Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Kısmet açma büyüsü, Bazen hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar olabilir. Neye el atsanız başarısız oluyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz. Bu durum ekonomik konuda da özel hayatta da geçerlidir. Devamlı bir engeller ve problemler peşinizi bırakmıyorsa kısmetiniz kapanmış veya kapatılmış anlamına gelir. Bu durumda kısmet açma büyüsü yapmış oldurmak, kapanan şansınızın geri gelmesini elde edecektir.

Ticaretle uğraşan kişiler kimi zaman gece gündüz çalışsa da emeklerinin karşılığını alamazlar. Kazanmak bir yana dursun devamlı kaybederler. Daha da büyüyüp gelişeceklerine iflasa doğru sürüklenirler. Sizler için bu vaziyet geçerliyse kapanan bu talihinize dur demenin vakti gelmiş demektir. Çünkü çok çalışıyorsanız çok kazanmalısınız. İşinizi büyütmek yerine kayıplar yaşıyorsanız bunun nedenlerini düşünmeniz gerekmektedir.

Özel hayatında evlenmek isteyenler, evlilik yaşı gelmiş ama hala aramış olduğunı bulamayanların da kısmetleri kapanmış olabilir. Senelerden beri evlenmek için çaba sarf etmiş olabilirsiniz. Bu niyetle karşı cinslerle tanışmış ve ileriye dönük bir beraberlik imgesel kurmuş da olabilirsiniz. Ama bu çabalarınız hiç başarılı olmadıysa bunun nedenlerini de düşünmeniz gerekir. Acaba kısmetiniz kapalı mı? Art niyetli kişiler tarafınca kapatıldı mı? Evlenmek için kapanan kısmetinizi açtırmak için de kısmet açma büyüsü yaptırabilirsiniz. Böylelikle hayalinizdeki insanla tanışarak mutlu bir yuva kurabileceksiniz.

Kısmet Açma Büyüsü nasıl Yapılır?
Önceden hocalar okuyup üfleyerek kısmeti açmak isterlerdi. Günümüzde bu işleri meydana getiren deneyimli kişiler bulunmaktadır. Yapılması gereken, doğru insanı bulmak ve ondan yardım istemektir. İşinde uzman, devamlı bu tür büyüler meydana getiren kişiler sizi amacınıza ulaştıracaktır. Dikkat etmeniz gereken sizin iyi niyetinizi suiistimal etmeye çalışan insanlardan uzak durmanızdır. Peki basit ve deneyimsiz birine denk gelirseniz ne olur?

Öncelikle kısmet açma büyüsü için müracaat ettiğiniz birey, deneyimli değilse ve bu işi öylesine yapıyorsa; öncelikle sizler psikolojik olarak bundan etkilenirsiniz. İnanarak gittiğiniz yere sonucu görememek sizleri üzer. Bir daha başka kimselere inanmak istemezsiniz ve kısmetinizin devamlı kapalı kalacağını düşünürsünüz. Bu duygularla yaşamak sizleri derin üzüntülere boğacaktır. Ek olarak vermiş olduğunuz ücret boşa gitmiş demektir. Ekonomik olarak yitik yaşamamak için işinin ehli insanlara başvurmanız gerekmektedir. Tecrübesiz kişilerce yapılan büyünün yan etkileri olabileceği de unutulmamalıdır. Büyü ters gidebilir. Kısmetin açılacağı yerde daha da kapanabilir. O yüzden işinin uzmanı her süre için ilk tercih olmalıdır.

İşinde uzman birey ne şeklinde aletlere ihtiyacı bulunduğunu bilir. Hangi duaların okunması icap ettiğini bilen kişidir. Sizden bazı şeyler isteyebilir. Bu büyü yapılacak ferdin özel eşyası veya saçının bir parçası olabilir. İhtiyaç duyulanlar medyumun çalışma şekli, işi iyi bilmesi ve ne istediğini bilmesiyle alakalıdır. Onun isteklerini getirdiğinizde dualar okuVolkan, iyi niyetler söylenir ve büyünün tutması beklenilir.

Büyü tutmasındaki en önemli etkenlerden bir tanesi inanmaktır. İnandığınız süre tutma süresi hızlanacaktır. Amaca ulaşmak inanmakla ortaya çıkacaktır. Zaten her şeyde de öyle değil midir? İnanarak yapılan her şeyin evrene gönderdiği pozitif yönde enerjiler bizi gayemıza ulaştırır.

Kısmet Açma Büyüsünün Amacı Nedir?
Kısmet açma büyüsü amacında iyi niyetler bulunmaktadır. Amaç sizinle ilgilidir. Başkasına kötü niyetler besleyerek, zarar vermek amacıyla yapılmamaktadır. Bilinmiş olduğu üzere fenalık olsun diye yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Bunlar insanları ayırmak, birbirinden soğutmak hatta zarar vermek için de yapılmaktadır. Kısmet açmada konu yalnız sizin kapanan bahtınızla ilgili bir mevzudur. Yani başkalarına zarar vereceğinizi düşünmediğinizden dolayı bu büyüyü yapmış oldurabilirsiniz.

İş hayatında inişli çıkışlı birçok sorun ile karşılaşmanız gayet doğal bir durumdur. Ama bunlar hep iniş yönündeyse bu işte bir terslik var anlamına gelir. Çünkü insan yaşamında hep kayıplara uğramaz. Yeri geldiğinde bolca paralar kazanacak yeri vardığında az kazanacak yeri vardığında de kaybedecektir. İş hayatı böyledir. Kazanırken her şeyin yolunda olduğunu fark ederken kaybetmenin de bir sınırı olduğunu unutmamalısınız. Daha çok kayıplara uğramadan kapanan bahtınızı açtırabilirsiniz.

Çok güzel bir genç kız olabilirsiniz. Mesleğiniz de vardır. Herkesle uyum elde eden hem neşeli hem mütevazi bir huya da haiz olabilirsiniz. Bu durumda evlenmenize etkili hiçbir şey yok şeklinde görünmektedir. Sizinle evlenmek isteyen birçok ferdin olması yani taliplerinizin olması doğaldır. Evlenince mutlu bir yuvanın sahibi olacağına da inanıyorsunuzdur. Ama durum hiç de sizin planladığınüz düşündüğünız benzer biçimde değildir. Hayalini kurduğunuz muylu yuvaya bir türlü ulaşamıyorsunuzdur. Bu durumda kısmetiniz kapanmış yahut kapatılmış olmasın? Bu mevzuyu düşünmelisiniz.

Gene aynı şekilde çok yakışıklı, iş güç sahibi, maddi imkanları olan, iyi bir aileye sahip bir erkek de olabilirsiniz. Bu şekilde bir erkekle hangi genç kız evlenmez ki? Aslına bakarsan genç kızların istedikleri de bunlardan ibarettir. Yakışıklı bir koca, işi olan, maddi sorunu olmayan iyi bir aileye haiz bir eş modeli…bütün bu imkanlar size sunulmuş, evlilik yaşınız gelmiş hatta geçmesinden korkuyorsunuz ama hala gönlünüzdeki kraliçeyi bulamamışsınız. Bu durumda da bir terslik var diye düşünmelisiniz. Kısmetiniz kapanmış olabilir mi?

Tüm bunlardan yola çıkarak kısmet açma büyüsü yaptıranlar, kendileri hakkında işlerinin yolunda gitmesini isteme amacını gütmektedirler. İş, aşk, ev gibi özel hayatlarındaki tersliklere ve olumsuzluklara dur demek için bu büyü yapılmakta ve yapmış oldurılmaktadır. Bunda da sorunlı herhangi bir vaziyet yoktur. Sizler de hayatınızdaki tüm bu olumsuzlukları düşünerek bu büyüyü yaptırmak veya yapmış oldurmamak tamamen sizin düşüncenizle ilgili bir durumdur.

Kısmetinizin Kapalı olduğunu iyi mi Anlarsınız?
Kısmetinizin kapanmış veya kapatılmış bulunduğunu anlamanız aslında oldukca basittir. İşlerinizin yolunda gitmiyorsa, oldukça güzel ve iyi huylara haiz olmakla beraber evlenecek birini bulamıyorsanız sizin kısmetiniz kapanmış anlamına gelir. Ayrıca büyünün tesirinde olan kişiler çevresindeki insanlarla anlaşamazlar. Onlarla devamlı tartışırlar. Yani huysuz ve aksi bir hal almış olduğunızı düşünüyorsanız da kısmetiniz kapanmış demektir. Eşiniz, sevgiliniz ve yakın çevrenizle ilgili problemler yaşıyorsanız size yapılmış olan sihrin tesirinde kalmışsınız anlamına gelir. Kötü niyetli kişilerin sizin kısmetinizi kapattırmış olacağını da düşünmelisiniz.

Nasip kısmet denilen vaka sizlere zor günler yaşatabilir. Kendinizde bu şeklinde olumsuzlukları gören fert en kısa zamanda bir medyumu ziyaret etmelidir. Kısmet açma büyüsü ile kapanmış olan nasibinizi tekrar açtırabilir ve eski mesut, güzel günlerinize kavuşabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Duaları
dua etmek, olmasını istediğimiz her işimizde yapılması gereken bir durumdur. İnanan tüm insanlar gönüllerinden geçen bir şeyin olması için muhakkak ki dua ederler. Bazen kendi ettiğimiz duaların yanı sıra daha güçlü destekler almak isteyebiliriz. Kısmet açma büyüsü yapan kişiler, bu büyünün olması ve kapanan talihin yeniden geri gelmesi için bazı dualar okurlar. Bunlar 3-5 defa hatta daha fazla da okunmaktadır. Yakarma okunmadan hiçbir büyü yapılmaz.

Gerekli olan öteki malzemelerin yanı sıra yakarma kısmet açma büyüsünde oldukça etkendir. Yapılan dua ile beraber niyet söylenir. Bu niyetin gerçekleşmesi istenilir. Gerçekleşeceği vakit iple çekilir. Bunun olabilmesi şu demek oluyor ki sihrin gerçek amacına ulaşabilmesi için büyüyü yaptıran ferdin buna inanması, büyüyü icra eden bireyin de işinde uzman olması gerekir. Uzman biri her türlü büyüyü yapabilecek teknik güçlere haizdir. Altıncı his dediğimiz hisleri kendinde bulundurur. Onların enerjisi ayrıcalıklıdır. Hepimiz de olmaz.

Medyumlar bu işte uzmandır. Hele bir de üstün doğa güçlerine sahipse o vakit sihrin tutması yüksek ihtimaldir. İsteyen her insanın bilici olamayacağı bir gerçektir. Bunun eğitimi ve yolları olmuş olsa da kişilerdeki enerji ve üstün güçler yeterli değilse medyum olmak bir hayaldir. Yapılan duaları bilmek, gereksinim duyulan özel eşyaları belirlemek medyumun kalitesiyle ve işini iyi yapmasıyla ilgili bir durumdur.

Kısmet Açma Büyüsü neticeları
hayatımızda olmasını isteyip de olduramadığımız gelişmeler varsa; destek almak isteriz. Bunlar için farklı büyüler bulunmaktadır. Büyü yapmış oldurmak insanlığın var oluşundan bu yana baş vurulan bir yöntemdir. Kısmet açma büyüsü de uzun asırlardan bu yana uygulanan bir yöntemdir. Büyü pozitif yönde sonuç verdiğinde ferdin iş hayatı bolca kazançlı bir hale gelmektedir. Aşk hayatında da pozitif gelişmelerle karşılaşacaktır.

Evli veya bekar kişiler iş yahut aşk hayatında bu büyüye baş vurmaktadırlar. Sihrin sonucunda hayatınızın yolunda gittiğini görmüş olacaksınız. Kapanan talihinizin geri geldiğini ve işlerinizin sizin istediğiniz doğrultuda yürümüş olduğunü almış olduğunuz destekle görebilirsiniz. Bu durumda mutlu olmamanız için de aslabir engel kalmamış anlamına gelir. Eski mutlu ve güzel günlerinize yeniden kavuşmanız mümkündür.

Kısmet Büyüsü nasıl Bozulur?
Kısmet açma büyüsü yapmış olduranlar, kısmetlerinin çok arttığını göreceklerdir. Normalden fazla kısmet görüldüğünde bu sihrin bozulması da söz konusudur. Nasıl ki büyü yapılıyorsa onun bozulması da gerçekleştirilir. Bu durumdan hariç kötü niyetli kişilerin başkalarına yaptırdıkları kısmet kapanma büyüsünü bozdurmak da mümkündür. Üzerinizde bir ağırlık hissediyorsanız, asabi ve sinirli bir hale girmişseniz ve bunun nedenini anlamıyorsanız size büyü yapılmış olabilir.

Üzerinizde gördüğünüz bu olumsuzlukların yanı sıra yaşamınızdaki her şey ters gidiyorsa kısmetiniz kapatılmış olabilir. Bu durumda yapılması ihtiyaç duyulan üzerinizdeki sihrin bozulmasıdır. Bunu da işinin ehli kimselerden yardım alarak başarabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsünü Kimler Yapar?
Kısmet açma büyüsü çok etkili olan ve şans getiren bir büyü çeşididir. Yaşamında hep olumsuz vakalar yaşayan insanların tercih etmiş olduğu bir büyüdür. Bu büyüyü yaptıran kişiler okul yaşamın da başarısız iseler büyüden sonra başarılı olurlar. İlişki konusunda hiçbir zaman evet diyemiyor veya karşı taraftan pozitif yanıt alamıyorlarsa pozitif cevap almaya başlarlar. İş bulamıyorlarsa iş bulurlar. İş bulup çalıştıkları yerde hayır görmüyor ve sürekli sorun yaşıyorlarsa işleri bir anda düzene girer.

Çalıştıkları yerin en gözde çalışanı olurlar. Yeni bir iş yeri açıp işleri iyi gitmiyor ise işleri iyiye gider, iş yerinin bereketi artar. İnsanların devamlı yaşadığı olumsuzluklara karşı çok etkili bir çözümdür. En kısa sürede kısmetiniz açılır ve artık şans sizden yana olur. Büyü iyi bir bilici tarafından yapıldıktan kısa bir süre sonra tesirini göstermeye başlar. Sihrin etkisini gösterme süresi yapıldığı konuya göre farklılık gösterir sadece kati sonuç verir.

Bu büyüyü yapmak için işinin ehli ve tecrübeli bir medyumdan yardım almak yapılması gereken doğru davranışlardan bir tanesidir. Gelişigüzel biri ile bu büyüyü yapmış oldurırsanız hem olması gereken sonucu alamazsınız bununla beraber hayal kırıklığına uğrarsınız. Hatta daha kötü neticelarla da karşılaşabilirsiniz. Sizin ihtiyacınınız olan doğa üstü kabiliyetlere sahip ve işinde tecrübeli bir medyumdan yardım almak olmalıdır. Bunun için güvenilir birini bularak buluşma alabilir ve kısmetinizin açılması için harekete geçebilirsiniz. İşini bilen bir kahin tarafınca meydana getirilen kısmet açma büyüsü tam amacına ulaşır ve sizin de kapanmış olan nasibiniz tekrar geri gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü