Nohut Büyüsü Tuttu

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut büyüsü isminde de anlayacağınız üzere nohut ile yapılmakta olan bir büyü çeşididir. Nohut büyüsü hem ak büyü, aynı zamanda kara büyü sınıfında yer almaktadır. Nohut büyüsü genel olarak aşk işlerinin çözümü için tercih edilmektedir. Nohut büyüsünün ak büyü kategorisindeki yeri evlilik bağları kopma derecesine gelen çiftlerin aralarını düzeltmek için yapılmaktadır. Nohut büyüsünün kara büyü sınıfındaki yeri ise bir kişiye karşı aşk acısı çeken bireyin aşık olduğu kişinin de aşık olan kişiye bağlı olmasını sağlamaktır. Nohut büyüsünün çoğu zaman her büyücü yahut kahin yapabilirken, ak büyü kategorisindeki yapımını ise çoğu zaman Müslüman dinine tabi olan medyumlar yahut büyücüler yapabilmektedir.

Nohut Büyüsü iyi mi Yapılmaktadır?

Nohut büyüsünün yapımı ve uygulanması medyumdan medyuma yahut büyücüden büyücüye değişkenlik göstermektedir. Gene bu sihrin yapımı için dini inançlarda farklılıklar gösterebilmektedir. Biz ise siz kıymetli ve kıymetli okurlarımıza bu yazı içeriğimizde nohut büyüsünün ak büyü kategorisindeki yeri olan evli çiftlerin aşk bağlarını tekrar onarmak amacı ile yapımından bahsetmeye çalışacağız. Nohut büyüsünün yapımına geçmeden evvelinde, bu sihrin ak büyü kategorisindeki yapımı olsun veya kara büyü sınıfındaki özelliğinin uygulanması olsun ne olursa olsun bu işin ehli olan bir büyücüden yahut medyumdan destek almadan tek başınıza yapmaya kalkışmamanız gerekmektedir. Şayet bu durumun tersini yapar iseniz nohut büyüsü size ters etki olarak dönebilmektedir.

Nohut büyüsünün ak büyü derslikındaki özelliğini icra etmek için öncelikli olarak evli olan çitlerin bu büyü için rızasının ve bilgisinin olması gerekmektedir ve büyünün uygulanması için mutlaka bu büyünün yapımına tam anlamıyla vakıf olan Müslüman bir medyuma yaptırılması gerekmektedir. Nohut büyüsünde rızası olan evli çiftlerin kendilerinin ortak bir karede bulundukları kağıt üstü fotoğrafları, çiftlerin ayrı ayrı anne isimleri, çiftlerin doğum tarihleri, çiftlerin kendi adları, çiftlerin evlendikleri tarih, çiftlerin kendilerinin tercih ettikleri ve medyuma büyü için teslim edilmesi ihtiyaç duyulan birer adet kişisel eşyaları (gözlük olur, cüzdan olur, kıyafet parçası olur, fark etmez), çiftlerden alınmış olan birer adet vücut örnek parçası (ten parçası olur, tırnak olur, saç veya sakal teli olur, fark etmez) gibi belge, informasyon ve materyallerin nohut büyüsü öncesi hazır olması gerekmektedir.

Nohut büyüsün yapımı için tercih edilecek mekan şehir yaşantısından uzak, bir mezara yakın, eğer bulunabiliyor ise mağara şeklinde bir yer olmalıdır. Nohut büyüsünün yapımında bu büyüyü yapacak olan medyumunda bir takım materyalleri büyü öncesi bulundurması gerekmektedir. Büyü ak büyü kategorisindeki özelliği için uygulanacağından dolayı taze 2 tane nohut, özel nohut büyüsü sunak kabına koyulmuş incir ağacı sütü, soğan ve sarımsak kabukları benzer biçimde materyallerin nohut büyüsü öncesinde edinilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort