Küsleri Barıştırma Duası

Küsleri barıştırma Duası
İslam dininde dua çok önemli olup, dileklerin kabul olması için okunacak olan bir çok yakarma buluVolkan. Küslük durumlarında kişilerin en çok araştırdığı dualar da, küsleri sulhtırma duası olmaktadır. Küslük Müslümanlıkta hoş karşılanmayan bir vaziyet olup, buna bağlı olarak peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) da küslüklerin en fazla 3 gün olması gerektiği öğütlemiştir. Küsleri sulhtırma duası ile insanlar, tanrı’tan yardım talep etmekte ve bu durumdan kurtulmak için yakarma etmektedir.

Küsleri sulhtırma Duası Nedir?
Küsleri sulhtırma duası, birbirlerine küsmüş olan iki ferdin sulhması ve aralarının düzelmesi için edilen dualardır. Buna bağlı olarak bu duaları birbirlerine küsmüş olan kardeşler, sevgililer ve evli olan eşler öğrenim görmektedir. Bununla birlikte küs olan akrabalar ya da dostlar da bu duaları ederek küslükten kurtulamaya niyet etmektedir.

Küslüklerin giderilmesi için tanrı’a edilen bu dualar sayesinde, insanoğluın içleri ferahlar ve küslükleri daha çabuk sonlanmış olur. Küsleri sulhtırma duaları, her türlü dargınlık ve küslük durumunda herkes tarafınca okunabilen dualardır. Küslükleri bitirmek için yakarış edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, içten ve kalpten bu duaların edilmesidir.

Küs Kardeşleri sulhtırmak için dua
Kardeşler içinde olan küslükler en üzücü durumlardan birisi olup, bu durumdan kurtulmak için duaya sarılmak en iyi yollardan birisi olmaktadır. Küsleri sulhtırmak için uygun olan dualar, kardeşler içinde olan dargınlıkların sona ermesi için de okuVolkan. Buna bağlı olarak küs kardeşleri barıştırmak için okunabilen duaların en başlangıcında Ayetel Kürsi gelmektedir.

Ayetel kürsi ile barışma duası olarak Felak ve Nas surelerini de okumak iyidir. Ayetel Kürsi küslük durumlarında okunması ihtiyaç duyulan ve en başta gelen dualardan birisidir. Küs olan kardeşlerin Ayetel Kürsi’yi her gün okuması hayırlara vesile olur. Ayetel Kürsi ile birlikte Felak ve Nas surelerinin de okunması daha hayırlıdır.

Küs Sevgilileri sulhtırma Duası
Sevgililer arasında ki küslüklerin giderilmesi için de en iyi dualardan birisi, yine Ayetel Kürsi olmaktadır. Peygamberimizin barış duası olarak da bildirdiği Ayetel Kürsi, dargınlıklara iyi gelen bir duadır. Küs olan sevgilileri barıştırmak için bu yakarma başkaları tarafından da okunabilmektedir.

Küs olan sevgililer, kardeşler yahut eşler Ayetel Kürsi ile birlikte her gün Fatiha suresi de okumalıdır. Bunlara bağlı olarak her gün 1 kere Ayetel Kürsi, 1 kere Fatiha, 3 kere Felak suresi ve 3 kere Nas suresi okumak küslerin sulhması için hayırlı olur.

Küs Eşleri barıştırma Duası
Küs eşlerin barışması için de yukarıda yazıldığı şekilde Felak ve Nas Sureleri, Fatiha ve Ayetel Kursi okunmalıdır. Eşler içinde olan kırgınlıklar aile birliğini derinden sarsan bir durumdur. Bu yüzden dargın olan eşlerin vakit geçirmeden aralarında ki küslüklere karşılıklı konuşarak son vermesi gereklidir.

Çocuğu olan eşlerin birbirlerine dargın olması, her zaman için çocuklar açısından da kötü bir konum olur. Bu yüzden eşlerin, çocuklarının da iyilikleri açısından küs durmamaya özen göstermeleri şarttır. Aralarındaki problemleri her zaman için konuşarak ve anlayışla çözmeleri hayırlı olur.

Küslerin sulhması için Zikir
Küsleri barıştırma dualarının yanı sıra, küslerin barışması için zikir de bulunmaktadır. Küs olan kardeşler, eşler yahut herkes okunacak yakarma ile beraber zikir de çekebilir. Küslüklere karşı zikirler ise şunlardır;

21 kere Ya Rahman
3 defa Ya Kuddus
6 kez Ya Aziz
Bu zikirleri çekmeye, küs olan kişiler ne olursa olsun besleme çekerek başlamalıdır. Hem de küslerin için sulhma duası 10 okumada etkili olduğu bazı çevrelerce kabul edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü