Medyum Nasıl OluVolkan?

Medyum olmak isteyenlerin yoğun olarak yanıt aradığı sorulardan en önemlisi bilici iyi mi oluVolkan sorusudur. Kahin olmak daha çok doğuştan gelen bir yetenek olarak görülür. Bu kabiliyete sahip olan insanoğlu kabiliyetlerini bazı gizli saklı saklı ilimler ile de besleyerek alanında daha başarılı ve sonuç alan medyumlar oluyorlar. Bilici iyi mi oluVolkan şeklinde sorular yerine iyi bir bilici iyi mi oluVolkan sorusuna cevap aramak daha doğru olacaktır. Kahin olabilmek için bazı özellikleri barındırıyor olmak gerekir. Özelliklerin yanında farklı ilimler mevzusunda derin bir öğretiyi benimsemek ve öğrenmek gerekir. Ayrıca medyumlar farklı büyüler yada büyü bozma yöntemleri hakkında deneyimleri sayesinde uzmanlaşırlar. Kahin iyi mi oluVolkan sorusuna yanıt bulmak adına medyumlar neler yapar mevzusunda da derin bir araştırma yapmak gerekir. Medyumluk kimi inanışa göre babadan yahut atalardan devri olunan bir miras kimi inanışa nazaran de üstatlardan el almak ile ilerleyen bir meslek, kabiliyet yada ihamdır.

Kahin iyi mi OluVolkan ve Medyumlardaki Özellikler
Bir kişide kahin özellikleri var diyebilmemiz için belli başlı kriterler vardır. Bu bilici özelliklerinin bazıları; dinler hakkında detayları bilmeli, özellikle İslamiyet ile Kur’an ı Kerim’i iyi biliyor olmalı, eğer muska yazan bir medyumsa Arapça ve Osmanlıca dillerini iyi biliyor olmalıdır, insan psikolojisinden anlıyor olmalıdır, en önemli medyum özelliği olarak da altıncı hisleri emin olmalıdır. Tüm bu biçim şeylerin yanı sıra vereceği hizmet mevzusunda hisleri tamamen saf ve merhametli olmalıdır. Bilici iyi mi oluVolkan ve medyumlardaki özellikler sorusu bununla birlikte medyumlar neler yapabilir sorusuna da yönlendirir. Medyumların yapabilecekleri; büyü yapmak, büyü bozmak, muska yazmak, tılsım, astroloji, rüya tabirleri, hüddam, havas şeklinde ilimlerde uygulamalar yapabilirler. Medyumların özelliği mevzusunda en önemli hususlardan biri de ruhani varlıklarla bildirişime geçerler ve bildikleri gizli saklı ilimleri kullanarak farklı çeşitlerde büyü yapabilirler. İyi bir bilici iyi mi oluVolkan veya olur konusunda her bilgiyi doğru şekilde öğrenmek büyü yapmış oldurmak isteyen kişiyi uzman bir medyum arama yoluna iletir. Medyumlar tarafından meydana getirilen bazı büyü çeşitleri şunlardır; geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, yapılmış olan büyüyü bozma, papaz büyüsü, aşk büyüsü, evlilik büyüsü. Bu tip biroldukça büyüler çeşitleri yapılırken doğru ve işini disiplinle meydana getiren kişileri bulmak iste hiç sıradan bir iş değildir. Günümüzde medyumları taklit eden biroldukça fert veya kişiler bulunmaktadır.

Medyumlar ve Tılsımlar
Medyumlar yapacakları büyü ayinleri için tılsımlar, muskalar, tılsımlı sözcükler veya dualar kullanırlar. çünkü büyü meydana getirecek medyumun iyi kalpli olması en önemli özelliği olmalıdır. Büyü işlemi tehlikeli olabilecek bir mevzudur. Çünkü büyü yapmak için bedensel olmayan farklı varlıklar (şeytan, cin) ile bildirişime geçilmektedir. Büyü meydana getirecek bilici doğru tılsımları kullanmalı ve tamamen temiz bir niyetle büyü ayinini gerçekleştirmelidir. Bilici nasıl oluVolkan mevzusunda en önemli materyallerden biri de tılsımlardır. Medyumlar ve tılsımları aynı zamanda muska da yapabilmektedirler ya da yazabilmektedirler. Bu mevzuda da medyumun yazacağı muska için Arapça ve Osmanlıca dillerini çok iyi biliyor olmalı ve tamamen saf bir niyetle muska yazma eylemini gerçekleştirmelidir. Tılsımlar mevzusunda maksimum bilinen ve ilk akla gelen nazar boncuğudur. Nazar boncuğunun kötü ruh ve enerjilerden kişileri koruduğuna inanılır. Bir çok farklı inançta pozitif yönde yahut olumsuz bir halde nazar boncuğunun önemli bir yere haiz bulunduğunu görmek mümkün. Eğer bilici iyi mi oluVolkan sorusuna net bir yanıt arıyorsanız bu mevzuya dair özel bir okul ya da kurs yoktur.

Doğuştan Gelen kabiliyet Medyumluk
kahin iyi mi oluVolkan? Medyumlar öncelikle doğuştan gelen bir kabiliyete sahiptirler, devamında ise kendilerini geliştirmek için çok fazla farklı din inanış sistemlerini ve gizli ilimleri. İyi bir seviyede bilmek için çok çalışarak kendisini geliştirmelidir. Doğuştan gelen bazı kabiliyetlere sahip olup da bu yeteneğini nasıl kullanacağını bilemeyen pek çok fert medyum iyi mi oluVolkan mevzusunda çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Doğuştan gelen bir kabiliyete sahipseniz ve kendinizi bu alanda kendinizi eğitip geliştirmek istiyorsanız öğrenmeniz ihtiyaç duyulan bir çok mevzu vardır. Eğer yetenekleriniz olduğuna inanıyorsanız ve kendinizi geliştirip iyi bir bilici olmak istiyorsanız yeteneklerinizi geliştirmek için; öncelikli olarak gizli ilimler konusunda kendisini fazlasıyla geliştirmelidir. Tılsımlar büyü yapılmış kişiyi de fazlasıyla etkilemektedir. Büyü yapılmış kişide bazı değişiklıklar göze çarpabilir. Daha mutsuz bir halde gezer, kendisine büyü yapmış olan kişiye karşı fazlasıyla takıntılı bir sevgi ve özlem beslemeye başlar.

Bilici ve Büyüleri
kahin nasıl oluVolkan? Sorularını bilmek ya da cevaplamak için bu mevzuya dair eğitimleri ve ilimleri uygulamak yeterli olmayacaktır. Medyum fert her şeyden önce doğuştan yetenekli olmalıdır ve kalp gözü açık diye de tabir edilen altıncı hisleri güçlü kişiler olmalıdır. Aynı zamanda bilici kişi ruhani boyuttaki varlıklarla da iletişime geçebilmelidir. Tüm bu tarz şeylerin yanı sıra bilici iyi mi oluVolkan mevzusunda detaylı çalışmalar da yapmış olması gerekir. Medyum ferdin haiz olması gereken en önemli özelliği ise icra ettiği bu ayini tamamen iyi bir kalp ve saf niyetle yapıyor olması gerekir. Aksi takdirde yapılan büyü yaptıran kişiyi yahut büyü yapmış oldurdığı kişiyi kötü şekilde etkileyebilir, hatta bazı yanlış uygulamalar istenmeyen ölümlerle son bulabilmektedir. Medyum nasıl oluVolkan diye sormadan önce bilici ve büyüleri olmaya uygun bir kişilik misiniz, özel kabiliyetlere haiz misiniz gibi sorulara yanıt verebiliyor olmalısınız. Doğuştan gelen yeteneklere haiz olsanız bile büyü yapabilen bir medyum olabilmeniz için gerekirse ömür boyu biroldukça farklı alanda kendinizi eğitmeli ve geliştirmelisiniz. Çünkü medyumluğun bir okulu yoktur ve bir kahin kendisini ne kadar çok ilimle ve bilgi ile donatırsa o derecede başarılı bir kahin olabilir ve kendisine başvuran kişiler için uyguladığı büyülerde net sonuçlar alabilir.

Kendinizi Çaresiz Hissetmeyin, sıkıntılarınızdan Kurtulun
Günümüzde maalesef büyü mevzusunda çok fazla dolandırıcılık mevcuttur. Bu alanda bu kadar çok dolandırıcının olması ise insanoğluın büyü yaptırmaya en çaresiz ya da umutsuz zamanlarında karar veriyor olmalarının büyük bir etkisi vardır. İnsanların çaresizce sıkıntı yaşadıkları konuya bir çözüm yolu ararken en umutsuz anlamış olurında ve çoğunlukla başvurdukları, son çare olarak gördükleri çözüm yolu büyü yapmış oldurmaktır. Bazı kişiler medyumlarla çeşitli sebeplerden mesajşime geçmek istemezler fakat içerisinde bulunduğu umutsuz konum için büyü seçeneğini denemek ister ve bu da kişiyi bilici iyi mi olur sorusunun cevabını aramaya yönlendirir. Medyumluk ve büyü çok ince dengelere sahip, kırılgan, derin ve inceliği olan alanlardır. Bundan dolayı büyü herkese yaptırılmaz. Özellikle muska yazan kahin Arapça ve Osmanlıca dillerine fazlasıyla egemen olabilmeli ve yazabiliyor olmalıdır. Çünkü büyü yapmak, büyü bozmak veya muska yazmak için farklı ilimlerden yararlanılarak yazılması ve kimi zaman kişilerin özellikle muskaları üzerlerinde taşıyor olması gerekir. Zira işinde iyi ve uzman olmayan bir kahin yapacağı muska içerisine yanlış veya eksik bir yazı yazması halinde büyü kötü etkilere ve neticelara yol açabilir. Bir çok inançta büyü karanlık bir ayinle ilgili olarak görüldüğü için esasen büyü yapmak, yaptırmak yahut büyü icra eden birey günah ve günahkâr kabul edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü