Papaz Büyüsü Bozan Hoca

Büyü, sufli (şeytani) cinler kullanılarak bireyin fikir ve duygu merkezini bozan içsel bir etkidir. Başka bir ifadeyle, büyü şeytani cinlerle yapılır. Bu cinler, yalnız insanlarda olan yıldız merkezinin dengesini bozarak istenilen şekilde yönetimi ele geçirir. Büyü bozma için cin veya cinlerin kişiyi terk etmesi gerekir.

Büyü nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişide, ilk önce onu yöneten Cin‘in kimliği ve durumu tespit edilir. Sonra Cin‘e o kimseyi özgür bırakması için buyruk verilir. Sadece; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.

Bu bakımdan; Büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına tesir edecek, onu yaralayacak ölçüde dualar edilerek başlanır. Bu durumda cin için iki yol vardır; ya duaya geçindiren kişiyi etkisi altına alarak kendine bağlarımlı hale getirmek ya da emirlerine boyun eğmek.

Bunun dışında 3.Cü bir yol daha vardır ki, o da Cin’in ölmesidir. Buna da “CİN YAKMAK” denir. Kısaca cin elini kişiden çekmediği takdirde yanmakla doğrusu ölmekle yüz yüze kalır. Kimi zaman de cinin ailesinden öteki bir cin işe el atar ki, böylece iki-üç cinin yanmasına kadar iş uzar.

Bugün iç sıkıntıları, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme veya işitme vakaları, özellikle kadınlarda görülen sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda cinlerden kaynaklanmaktadır. Sadece bu durum henüz tıbbî olarak tespit edilemediği için uyuşturucu ilaçlarla meydana getirilen tedaviler bir sonuç vermemektedir.

 

BÜYÜ BOZMA YÖNTEMLERİ
Cin musallatına maruz olan kişilerde acayip hareketler, belirgin olarak ellerde ve vücudunda aşırı kasılmalar, ellerde ayaklarda yanmalar, çene kilitlenmesi, halsiz bir şekilde sürekli yatma isteği, aşırı şekilde insanüstü bir güç birikimi, anlaşılmayan konuşmalar, gece anahtarı olmayan kapıları açarak dışarıya çıkabilme gibi inanılması güç haller gözlenebilir. Bu tür durumlarda kişinin maruz kaldığı bu durumdan bir an önce kurtarılması ve feraha ermesi gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü