Muhabbet büyüsü

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü son zamanlarda çokça tercih edilmekte olan büyülerden bir tanesidir. Muhabbet büyüsünün diğer adı ise sevgi büyüsü olarak geçmektedir. Muhabbet büyüsünün tercih edilmesinde ki en büyük amaç evli olan çiftlerin aralarında ki maddi sorunlardan dolayı sevginin tükenmesi, ufak tefek kavgalar sonucu aşkın bitmesi gibi sebeplerdir. Gene bu büyü ile birbirleri ile yeni sevgili olmuş kişilerin aralarına giren olumsuzlukları yok edebilmek içinde muhabbet büyüsü tercih edilmektedir. Aile içi geçimsizlik problemleri yok etmek için kullanılan muhabbet büyüsü, ayrıca çalışmış olduğunuz iş yerinde negatif durumları da yok edebilmektedir.

Muhabbet büyüsü iyi emeller için yapıldığından dolayı ak büyüsü kategorisinde yer almaktadır. Sadece, yine de şunu söylemekte yarar vardır ki İslam dinine bakılırsa büyü yapmak yahut yaptırmak bir tür günahtır. Lakin, iyi emeller üzerine meydana getirilen büyülerin günah olmadığına dair bir çok İslam alimi yahut evliyalarca da tartışma mevzusu olmuştur. Muhabbet büyüsünde ki asıl hedeflenen ise genel olarak insanların birbirlerinin aralarını açan olumsuz durumları ortadan kaldırabilmektedir. Aralarında husumet olan kişilere muhabbet büyüsü uygulandığı süre her iki tarafta en kısa süre diliminde geri barışarak, huzurlu ve mutlu bir hale gelmektedir. Muhabbet büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan ötürü küs olan iki insana yapıldığı vakit sanki daha önce hiç kavga etmemişler benzer biçimde bir hale girerler ve aralarında oluşan samimiyet durumu eskiye bakılırsa daha da kuvvetli olur.

Muhabbet Büyüsü nasıl Yapılmaktadır?

Muhabbet büyüsünü hemen hemen her dine mensup olan bilici uygulayabilmektedir. Muhabbet büyüsünün biroldukça yapım çeşidi bulunmakta olup, bu çeşitler her medyuma nazaran farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak muhabbet büyüsü ile alakalı olarak bir yapım metodundan bahsedecek olursak, bu büyü için öncelikli olarak büyü yapılacak kişilerden bir tanesinin sihrin yapıldığı ortamda ya kendisinin bulunması gerekmektedir ya da kendisine ilişkin olan resmin bulunması gerekmektedir. Günümüz teknoloji çağı olduğundan dolayı fotoğraf konusunda akıllı cep telefonları yardımıyla gönderim yapılabilmektedir. Hatta fotoğraf yerine büyü yapılacak birey yahut kişilerin minik bir videosunun çekilmesi büyünün uygulanmasına daha da etkili olacaktır.

Muhabbet büyüsünü yapmış olduracak kişilere ilk tavsiyemiz bu büyü temiz emeller için yapılacağından ötürü Müslüman ve güvenilir bir medyumu bulmanız olacaktır. Çevrenizde daha önce muhabbet büyüsü yapmış oldurmış olan akrabalarınız, arkadaşlarınız, arkadaşlarınız veya akrabalarınız var ise bu medyumu bulma mevzusunda güçlük yaşamayabilirsiniz. Ancak çevrenizde bu şekilde bir şeyi yapmış olduran bir yakınınız yok ise web ortamından da çeşitli araştırmalar sonucu güvenilir ve gerçek bir medyuma erişip, muhabbet büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Muhabbet büyüsünde büyü yapılacak kişilerden bir tanesinin fotoğrafı yeterli olsa da gene de bu büyü iki ya da daha fazla kişiye uygulanacak ise o kişilerinde resimlerinin olması daha iyi olacaktır. Bu büyüde diğer istenilen bilgiler ise; fert yahut kişilerin anne isimleri, baba isimleri, kendilerinin doğum tarihleri, kişi yahut kişilerin adları gibi bir takım bilgilerdir. Bu tarz şeylerin yanı sıra fert yahut kişilere ilişkin olan kendilerinin kullandıkları şahsi eşyaları ve mümkün ise kişi yada kişilerin kendilerinin yazmış olduğu ufak bir yazı örneği de gerekli olmaktadır. Sadece kendilerine ilişik bir yazı örneğine erişim zor ise gerek duyulmamaktadır. Büyünün yapımında İlk olarak fert veya kişilerin şahsi resimlerinin boş bir kısmına yine birey veya kişilere ilişkin olan şahsi bilgilerin işlenmesi gerekmektedir.

Bilgiler işlendikten sonrasında bu bilgiler özel bir çember olan muhabbet çemberi içerisinde alınmalıdır. Daha sonra kişilerden alınmış olan şahsi eşyaları ve kendilerinin yazmış oldukları yazı örnekleri fotoğraflara tutturulmalıdır. Son aşamada ise fotoğraflar soğan ve sarımsak kabukları dolu olan bir su içine koyulup, bir gün bekletilmelidir. Diğer gün ise fotoğraflar çıkarılıp, kurutulduktan sonra rengi kırmızı olan bir bez parçasına sarılıp, kişilerden birisinin hane halkının veya akrabalarının yer aldığı mezarlığa gömülmelidir. Bu şekilde muhabbet büyüsü tamamlanmış olmaktadır. Büyü tesirini averaj 10 gün ile 20 içinde göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü