Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsü Nedir?
Tırnak büyüsü, isminden de belli olduğu üzere tırnak ile yapılmaktadır. Bu büyü bağlama büyüsü kategorisinde yer alan büyü çeşididir. Yani bir kişiyi başka bir kişiye yahut kendinize karşı bağlayabilmek için tırnak büyüsü kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü sınıfında en etkili büyü çeşitlerinden birisi olan Tırnak büyüsü uygulandığı vakit bir o denlide kuvvetlidir. Tırnak büyüsü iyi niyetler için kullanılabildiği gibi kötü niyetlide kullanılabilmektedir. Bu sebepten dolayı da tırnak büyüsü hem ak büyü derslikında yer almaktadır, bununla beraber kara büyü sınıfında yer verilmiştir.

Tırnak büyüsünün ak büyü derslikında ki özellikleri birbirlerine küs olan çiftleri geri birleştirmek veya ayrı düşmüş sevgilileri birbirine bağlamak gibi iyi emellidir. Kara büyü sınıfında ki özellikleri ise bir kişiyi kendinize yahut bir başkasına aşık ederek, bağlı duruma getirmek yahut daha önce aşk güttüğünüz bir ferdin başkası ile evlenmesi sonucu o kişiyi eşinden boşanarak size bağlanması için kullanılması sonucu tırnak büyüsünün kara büyü sınıfını ortaya çıkarmaktadır. Tırnak büyüsü yapımı çok rahat olduğu kadar, bozulması da bir fazlaca zordur. Çünkü tırnak büyüsünün bozulabilmesi için sihrin bulunup, yapıldığı ortamda bozulma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir ve bu büyüyü bozabilen kahin ise Müslüman olmak zorundadır.

Tırnak büyüsü şayet yanlış uygulandığı vakit frekans aleminde yaratılmış olan ruhani varlıkların (cinlerin) size aşık olmasına ya da size bağlanmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenden ötürü de ne olursa olsun tırnak büyüsünü tek başınıza oluşturmaya kalkışmamalısınız ya da tırnak büyüsünü oluşturmaya vakıf olmayan bir medyuma veya büyücüye yapmış oldurmamalısınız.

Tırnak Büyüsü iyi mi Yapılmaktadır?
Yukarıda ki uyarmamızı yine burada da belirtmek isteriz ki kesinlikle bu büyünün yapımına hakim olan bir medyumun ya da büyücünün tırnak büyüsünü yapması gerekmektedir. Gelelim tırnak büyüsünün iyi mi yapıldığına. Öncelikle tırnak büyüsünün belli bir yapım şekli olmayıp, amacına göre değişkenlik göstermektedir. Şayet ak büyü sınıfında tırnak büyüsünü uygulamak istiyorsanız buna göre yapımları, kara büyü kategorisinde yapmak istiyorsanız bu duruma nazaran uygulamaları bulunmaktadır. şu demek oluyor ki tek bir “tırnak büyüsü” bulunmamaktadır. Biz ise siz kıymetli okuyanlarımıza bu yazımızda tırnak büyüsünün ak büyü kategorisinde ki bir özelliği olan küs eşleri geri birbirine bağlamak için yapımından bahsetmeye çalışacağız.

İlk olarak birbirlerine küsmüş, ayrılma aşamasına gelmiş yahut kavga etmiş çiftleri geri birbirine bağlayabilip, sulhtırmak için çiftlere ilişik olan ortak fotoğrafları, çiftlerin ortak kullandıkları bir eşyası, çiftlerin anne ve baba adları, çiftlerin doğdukları tarih (gün, ay ve yıl biçiminde), çiftlerden alınması ihtiyaç duyulan tırnak (sihrin daha etkili olabilmesi için yüzük parmaklarının tırnakları olabilir) benzer biçimde bilgilere ve envanterlere sahip olmak gerekmektedir. İkinci olarak büyüyü uygulayacak medyumun kesinlikle büyü öncesi soğuk suda yıkanması gerekmektedir. Üçüncü olarak ise büyü yapacak medyumun veya büyücünün tırnak büyüsü için lüzumlu materyalleri, uygulanacak ritüelleri ve tılsımlı sözcükleri büyü öncesi hazır etmesi gerekmektedir.

Dördüncü olarak tırnak büyüsü uygulanacak ortamın kesinlikle sessiz, sakin ve insan yaşantısından uzak bir yer olması gerekmektedir. Beşinci olarak çiftlerin ortak resimlerinin arka kısmına içinde incir ağacı yaprağı ve hurma ağacı yapraklarının külü bulunan siyah renkli bir mürekkep ile çiftlerin yukarıda alınan bilgilerinin eklenmesi gerekmektedir. Altıncı aşamada çiftlerden alınmış olan tırnaklar içine soğan ve sarımsak kabuklarının külleri ile karıştırılmış çam sakızı yardımıyla erkeğin tırnağı hanımın fotoğrafta bulunmuş olduğu bölümün yüz kısmına, kadının tırnağı ise erkeğin fotoğrafta bulunmuş olduğu kısmın yüz kısmına yapıştırılmalıdır.

Tabi ki tüm bu işlemler uygulanırken büyüyü yapmakta olan kişide tırnak büyüsü için gerekli tüm ayin ve tılsımları da uygulamak zorundadır. Son olarak bu fotoğraf çiftlerden alınmış ortak kullandıkları eşya parçası ile beraber beyaz ve temiz bir beze sarıldıktan sonra özellikle eski insanoğluın var olduğu bir mezarlığa gömülmesi gerekmektedir. Tırnak büyüsü böylelikle tamamlanmış olup, büyü tesirini 15 gün sonra gösterip, 51 gün içinde de tamamlayabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü