Nazar Büyüsü

Nazar Büyüsü Nedir?

Nazar büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere nazar işleri için uygulanmakta olan büyü çeşididir. Nazar büyüsünün hem ak büyü kategorisinde, bununla beraber kara büyü kategorisinde yeri bulunmaktadır. Nazar büyüsünün ak büyü kategorisindeki yeri bir kişiye karşı değen nazarları yok edebilmek üzere olan özelliğidir. Ak büyü kategorisindeki özelliği sayesinde bir kişide nazara bağlı enerji alemindeki ruhani varlıklar, kısaca İslam dinine gore cinlerden gelen musallat durumu var ise bu hemen yok edilebilir. Nazar büyüsünün kara büyü kategorisindeki özelliği ise bir kişiye karşı nazar değdirerek, o bireyin enerji alemindeki ruhani varlıkların, kısaca İslam dinine nazaran cinlerin musallatı altında bırakmaktır. Nazar büyüsünün hem ak büyü kategorisindeki yeri, hem de kara büyü sınıfında ki çok büyüktür ve bu büyü şayet bir kişiye yapılır ise o birey bu sihrin büyük derecede tesiri altında kalabilir.

Nazar Büyüsü iyi mi Yapılmaktadır?

Nazar büyüsünün ak büyü yahut kara büyü kategorisindeki yerine göre yapılma biçimı bulunmaktadır ve bu yapım aşaması ise büyücüden büyücüye, medyumdan medyuma değişim gösterebilmektedir. Biz ise siz değerli ve bizim için çok kıymetli olan okurlarımıza bu yazı içeriğimizde nazar büyüsünün ak büyü kategorisindeki özelliğinin yapımı ile alakalı olarak bilgiler vermeye çalışacağız.

Sizlerde çok iyi bilmektesinizdir ki bir kişiye karşı nazar değdiği süre o ferdin başına enerji aleminden olmadık işler gelebilmektedir ve kişi en nihayetinde kendini tanıyamayacak bir hale gelebilmektedir. Bu tarz durumların ismine ise nazar denilmiştir. İşte bu şekilde negatif durumların çözümünde devreye nazar büyüsünün ak büyü kategorisindeki özelliği girmektedir. Nazar büyüsünün ak büyü kategorisindeki yerinin yapımı ile alakalı olarak data vermeden önce bu büyünün ister ak büyü sınıfındaki yeri olsun, ister kara büyü kategorisindeki yeri olsun mutlaka bilgisiz bir şekilde, bu sihrin ilmine haiz olmadan tek başınıza meydana getirmeye kalkışmamalısınız. Şayet uyarmanın tersi bir duruma kalkışırsanız başınıza olmadık negatif durumlar gelebilmektedir.

Nazar büyüsünün ak büyü sınıfındaki yerinin yapımı için öncelikli olarak büyü yapılacak olan kişiye ait net bir şekilde çekilmiş olan kağıt üzeri şahsi fotoğrafının, büyü yapılacak olan kişiye ait olan şahsi bir adet veya bir parça eşyası (tokası olur, tırnak makası olur, giyim parçası olur, fark etmez), büyü işleminin uygulanacak olan bireyin vücut parçası (ten parçası, saç teli, sakal kılı, tırnağı olabilir) gibi bir ekip informasyon ve envanterler büyü öncesi gerekmektedir. Bu tarz şeylerin yanı sıra nazar büyüsünü meydana getirecek olan büyücünün yahut medyumunda bir ekip materyalleri nazar büyüsü öncesi temin etmesi gerekmektedir.

Öncelikli olarak büyücünün ya da medyumun nazar büyüsünün ak büyü kategorisindeki yerini uygulaması için bu şartlara uygun olan şehir yaşantısından ve insanlardan uzak olan, özellikle dere kenarına yakın bir mekanda Salı gününü Çarşamba gününe bağlayan gece saat 01:00 gününü ve süreını büyü öncesi tercih etmesi gerekmektedir. Bunların yanı sıra büyücünün veya medyumun nazar büyüsü için bir takım materyalleri de yine bu büyünün yapımı evveli temin etmesi gerekmektedir. Bu materyallerin ne işe yaradığını da nazar büyüsünün ak büyü kategorisindeki yerini anlatırken görmüş olacaksınız.

İlk olarak büyü yapılacak olan kişiye ilişik fotoğrafın boş bir alanına gene aynı bireyin şahsi bilgilerinin içerisinde soğan, sarımsak ve incir ağacı yaprağı özlerinin yer aldığı mürekkep yardımı ile işlenmesi gerekmektedir. Arkasından içinde incir ağacı sütünün özünün yer aldığı bir sunak kabının içine kişinin şahsi fotoğrafının diğer gün gece saat 01:00 süresine kadar yatırılarak, bekletilmesi gerekmektedir.

İkinci olarak üzerinden 1 gün geçmiş olan fotoğraf çıkarılarak kurumaya bırakılmalı ve kurutulduktan sonrasında ise fotoğraf üzerine gene büyü yapılacak olan kişiden alınan şahsi eşyası ile birlikte vücut parçası bir çam sakızı desteğiyle yapıştırılarak, fotoğrafın her tarafı sıkı bir biçimde beyaz koyun derisi ile sarılarak, nazar büyüsü sihrin yapıldığı yere yakın olan dereye bırakılarak suyun akışına bırakılmalıdır. Bu şekilde nazar büyüsü tamamlanmış olup, 18 gün ile 81 gün içinde tutmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü