Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü nedir ?
Voodoo büyüsü genel olarak Afrika kıtasında yapılmakta olan ve yerliler tarafınca sıkça kullanılan bir büyüdür. Bir çok çeşidi olmakla birlikte hem kara büyü bununla beraber ak büyü olarak sıkça kullanılmaktadır. Bu büyü denildiğinde insanların aklına genel olarak uzaktan bez bebek yardımı ile meydana getirilen kara büyü gelmektedir. Fakat bilmenizde fayda olacak şey Voodoo Afrika kıtasında meydana getirilen büyülerin genel ismidir. Bu büyü bağlama büyüsü, soğutma büyüsü ve aklınıza gelebilecek bir çok konuda yapılabilen bir büyüdür.

Voodoo büyüsü nasıl yapılır ?
Bunu genel olarak her insanın bilmiş olduğu bez bebek büyüsü olarak anlatacağım. Çünkü yüzlerce çeşit voodoo büyüsü var ve bunların bir kısmı zararsız büyüler bir kısmı ise son aşama zararlı büyülerden oluşmaktadır. Bez bebek büyüsü olarak yapılacak bir büyü de öncelikle kişinin bilgileri gerekmektedir. Bu bilgiler genel olarak kişini adı, annesinin adı, doğum zamanı ve fotoğrafıdır.

Öncelikli olarak kişiye ait bilgiler fert fotoğrafı üzerine keçi kanıyla yazılır ve bu fotoğraf özel olarak dikilen bir bez bebek içine koyulur. Bundan sonra kendilerince tanrı olarak idrakladıkları fakat hepimiz tarafından cin olarak ifade eden varlıklarla bildirişime geçilerek fotoğraftaki kişiye ulaşım sağlanır. Kişinin ruhu alınır ve bu bez bebek içine hapsedilir.

Son olarak aşamada ise birey bu bez bebek üzerinden her türlü fizyolojik zarara uğratılabilir. Veya manevi kısaca psikolojik anlamda zarar görmesi sağlanabilir.

Voodoo büyüsünün emareleri nedir ?
Bu belirtiler tamamen bez bebeği elinde bulunduran bireyin uygulayacağı şeylere dayalıdır. Çünkü ruhunuzun hapsolduğu bez bebek ferdin elinde olduğu sürece size istediği şekilde fiziksel ve ruhsal işkence yapabilir. Bebeği baş aşağı meblağ ve başınızın dönmesine, tansiyonunuzun düşmesine sebep olabilir. Bunun yanı sıra bebeğe iğneler batırarak iğnenin batırıldığı bölgelerde acı çekmenize sebep olabilir.

Bunun yanı sıra bebeği suya batırıp çıkararak size boğuluyormuş hissi verip, bebeği buz dolabına koyarak donma gibi şeylere ve ateşe dokundurarak yanmanızı sağlayabilir. Son derece etkili olan bu büyü de insana istediğiniz zararı verebilirsiniz. Ölümüne bile sebep olmanız sadece sizin elinizdedir Bu da sizin insafınızı ve karşı tarafa olan duygularınıza bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

Voodoo büyüsünü iyi mi bozarız ?
Bu büyüyü bozmak için öncelikli olarak bir kahin kişiye bakım yapmış oldurmanız ve üzerinizde bu biçim bir büyü olup olmadığını kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Öncelikli olarak medyum bu bakımı yapar ve sizler için uygun bir çözüm yolu bulacaktır. Bu büyü de yapılması ihtiyaç duyulan işlem kişini bez bebek ile olan mesajşimini koparmak olacaktır. Bu tarz büyülerde büyüyü meydana getiren kişinin atadığı cin ile birey arasında bulunan bağlantı farklı bir cin görevlendirmesi yahut görevli cinin yakılması ile koparılabilir.

Bu işlemi yapabilmek için öncelikli olarak cinin hangi kabileden olduğu hangi dine mensup olduğu dişimi erkek mi olduğu belirlenir ve ondan sonra buna bakılırsa de bir yol haritası izlenir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü