Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

PAPAZ BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ
Papaz büyüsü bir çok amaç için yapılabilir. Bu aşamada ifade edilebilir ki, insanın içerisinde olduğu her mevzu için büyü yapılabilir. Ağırlıklı olarak, yaşamış olduğumız toplumda en sık görülen, karşı cins üzerine yapılan büyü türüdür.

BAĞLAMA İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
erkek yada kadının tam bir tutku ile kendine bağlanmasını, karşı cinse dair başkasını gözü görmemesi, o olmadan yapamaması amacıyla yapılır. Kişi büyünün etkisiyle sanki büyü icra edenın kumandasına girer ve istediği benzer biçimde yönetebilecek hale gelir.

AŞIK ETME İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
sevmiş olduği kişinin de aynı hislere sahip olması, kendine hesapsızca aşık olması ve büyü icra eden fert ondan ayrılmadıkça mutlaka ayrılmaması için yapılır. Sihrin etkisine giren kişi kendindeki bu hisleri yadırgamaz ve her şey normal görünür.

GERİ GETİRME İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
Ayrılan sevgili yada giden karı – koca’dan birinin ayrılma kararından vazgeçmesi ve geri dönmesi için yapılır. Ayrılma nedenini daha önce haklı bir gerekçeye dayandıran kişi, sihrin etkisiyle bu sonucunın yanlış bulunduğunu düşünmeye adım atar, bir süre sonra hata icra ettiğinı düşünerek yine beraber olma kararı alır.

AYIRMA – SOĞUTMA İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
Her şey yolunda devam ederken, ani ve sebepsiz bir şekilde kişi birlikte olduğu eş yada sevgilisinden ayrılma kararı alır. Sihrin etkisiyle, artık bu evliliği devam ettiremez hale gelir ve tekrar geri dönmeme kararıyla tamamen uzaklaşır, soğur ve terk eder. Eşler, sevgililer arasında olduğu kadar aile bağlarının kopartılması amacıyla da sık sık yapıldığı bilinmektedir.

KISMET KAPATMAK İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
ferdin gerek toplum içindeki değerlerini gerekse aile veya karşı cinse olan enerjisinin yok edilmesi sebebiyle her şeyini kaybetmesine niçin olur. İş hayatında yaşanan rekabet ve çekemezlik sonrası aniden her şeyin ters gitmesi, haiz olunan kıymetlerin kaybı şeklinde kendini gösterir. öteki taraftan, ilişkiler ve evlilik konusunda yapılan büyülerde ise kişi yıldızının düşürülmesi nedeniyle çevresindeki kişileri kaybeder veya kimsenin dikkatini çekmez.

CİNSEL TERCİH İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
Hemcinsinin kendisine olan hislerinin arttırılarak, aynı hislere sahip olması ve cinsel tercihini değiştirmesi amacıyla yapılır. Sihrin etkisiyle kişi artık büyü yapana aşık olur ve ondan ayrılamaz.

CİNSEL BAĞLILIK İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
erkek yada hanımefendiın cinsel fonksiyonlarını tamamen durduran, bilinen en yaygın büyü türüdür. Beraber olan çiftlerin ayrılmalarını sağlamak ve intikam almak için yapılır. Büyüye maruz kalan kişi yapılış yöntemine göre bazen yalnız eşine bazen ise tüm karşı cinsel anlamda tepkisiz kalır.

Papaz büyüsü yapanlar, fakatçlarına yönelik olarak istedikleri her insanı çok güçlü şekilde etki altına alabilecek çalışmalar yapabilirler. Bu büyünün en önemli farklılığı, büyüye maruz kalan kişi kendindeki değişikliği asla kabullenmez, bunun organik olduğunu düşünür ve ısrarla büyülendiğini inkar eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort