Nohut Büyüsü Nasıl yapılır ?

Nohut büyüsü nedir ?
Nohut büyüsü adından belli olacağı üzere bakliyatlar arasında yer edinen nohut ile yapılan bir işlemdir. Ak büyü derslikında bir büyü olup kişilerin birbirlerine aşık olmalarını ve bağlanmalarını sağlamak adına yapılmaktadır. Anadolu coğrafyasında halk tarafından en sık kullanılan ritüel ve büyüler arasındadır. Türkiye, Azerbaycan şeklinde ülkelerde sıklıkla yapıldığı bilinmektedir.

Nohut büyüsü iyi mi yapılır ?
Öncelikli olarak nohutların haşlanmasıyla işleme başlanır. Bundan sonra işlem için ihtiyaç duyulan şey aşık olan ve kendisine aşık olunması istenen kişilerin bilgileridir. Bu bilgiler adlar anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflardır. Aşık olunması istenilen kişini fotoğrafını karşımıza alarak 41 adet nohut ile işleme adım atarız. Nohutlar sırayla sayılmaya başlanır ve her nohut sayışımızda tılsımlı sözleri söyleriz örneğin ; zeliha oğlu hasan, elvan kızı nesibeyi sonsuza kadar sev ve ona aşık ol diyerek 41 kez sayarız. Bu 41 defalık tur 7 kere tekrarlanır. Bu dinsel tören bitiminde gene tılsımlı sözler söylenir ve işlem kapatılır.

Bu işlemin diğer işlemlerden farklı olarak fotoğafları toprak altına gömme, yakma, yahut bu işe cinni varlıkları karıştırma şeklinde bir durumu yoktur. Tamamen bir dinsel tören olan nohut büyüsü öteki aşk büyüsü işlemlerinden farklıdır.

Nohut büyüsü kaç günde etki eder ?
Bu büyü genel olarak 4 günde etkilerini göstermeye başlar fakat bu sihrin tam olarak etki göstermesi ve ferdin size dönüş yapması için genel manada 14 gmeşhurk bir süreye gereksinim duyulur. Bazı direnmeçı kişiliklerde bu sürenin 21 güne kadar uzadığı da bilinmektedir.

Nohut büyüsünün tesirleri nedir ?
Bu büyü yapıldıktan sonrasında karşı taraf üzerinde derinden etkileri vardır. Bu etkilerden bazıları

fert karşı tarafı rüyasında görmeye adım atar
İçine kapanır ve dış dünya ile irtibatını keser
Sinirli bir ruh haline bürünür
Karşı cinse karşı olan ilgisi azalır ve sadece işlem icra eden kişiye açık kalır.
Evliliğe ilgisi yoksa bile büyü ile birlikte ilgisi artar
İlerleyen zamanlarda kişi karşı tarafı sanki karşısındaymış şeklinde görür
İşlem sonuçlandığı zaman karşı taraf siz olmadan yaşayamaz hale gelecektir
Nohut büyüsünün evli kişilere yapılması uygun mudur ?
Bu tamamen karşı tarafın niyetiyle alakalı bir durumdur. Kişilerin evli veya bekar olması bu ritüelin yapılması ve tesiri ile alakalı herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Kısacası nohut büyüsü hem evli hem bekar kişilere meydana getirilen ve tesiri görülen bir büyüdür.

Nohut büyüsünün bozulması mümkün mü ?
Bu probleminin cevabı her ak büyü de olduğu benzer biçimde evet. Çünkü her ak büyü bir kara büyü ile her kara büyü bir ak büyü ile bozulabilmektedir. Bundan dolayı işlem yaptıracağınız bilici kişiyi son derece iyi seçmelisiniz. Bilici işinin ehli ve uzman biri ise işlemi tamamen bakıma kapalı ve korumalı yapar. İşlemin bu halde yapılması işlemi bozmak isteyen kişileri son aşama zorlayacak bir durumdur.

En iyi nohut büyüsü meydana getiren medyum ?
Türkiye’de bir çok kaliteli ve işini iyi meydana getiren medyum bulunmaktadır. Bu medyumlar arasında ilk sırada yer alan medyumlar ise Yahudi medyumlardır. Yahudi medyumların büyüler ile ilgili yeteneğini bilmeyen yoktur. Bundan dolayı işlem yapmış olduracaksanız tercihiniz Yahudi medyumlar arasından kullanmanız sizler açısından daha kesin sonuç almanız adına yararlı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü