Kaşık Büyüsü nedir?

Kaşık büyüsü İnsanlar süre süre kendileri yada çevresindeki insanoğlu için iyi yahut kötü büyüler yapmış oldurmak istemektedir. Özellikle bazı büyüler araştırılmaktadır. Bu tarz şeylerin başında kaşık büyüsü gelmektedir. Çünkü kaşık büyüsünde amaç bir bireyin kendisine aşık etmek yahut iki kişiyi birbirinden ayırmak olabilmektedir. Çok tesirli bir büyü olan kaşık büyüsünden korunmak hemen hemen imkansızdır.

Büyü yapılırken farklı ve çeşitli tılsımlardan yararlanılır. Bu büyüyü öteki büyülerden ayıran en önemli kısım ise tılsımlarımın hazırlanmasıdır. Eğer tılsımlar uygun şekilde hazırlanırsa büyü o kadar etkili olmaktadır. Sadece tılsımlar ne kadar tesirli ve iyi hazırlanmış olsa da burada önemli olan sonucu beklerken telaşlı olmamaktır. Etki ettikten sonrasında ise istenilen niyetin olması kaçınılmazdır. Ancak en çok dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan konu, alanında uzman ve ehil biri tarafından yapılmasıdır. Ehil olmayan biri tarafından yapılan büyü etki göstermezken, istenmeyen neticeları da ortaya çıkarabilir.

Alanında uzman medyumumuz ile irtibata geçerek dilediğiniz büyüleri yapmış oldurabilirsiniz. Yeterli olmayan kişiler tarafından yapılmayan büyüler istenmeyen etkisinde bırakır doğurabileceği gibi, yaptıran kişiye de zarar verebilmektedir. Okunacak dualardan, kullanılacak malzemelere kadar her türlü konuda uzman olan medyumumuz sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kaşık Büyüsü nasıl Yapılır?
Kaşık büyüsü iyi mi yapılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Bu nedenle halk içinde kullanımı ve yapımı oldukca fazladır. Ekonomik olması ve yapımının sıradan olması tercih sebebi olmaktadır. Sadece yapımı basit olsa bile ehil kişiler tarafından yapılması gereklidir. Alanında uzman medyumumuz sizlere bu mevzuda yardımcı olacaktır. Çünkü ehil olmayan kişilerin yaptığı büyüler etkisiz olabilmekte ve olsa bile yanlış sonuçları ortay çıkarabilmektedir.

Büyü için öncelikle farklı boyutlarda 2 adet tahta kaşık gerekmektedir. Kaşıkların önceden kullanılmaması daha yararlı olacaktır. Bu arada kaşıkların yönleri de büyünün tarifi için önemli olan konulardan biridir. Büyü birini kendine aşık etmek için yapılacak ise kaşıklar mutlak suretle birbirine bakmalıdır. Ancak ayırmak için kullanılacak ise kaşıkların yönleri birbirinden farklı olmalı ve aralarında averaj 5 santimetre mesafe olmalıdır.

Burada kullanılan kaşıklar insanoğluı temsil etmektedir. Yönleri de bu yüzden önemlidir. Kaşıkların üzerine istenen kişilerin adları yazılmalıdır. Eğer aşk amacıyla yapılacaksa kaşıklardan bir tanesine kendi adınızı ve soyadınızı yazarken diğerine aşık edilecek ferdin adı ve soyadı yazılmalıdır.

Hemen sonra kaşık büyüsü duası okunur ve kaşıklar saksıya gömülür. Birbirinden ayırmak için yapılan büyü de kaşıklar iki ayrı saksıya gömülürken, aşık etmek amacıyla olan büyüde aynı saksıya gömülür. Burada dikkat edilmesi gereken mevzu yeterli kişilerin işlemleri yapmasıdır. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılması veya yanlış işlem yapılması istenmeyen neticeları ortaya çıkaracaktır.

Kaşık Büyüsü neden Yapılır?
Kaşık büyüsü kimlere yapılır sorusu da merak edilen soruların bir diğeridir. Sadece bu sorudan önce mutlaka kimler tarafından yapılmalıdır sorusu da önemli konulardan biridir. Çünkü ehil olmayan kişiler tarafında yapılacak büyüler istenmeyen sonuçlar çıkarabileceği şeklinde, hiçbir etki de gösteremeyebilir.

Kaşık büyüsü kimlere yapılır sorusunun çok fazla seçeneği bulunmaktadır. Öncelikle çiftleri ayırmak için kullanılabilir ancak bu istenen bir durum değildir. Kaşık büyüsü şu amaçlarla yapılabilir.

Evliklerin kurtulması,
İş hayatından zorlukların üstesinden gelmek için,
Sevilmeyen ferdin manevi zarar görmesi,
Karşılıksız sevilen birinin karşısındakine aşık olması,
tekrar aşkın ortaya çıkması için yapılabilmektedir.
Burada belirtilmesi ihtiyaç duyulan konuların başında, yaptıran bireyin niyetinin ne olduğudur. Örnek olarak, evlilik kurtarmak için yapılacak ise “niyet ettim evliliklerin kurtulması için kaşık büyüsü oluşturmaya şeklinde” niyet edilmelidir. Edilen niyetin 33 kere söylenmesi gerekirken, bununla birlikte kesinlikle dışarından sesli olarak söylenmesi şarttır.

Kaşık Büyüsünün emareleri
Kaşık büyüsü emareleri etkili ve doğru bir halde yapılmış ise kendini hemen belli etmektedir. Ancak burada etkileri gören kişiler yapılan kişinin çevresi olacaktır. Tüm büyülerde olduğu şeklinde büyü yapılan fert kendine büyü yapıldığının farkına varmayacaktır.

Büyü yapılan birey aşıl olsun diye yapılmış ise kısa sürede istenen kişiye aşık olacaktır. Kısa sürede tesirini gösteren kaşık büyüsü yapılan kişide büyük değişimlere neden olmaktadır. Bu değişimlerden bazıları şunlardır.

Büyü meydana getirilen kişi sihrin etkisi ile gerçeklerden uzak yaşamaya başlar ve kendilerini dış dünyaya karşı kapatırlar.
Büyü meydana getirilen bireyin zarar görmesi için yapılmış ise, büyü meydana getirilen ferdin hayatında kısa sürede ters durumlar ortaya çıkmaktadır.
Büyü yapılan kişide huzursuzluk durumu ortaya çıkmaktadır.
Büyü yapılan kişide sıklıkla endişe, tehlike ve kaygı gibi negatif durumlar meydana gelmektedir.
Büyü meydana getirilen kişiler kendi iç yaşamına kapanır ve bir takım ruhsal problemler yaşamaya adım atar.
Bir diğer konum ise, büyü meydana getirilen kişi ne iş yaşamında ne de özel yaşamında eskisi şeklinde olabilir. İstenildiği gibi dikkatini veremezler. Bu konum hayattan kopmalarına niçin olabilmektedir.
Bu durumların yanında çeşitli sağlık problemlerı da ortaya çıkmaktadır. Sıhhat problemlerının büyüklüğü ise büyünün tesirine ve gücüne bakılırsa değişiklik göstermektedir. Çok etkili ve tesirli bir büyü yapılan bireyin sıhhat problemlerı da o denli büyük ve etkili olmaktadır.

Kaşık Büyüsü iyi mi Bozulur?
Kaşık büyüsü iyi mi bozulur sorusu da merak edilen soruların başlangıcında gelmektedir. Ancak bunlardan önce belirtilmesi ihtiyaç duyulan konuların başında, yapmış oldurmak ve büyüyü bozmak için başvurulacak kişi ehil olmalıdır. Alanında uzman medyumumuz her mevzuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca tek başına meydana getirilen bozma işlemleri ya da ehil olmayan kişilerin yapacakları bozma işlemleri hem istenmeyen neticelar ortaya çıkarabilir ve kişilere zarar verebilir hem de bir işe yaramayabilir. Bu nedenle kesinlikle alanında uzman olan bir kişiye başvurulması gerekmektedir.

Kaşık büyüsü bozdurmak isteyenler yedi gün süresince eve girer girmez kaşık büyüsü bozma duası okumalıdır. Dua yeniden edilmelidir. Ayrıca duanın çıktı olarak alınması veya el ile yazılmış olması gerekmektedir. Sadece burada dikkat edilecek husus duanın mavi renkli kalem ile yazılması gerekmektedir. Bilgisayardan alınan çıktı rengi siyah ta olabilir. Bunlardan sonrasında alınan çıktı veya yazı üçgen şeklinde katlanmalıdır. Bu işlemlerden sonrasında yapılacak bazı işlemler daha vardır. Ancak yeterli olmayan kişiler tarafından yapılması uygun olmayan durumlar ile kişi kendisine yada büyü meydana getirilen kişiye zarar verebilir. İşlemler yapıldıktan sonrasında büyü 15 gün içinde yavaş yavaş kaybolacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaparken Okunacak Dualar
Kaşık büyüsü yapılırken okunan dualar Kuran’dan alınırsa daha iyi olacaktır. Şayet Kuran’dan dua alınmayacak ise ehil birinden yardım alınmalıdır ve onun vereceği dualar okunmalıdır. En çok merak edilen soruların başlangıcında ise doğru dualar ile büyü işe yarar mıdır sorusudur. Bu soruya verilecek yanıt ise doğru dualar okunursa normal olarak yararlıdır.

Bunların yanında yakarma okumak fert için aslına bakarsan yararlı bir faaliyettir. Çünkü fert allah ile konuşmakta ve dertlerini sorunlarını ona aktarmaktadır. Aracı olmadan ve sadece ikisi var iken yakarma okunmaktadır. Bireyin günahlarına da kefaret olmaktadır. Bu nedenle bir tek büyü yaparken değil, bununla beraber her an yakarış etmek ve Yaradan’a sığınmak önemli ve güzeldir.

Kaşık Büyüsü Zararlı Mıdır?
Tüm büyülerde olduğu kaşık büyüsü zararları da bulunmaktadır. Sadece zararlar ferdin yaptırma amacıyla doğru orantılıdır. Çünkü iyi niyetle ve birleştirme amacıyla meydana getirilen büyülerin zararları olmaz iken, birbirinden ayırmak veya işlerinin fenaye gitmesi için yapılan büyüler karşıdaki kişiye zarar vermektedir. Bu yüzden büyüye zararlı demek yerine yapma amacına bakılmalıdır. Ayrıca yanlış işlemler de kişilere zarar verebilmektedir. Bu yüzden doğru ve yeterli kişilerin yapması en doğru yol ve yöntem olacaktır.

Kaşık Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kaşık büyüsü yapılırken dikkat edilecekler mevzusu da önemli bir durumdur. Çünkü bu hususlara dikkat edilmez ise geri dönüşü zorluk derecesi yüksek sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Ağır sonuçlar ile karşılaşmamak için yapılması ihtiyaç duyulan yeterli ve doğru insanoğlu ile yapmak olacaktır.

Dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan konuların başlangıcında ise şu mevzular gelmektedir.

Öncelikle iyi düşünülmesi gerekmektedir. İyi düşünülmeden karar vermek kötü neticelara yol açabilir. Telafisi olmayan neticelar doğurabilir.
Büyü yaparken bir defada en çok bir kişiye büyü yapılabilir.
Büyü yaparken kullanılan malzemeler de sıfır ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanılan malzemeler ile büyü yapmak iyi neticelar ortaya çıkarmaz.
Tahta kaşık kullanılması gerekmektedir. Plastik veya metal kaşık istenmedikçe tahta kaşık olmalıdır.
Kuran’dan ayetler okunacağı için abdestli olunması gerekmektedir.
Duaları okurken gözler kapalı olmalıdır. Ancak niyet edilirken gözler açık kalabilir.
Bu hususlar dikkat edilmiş olduğu takdirde kaşık büyüsü tesirini gösterecektir.

Kaşık Büyüsü Ne süre Sonuç Verir?
Kaşık büyüsü etkisi büyünün yapılış şekline bakılırsa değişmektedir. Kaşık büyüsü en çabuk etki eden büyüler arasında olduğundan maksimum tercih edilen büyülerden biridir.

Sihrin tesir etme şekilleri ve süreleri şu şekildedir.

Büyü yapan kişinin uyuması ve uyanması ile büyü adım atar.
Aşık etmek amacıyla yapılmış ise 30 gün içinde etkisini gösterir.
İki bireyin ayrılması yada arasının bozulması için yapılmış ise 10 gün içinde tesirini gösterir. Sadece sihrin lüzumlu işlemleri bu süre içerisinde yine edilmelidir.
Kaşık büyüsünde en etkili yol olan kaşık ile bağlama büyüsü ortalama 15 günde etkisini göstermektedir.
Bu sürelerin geçmesi büyünün tutması için yeterli değildir. Çünkü büyünün etkili olması için gereken hususlar bulunmaktadır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü