Soğutma Büyüsü Yapan Hoca

Soğutma Büyüsü, geçindiren ilişkilerde sevgililerden birinin ani bir kararla uzaklaşması, hislerinin yok olması ve ilişkiyi sonlandırma kararı almasını sağlayacak güçte bir büyüdür. Düne kadar sizi sevmiş olduğini söyleyen eşiniz/sevgiliniz ani bir kararla sizden soğuduğunu ve ayrılmanın doğru olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Normal olarak her soğumayı ve uzaklaşmayı büyüye bağlamak doğru değildir. Ancak, sihrin varlığını ve etkisini yok sayarak ilişkisi sonlanmış olan, ayrılan bir çok sevgilinin, karı – kocanın olduğunu da unutmamak gerekir.

Bu büyüyü yapmış oldurma tercihinde olanlar genelde sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak ve soğuttukları kişiye sahip olmak amacını taşırlar. Bazen çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması için beraber olduğu kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir. Eşler içinde yapılan bu soğutma çok etkilidir ve karı -koca içinde hiçbir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya kadar giden sonuçlar doğurur. Bu şeklinde durumlarda eşinizin sizden soğumasını elde eden büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir. Meydana getirilen bu büyünün üzerinden süre geçtikçe bozulması zorlaşır. En kısa sürede büyü bozulmalıdır.

KOCAYI SOĞUTMA BÜYÜSÜ
bir önceki konuda da açıklandığı üzere evli olan eşlerde özellikle hanımların boşanma kararına erkeklerin duyarsız kalması yada boşanma halinde tehdit ve zarar verme ihtimalinin varlığında başyaralanan bir yöntemdir. Kocayı Soğutma Büyüsü, kocanın kendi kararıyla karısından soğuması ve uzaklaşmasını sağlayan etkili bir büyüdür. Kocanın, karısına karşı hiçbir ilgisi ve isteği kalmaz, sorunsuzca ayrılma sonucunı kabullenir.

KADINDAN SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Eşinizin bulunduğu şartlar gereği çevresinde fazlaca kadın var ise yada kendi özelliği sebebiyle hanımlarla birlikte oluyorsa, eşinizi kadınlardan soğutup uzaklaştırmanın en etkili yolu kadından Soğutma Büyüsüdür. Burada fakatç, ilişkinizi – ailenizi diğer hanımlar aracılığıyla yaşanan tehditlerden korumaktır. Adam sizden başka hiç bir kadınla duygusal veya cinsel birliktelik yaşayamaz.

SOĞUMA BÜYÜSÜ
bireyin beraber olduğu, ancak; ilişkinin doğru ve olmaması icap ettiğinin düşünüldüğü durumlarda son aşama etkili olan bir yöntemdir. Beraber olduğunuz fert sizden değil, siz bu kişiden soğumuş olursunuz, gerçekte katlanması zor bir durumdur. Soğuma Büyüsü, yaşamını mantıklı olarak yaşayan, aşk ve sevginin körü körüne olmaması gerektiğini düşünen mantıklı insanoğluın tercih ettiği bir yöntemdir.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ BOZMA
Geçmişten bu yana sevgilinizle yada eşinizle birlikte rahat, mutlu sıcak bir yuva kurmanızı istemeyen, çekemeyen, bu konuda devamlı engel olmaya çalışan bir fert, size yahut eşinize Büyü yapmış olabilir. Soğutma büyüsü yapan hocalar aracılığıyla yapılan bu büyüde her şey yolunda giderken ansızın eşiniz yada sevgilinizi sizden soğumaya, uzaklaşmaya adım atar. Bu durumu açıklamada hem siz hem de eşiniz yetersiz kalır ve uçurumun kenarına doğru yürümeye başlarsınız, bunu bilirsiniz fakat engel de olamazsınız. Buna benzer konular yaşıyorsanız Büyü Bozma ile ilgili olarak lütfen uzmanımızla bildirişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort