Kemik Büyüsü

Kemik büyüsü en eski büyüler içinde olup hayvan kemikleri üzerine bir takım yazılar ve sihirli sözler söylenerek yapılmaktadır. Bu büyüler genel anlamda aşık etmek amacı ile kullanılır. Sihrin tesirini hızlandırmak için bir hayvanı bu büyüye bizzat kurban etmek daha etkili olacaktır. Yapılması son derece zorluk derecesi yüksek kemik büyüsü uzman biri tarafından yapılmazsa son aşama tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Kemik Büyüsü belirtileri nelerdir?
Büyülerin emareleri çok farklı olup genel anlamda kişiden kişiye değişmektedir. Bunun sebebi büyücü veya medyumun kemik büyüsü yaptığı sırada izlediği yol ve yaptığı uygulamadan doğar. Bazı büyüler uzun süreli yapılır bazı büyüler ise çok daha kısa süre etki gösterebilir.

Kemik Büyüsü nasıl Yapılır?
Kemik büyüsü kimi zaman de ölmüş bir insanoğlunun kemiği ile yapılabilir. Hayvan kemiği tercih edilse de insan kemikleri kadar iyi sonuçlar vermediği söylenir. İnsan kemiği ile meydana getirilen büyüklerde bir mezarlıktan kaval kemiği yada kafatası kemiği alınır. Kemikler alınırken eski gömüt olması büyünün gücünü de arttıracaktır.

Birinci aşamada kemik buluVolkan ve üzerine yazılar ve dualar okuVolkan.
Kişilerin adları bu kemik üzerine yazılır. Bu yazma işlemi için mavi mürekkep kullanılır.
Çizilen kare şeklinin dışına bu ilişkiyi bozabilecek kişilerin isimleri yazılır bu sayede bu kişilerin dilleri bağlanmış olur.
Büyü yapıldıktan sonra bireyin yaşadığı yerin yakınına ölü gömer gibi yeniden gömülür.
Gömülen bu kemiklerin 23 gün sonrasında kemik büyüsü yaptırılan birey üzerinde etki göstermeye başlayacaktır.
Kemik Büyüleri iyi mi Bozulur?
öteki büyülerden çok daha etkili olan kemik büyüleri bozulması son derece zorluk derecesi yüksek bir büyü çeşididir. Sihrin tespit edilmesi, gömüldüğü yer, ne niyetle yapıldığı, ne tür kemikler kullanıldığı son derece önemlidir. Kendi başınıza bulduğunuz kemikleri çıkarmak veya büyüye zarar vermek işlerin daha kötü bir boyuta taşınmasına sebep olabilir.

Bunun için uzman bir hoca yada medyumdan yardım almak en doğru seçim olacaktır. Bu sayede size ve sevdiklerinize zarar gelmeden kemik büyüleri yok edilecek ve sizde kendi yaşam deliğiniza kalmış olduğunız yerden devam edebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü