Süryani Büyüsü Nedir

Süryani Büyüsü Nedir ?
Süryani büyüsü adından belli olacağı üzere Süryani papazlar tarafınca yapıldığı için bu adı almıştır. Süryani büyüsü ak büyü sınıfında bir büyü olmakla beraber kişilerin birbirlerine olan bağlarını kuvvetlendirmek ya da platonik aşk yaşayan kişilerin aşklarını karşılıklı aşka çevirmek için kullanılmaktadır.

Bu büyü genel olarak Süryani papazlar tarafınca yapıldığı benzer biçimde Süryani diline hakim olan başka bilici ve büyücüler de bu büyüyü yapabilmektedir. Bu büyüden sonuç elde etmek istiyorsanız alanında kendini geliştirmiş büyücü ve medyumları tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü işini bilmeyen kişiler tarafından meydana getirilen büyüler sizlere cin musallatı olmasına sebep olacaktır.

Süryani Büyüsü iyi mi Yapılır ?
Süryani Büyüsü yapmak için diğer tüm büyülerde olduğu benzer biçimde öncelikli olarak iki tarafın adı anne adı doğum zamanı detayları ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulur. Bu bilgilerin yanı sıra büyü yapımında kullanılmak üzere Süryani incili gerekmektedir. Öncelikli olarak kişilerin fotoğrafları üzerine fert bilgileri safran mürekkebi ile Süryanice olarak yazılır, kişilerin fotoğrafları bir iğne iplik yardımıyla birbirine dikilir burada 7 dikiş atılır ve her bir dikiş atılırken Süryanice incil den bir ayet okuVolkan.

Bu işlem tamamlandıktan sonrasında fotoğraflar bal şarabı adında olan özel bir şarapla banyo yapmış oldurılıp eski bir beze sarılarak toprak altına gömülür. Burada 10 gün bekleyen fotoğraflar çıkarılır ve çıkarma işleminden sonrasında meşe kömüründe fotoğrafların yakılması ve küllerinin bir su birikintisine atılmasıyla son işlem gerçekleştirilir.

Süryani Büyüleri nasıl tesir Eder ?
İşlem yaptıran fert eğer bu işlemi sevgilisi için yaptırıyorsa aralarında bulunan bağ giderek kuvvetlenir. Süryani büyüleri genellikle evlilikle neticelanan işlemlerdir. Eğer işlem yapılan kişiye karşı platonik aşk yaşıyorsanız ve karşı taraf sizin ona olan duygularınızı bilmiyor ise bu kişi işlemden sonrasında size aşık olmaya adım atar. Bundan sonrası ise çorap söküğü gibi gelecek ve karşı taraf size olan aşkını kendiliğinden ilan edecektir.

Her ne şekilde işlem yapılırsa yapılsın Süryani büyülerinde fakatç karşı tarafın duygularını kuvvetlendirmek ve size karşı olan duygularını hat safhalara çıkarmaktır. Büyüler yapıldıktan sonra etkileri ömürlüktür ve bozulması da son aşama zor büyülerdir. Bu nedenle Süryani büyüsü aşk büyüleri derslikında en etkili büyü olarak gösterilmektedir.

Süryani Büyüleri meydana getiren Medyumlar Kimdir ?
Bu büyü söylemiş olduğimiz üzere süryanice bilen yahut direk süryani papazlar tarafınca meydana getirilen etkili bir aşk büyüsüdür. Büyüyü meydana getiren kişinin süryani bir papaz olmaması bu işlemi etkilemez çünkü günümüzde süryanice büyü yapıyorum diyen medyumların hepsinin bilmesi ihtiyaç duyulan bir dildir. Süryanice diğer bir adıyla aramice hz isanın mevzuştuğu dildir ve ilk inciller çoğu zaman süryanice yazılmıştır. Hristiyanlığı ilk bulan cemiyet olan süryaniler büyüler konusunda da kendisini geliştirmiş kadim topluluklardandır.

Bu nedenle bu büyüyü yapmış oldurmadan önce çalışacağınız medyumu iyi seçmelisiniz ki sizler de yapmış oldurdığınız işlemlerden sonuç alabilesiniz. Minimum 10 senelik tecrübesi olan ve bir çok büyü yapabilen ve aramca, ermenice, arapça, latince, ibranice gibi dillere hakim medyumları seçmeniz sizler açısından daha faydalı olacaktır.

Süryani Büyüsü yapmış oldurmak isterim
Mağdur olduğunuz konu ikili ilişkiler ise bu büyüyü ne olursa olsun yaptırmanızı tavsiye ederim. Çünkü Süryani büyüsü aşk büyüleri içinde en etkili sonucu veren ve tesiri ömür boyu süren ender büyülerdendir. Süryanice dilini bilen fert sayısı fazla olmadığı için bu büyüyü bozabilecek kahin sayısı da çok azdır. Bu sihrin bu kadar rağbet görmesinin genel sebepleri bunlardır. İnsanlar karşı tarafı kendine ömürlük aşık etmek istediklerinde genel olarak bu büyüden faydalanırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü