Resim Büyüsü

R​​​​​​​​​​​esim büyüsü büyüler içinde maksimum tercih edilen büyü yöntemlerden biridir. Büyü yaptıracak fert yapılacak bireyin resmini sosyal medyadan bile çok rahat bulabilir. Genel anlamda kullanılan bireyin saçı, tırnağı, çamaşırı şeklinde materyallere ulaşmaktan çok daha kolaydır. Fotoğraf büyüsü genel anlamda aşık etmek, giden sevgili yada eşi geri getirmek için yapılıyor.

Resme Bakarak Aşk duası nasıl Yapılır temalı videomuzu izlemek isterseniz tıklayın.

Resim Büyüsü nasıl Yapılır?
Fotoğraf büyüsü yapmış olduracak fert yapılacak kişinin resminin uzman bir büyücü veya medyuma gdolayır.
Uzman kahin ferdin isteğine göre bir takım hazırlıklar ve materyaller kullanır.
Fotoğraf büyüsü yapmış oldurılacak kişinin detayları resmin üstüne yazılır.
Resmin veya kağıdın üstüne yazılan şeylerin üstüne bir ekip büyülü sözler okunacak büyü tamamlanır.
Fotoğraf büyüsü doğru yapıldığı durumda sihrin etkisi öteki büyülere oranla daha hızlı olur çünkü medyumun elinde fotoğraf olduğundan büyünün ulaşacağı kişiye anında tesir eder.

Fotoğraf Büyüleri Evde Yapılır Mı?
Fotoğraf büyüleri evde yapılması mümkün olan bir büyüdür. Fakat bilinmesi gerekir ki sihrin her türlüsü tehlike ihtiva eder ve en kısaca bir uzman tarafınca yapılmasıdır. Kendiniz yapmak istediğiniz zaman bile bir medyumdan informasyon almanız en doğru karar olur.

Aşamalar su şekilde kaynaklanır;

Büyü yapılacak kişinin resmini büyü yapacak birey yanına alır ve karanlık bir odaya gider.
Odanın doğu yönüne dönün ve ayakta gözlerinizi kapatın.
Daha sonra 7 kere yakarış okunması mümkün.
Ardından tılsımlı sözler söylenir. Birey niyetini dile getirir.
Daha sonra dizinizin üstüne oturup fotoğrafı önünüze koyun.
Fotoğraftaki ferdin kafasına sağ elinizin işaret parmağını, kalbine ise sol elinizin işaret parmağını koyun ve tılsımlı sözleri okuyun.
Son olarak fotoğraf içe doğru katlanır ve saklanır. Bu şekilde resim büyüleri meydana getirilen kişiye etki etmeye başlayacaktır.
Fotoğraf büyüleri tek başınıza yapması mümkün olan bir büyü olsa da hem size bununla birlikte meydana getirdiğinız kişiye ruhsal sorunlar yaratabilir. Yapılan işlemden sonrasında kişide sinir hastalıkları ortaya çıkabilir. Bunun sonucunda ailesi ve çevresi tarafınca dışlanabilir. Bunun sonucu intihara kadar gidebilir. Bundan dolayı büyü yapmış oldurmak yada bozdurmak istiyorsanız bunu ilmi kuvvetli büyücü ve medyumlar aracılığı ile yapmanız en doğru karar olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü