Ölüm büyüsü nasıl yapılır?

Ölüm Büyüsü nasıl yapılır?
Büyüleri kategorize edecek olursak en başta iyi ve kötü (kara) büyüler olarak ikiye ayırabiliriz. İyi büyüler genellikle ferdin çevresine zararı olmayan yapıldığında kişiye huzur veren büyülerdir. Ölüm büyüsünü ise adından da anlaşıldığı üzere kara büyüler altında sınıflandırılır. Yapıldığında ciddi ve geri dönülemez tesirleri vardır. Ölüm büyüsü bildiğimiz tüm büyülerin en güçlüsüdür. Genellikle bir kişinin bir başkasını öldürmek amacıyla yaptığı büyüdür. İsteğe bağlı olarak bazı kişiler üzerinde bıraktığı tesir ölümden beter hale de getirebilir. Yani öldürmezse süründüreceğini açıkça söyleyebiliriz.

Ölüm Büyüsü tesirleri
tesiri en güçlü büyülerdendir ölüm büyüsü. Kim tarafınca yapıldığı da etkisi kadar önemlidir. Gerçek ve tecrübeli medyumlar tarafından yapıldığında da bozulması nerede ise imkansız diyebiliriz. Yapıldığı kişi üzerindeki tesirini süre içinde artarak gösterir. Başta kişide ruhsal bozukluklara sebebiyet verir. Rüyalarında kabuslar, karabasanlarla karşılaşır ve uyku düzeninde bozulmalar yaşar. Sebepsiz korkular başlar. Ardından devamlı takip edilme ve yalnızken bile yalnız olmama hissi dürtüklemeye başlar. Tüm bu sıkıntılar artarak devam ettiğinde kişiyi gerçek dünyadan kopar ve geri dönülmez bir bilinç haline girer. Dünyadan bu kadar uzaklaşan birinin hayatına düzgüsel bir halde devam etme mümkünlığı kalmayacaktır. Daha sonra çeşitli hastalıklara yakalanan vücut için süreç daha zor devam eder. Vücut tedavilere yanıt veremez, psikoloji tedaviyi kaldıramaz, hastalıklara çare bulunamaz. Hepsi bununla beraber fert ölüme götürür. Büyü etkisini gösterir meydana getiren kişi amacına ulaşır. Ölüm büyüsü yapılma yöntemine ve isteğe gore farklı sürelerde farklı boyutlarda etkisini gösterir. Yaptıran fert üzerindeki süre da değişim gösterir. Ölüm büyüsü yaptırmak istiyorsanız medyumunuz size tüm sorularınızın yanıtlarını iletecektir.

Hem de size karşı yapmış oldurılmış bir ölüm büyüsü de olabilir. Yukarıdaki açıklamayı dikkatli okuyarak size karşı meydana getirilen bir büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Üzerinizde bu tesirleri taşıyorsanız en kısa sürede bir medyumdan yardım alın. Bana yapılmaz, olmaz demeyin. Her gün karşılaşmış olduğumız onlarca danışan son çare olarak size geldim lafını çok kullanır ve hata ettiğini farklıdır. İlk olarak bizden yararlanmayı denemiş olsa geçirdiği sıkıntılı dönemin gereksiz bulunduğunu görmektedir. Unutmayın ki önlemini almadığınız her an sizin aleyhinize işlemektedir.

Ölüm Büyüsü nasıl Yapılır?
Ölüm büyüsü yapmak bildiğiniz tüm büyülerin en zorudur. Birden farklı şekilde yapılma yöntemi vardır. Hangi yolun kullanılacağı danışanımızın uygunluğuna gore seçilir. Karar aşamasından sonrasında süreç boyunca danışanımızla kol kola ilerleriz. Şunun altını çizerek belirtmek isteriz ki asla sıradan kişiler tarafınca yapılmamalıdır. Tesiri bu denli büyük bir büyü de yapılacak ufacık bir hata inanılmaz neticelar getirebilir. Bu yüzden ölüm büyüsünün nasıl yapıldığını sizlere buradan aktarmak doğru olmayacaktır. Büyü yapmaya ve büyü bozmaya yıllarını vermiş bir kahin olarak tek başınıza yapmanızı asla önermiyoruz. Hem altına gireceğiniz yükü tek başınıza kaldırmanız da kolay olmayacaktır. Bizim için danışanlarımızın huzuru ve mutluluğu her süre ön plandadır. Sizleri asla yargılamadan istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu süreçte bizlerden rahatlıkla destek alabilirsiniz. Telefon hattımız randevu ve sorularınız için 7/24 ulaşılabilir halde hizmet vermektedir.

Öldürmezse Süründürür
Üstüne basarak söylemeliyiz ki sadece danışanlarımızın istekleri üzerine hareket ediyoruz. Bu durumda da yapılan büyülerin yöntemi farklılık gösteriyor. Ölüm büyüsü üzerinde uygulanan kişiyi ölüme götürmez fakat ölümden beter bir noktaya da getirebilir. Bu tamamen danışanımızın tercihine kalmıştır. İşini iyi bilen, güvenilir bir bilici tarafınca yapıldığında da büyünün deforme ihtimali hemen hemen sıfıra yakındır. Bu yüzden kimse yapmış olduracağınız da fazlasıyla örutubet arz etmektedir.

Ölüm büyüsü tesiri altına aldığı kişilerde psikolojik hasar bırakmakla birlikte farklı hastalıkları da doğurur. Bu kişiler beyin felci, damar tıkanıklığı, kalp spazmı ve sayabileceğimiz pek çok zor hastalıkla karşılaşır. Ruhsal açıdan kötü etkilenen birey tedavilere cevap veremez. Her hastalığın çözümü başta psikolojik olarak güçlü durmaktan geçer. öteki tarafta cinler tarafınca devamlı olarak hastalık verilmeye adım atar. Başta yalnız kalamaz, uyuyamaz, her daim takip edildiği hissiyatını içinde taşır. Fert korkmaya başladıkça dünya dışı olarak adlandırdığımız varlıklar kendilerini daha da belli etmeye ve hastalık vermeye başlarlar. Bu durumun önüne geçilmediğinde kişinin delirdiği düşünülerek çevresindeki hepimiz tarafından dışlanır. Eğer üzerinizde bu etkilerin bulunduğunu düşünüyorsanız acilen yardım almanız gerekir.

Ölüm Büyüsü nasıl bozulur?
Üzerinde ölüm büyüsü olduğundan şüphe duyan her insanın geç olmadan bir bilici ile çalışması gerekir. Sizi bu denli tesiri altına almış bir durumun başka çaresi yoktur. Günümüzde reddedilse de tıp her şeye çare bulamaz. Ölüm büyüsü yapılması ne kadar zorsa bozulması da o denli meşakkatli bir büyüdür. Herhangi biriyle zaman harcamak yerine sahiden inanılmış olduğunız bir medyumla çalışmanız zaman açısından en yararlısı olacaktır. Burada ilk aşfakat büyünün tespit edilmesidir. Hangi yolla ve fakatçla yapıldığı tespit edilmelidir. Eğer fiziki olarak yapıldıysa yeri belirlenmelidir. Sonrasında izlenecek belirli adımlarla büyü bozulur. Kimi zaman sihrin bozulması kafi olmayabilir. Ferdin arkasından bu büyüyü yaptıranlar zarar vermekten vazgeçmeyebilir. Bu nedenle büyüden korunma yöntemlerine de başvurmasını öneririz. Büyüden iyi mi korunacağınız yazımızın devamında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü