Kıyamet Büyüsü

Kıyamet büyüsü yapılan insana her türlü bela ve sıkıntının gelmesi için yapılır. Kıyamet büyüsü kişide hem psikolojik aynı zamanda ruhsal sıkıntıları ortaya çıkarır. Büyünün altında olan birey her anlamda sıkıntılarla karşı karşıya kalacaktır. Kara büyüler içinde gösterilen bu büyü çok tesirli bir büyüdür bundan dolayı büyüye karar vermeden iki kere düşünülmesi gerekir.

Kıyamet Büyüsü Nedir ve Niye yapılır?
Kıyamet büyüsü bağlama, ayırma büyüsü olarak da yapılabileceği gibi kişinin hastalanmasına kadar yok açacak fenalüğe de sebep olur. Bu büyüde dikkat edilmesi gereken büyüyü size kimin hangi fakatçla yapmış olduğudur.

Büyüler genelde insanların kendi istekleri ile asla sahip olamayacağı şeyleri büyü yolu ile elde etmesini sağlar. Büyüleri cazip kılan da budur. Bilinmesi ihtiyaç duyulan nokta ferdin büyüyü kime yaptırdığıdır. İlmi yüksek olmayan kişilerin yaptığı büyülerin tutmama ihtimali çok yüksektir. Bundan dolayı iyi bir araştırma sonucu büyüye karar vermek gerekir.

Kıyamet büyüsü genel anlamda ilişkiler üzerine yapılır. Evli insanı eşinden soğutmak, kişiyi kendine çekmek, giden kişiyi döndürmek yada sizi imrenen insanoğlu sizin zarar görmenizi istediği için büyüye müracaat yaparlar.

Dilerseniz Resme Bakarak Aşk Duası iyi mi Yapılır konulu videomuzu inceleyebilirsiniz.

Kıyamet Büyüleri emareleri nedir?
Her büyüde olduğu şeklinde kıyamet büyüleri meydana getirilen kişide de belirli problemler ortaya çıkar;

birey eşinden ani şekilde soğur.
Bağlama büyüsü yapıldıysa büyü yaptıran kişiye büyülenen fert birden sevgi besler.
Kıskançlık üzerine yapıldıysa işlerinde ve hayatında sorunlar çıkar.
Sesler duyar görüntüler görür.
Her türlü aksilik kendisi bulur ve bu durumdan bolca etkilenir.
Psikolojisi bozulur ve intihara kadar gidecek sorunlar içine girilir.
Kıyamet Büyüleri nasıl Etkisiz Hale Getirilir?
Kıyamet büyüleri yapıldığı kabul edilen birey en yakın zamanda bir uzman ile görüşmelidir. Kara büyü kategorisinde olan büyüler için metafizik varlıklar kullanılır. Bu da kişilerde daha büyük sorunlara ve musallatlara yol açar. Uzman kişi tarafınca büyüye göre dualar ve ritüeller uygulanır.

Ayrıca resim Büyüsü konulu yazımızı incelemek için tıklayınız.

Bu sayede birey kıyamet büyüleri etkisinden çıkar. Büyüyü bozan kişiden korumak için muska istenilebilir. Unutulmaması ihtiyaç duyulan şey de büyüye maruz kalan ferdin imanı ve iradesinin büyüyü etkilediğidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü