert agresif ve rahat sinirlenen biri haline gelir.
Aile bağları iyiden iyiye zayıflar
Kaşık büyüsünün bozulma ihtimali nedir ?
Bu büyü bir ak büyüdür. Bu büyüyü bozmak için hem fizyolojik aynı zamanda tinsel yöntemler kullanılabilir. Kaşıkların olduğu yeri bulup kaşıklar arasında bulunan bağı çözmek suretiyle büyü bozulabilir. Bunun yanı sıra uzaktan yapılacak bir soğutma büyüsü de bu işlemi bozabilir. Çünkü her ak büyü bir kara büyü ile her kara büyü bir ak büyü ile bozulabilmektedir. Bunun için öncelikle bir medyum tarafınca bakım yapılmalı ve büyü tespit edilmelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü