sabun büyüsü Nedir

Sabun büyüsü mutlaka uzmanlık gerektiren bir büyü türüdür. Bu işlemler için bir kalıp sabuna ve siyah bir ipe ihtiyaç vardır. Meydana getirdiğimız sabun büyüsünün tesiri hemen ortaya çıkmayacak, etkisi ağır ağır kendini gösterecektir.

Sabun büyüsü kimin üzerine yapılacaksa, o kişiyi simgeleyen bir sabun kullanılır. Çeşitli araştırma çalışmaları yaparak sunduğumuz bilici hizmetlerimizde sabun büyüsü için sabun kalıbı bir su içine konulur.

Sabun suyun içerisinde bulunmuş olduğu süre boyuncu, büyü yapılacak olan kişinin adı anne adıyla beraber 14 kez söylenir. Sudan çıkartılan sabun soğuk suda durulanarak sertleşmeye bırakılır. Sabun kısa sürede tamamen sertleşirse büyü gerçekleşmeyecek anlamına gelir.Sabun büyüsü nasıl yapılır diyenler bizi arayabilirler. Öncelikle sabun büyüsü için hedef kişiyi temsil eden bir sabun kullanılır ve bu sabuna iğne batırılır. Sabun büyüsü kullanılarak ferdin kalbinde bir hasar olsun istiyorsanız sabun kalbe batırılır. Hedef bireyin beyninde bir hasar olsun istiyorsanız kafa bölgesine batırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort