Yılan Büyüsü

Yılan büyüsü nedir ?
Yılan büyüsü hem kara hem de ak büyü olarak kullanılabilen nadir büyülerdendir. Bu büyüye yılan büyüsü denilmesinin sebebi ise yapımında kullanılan yılan derisi ve yılan zehrinden gelmektedir. Kara büyü olarak kullanıldığında ölüm büyüsü olarak ak büyü olarak kullanıldığında ise güçlü bir aşk büyüsü olarak yapılmaktadır.

Yılan büyüsü iyi mi yapılır ?
Öncelikli olarak her vakit ki şeklinde kişilerin büyüye uygun olup olmadıklarını idrak etmek adına kişilere ilişkin ad, anne adı, doğum tarihi bilgileri ile kişilere ilişkin birer adet fotoğraf istenir. Kahin fert bu bilgiler doğrultusunda bakım yaparak kişilerin üzerinde büyü var mı ? Yok mu ? Işlem tahtaları açık mı ? Değil mi ? Benzer biçimde sorulara yanıt bularak işlemlere geçer.

Bu büyü kara büyü olarak kullanılacak ise kişiye ait fotoğraf üstüne birey detayları safran mürekkebiyle yazılır ve bu yazım işlemi esnasında çeşitli tılsımlı sözler söylenir. Ondan sonra ise kişinin fotoğrafı içinde zehirli yılan zehri olan küçük bir kavanoza koyulur. Burada ortalama 5 gün kadar bekletilen fotoğraf ondan sonrasında çıkarılarak 2 gün kurumaya bırakılır. En son aşamada ise bu fotoğraf yakılarak külleri toprağa gömülmek suretiyle işlem tamamlanır.

Bu büyü ak büyü olarak kullanılacak ise yine kişilere ait fotoğraflar üzerine birey bilgileri safran mürekkebiyle yazılır. Hemen sonra kişilerin fotoğrafları yüzleri birbirine bakacak şekilde aralarına yılan zehri sürülerek birbirine yapıştırılır. En son aşamada ise bu fotoğraflar bir yılan derisine sarılarak toprak altına gömülür. Bu şekilde işlem bittirılır.

Yılan büyüsünün tesirleri kaç günde görülür ?
Bu büyü ak büyü sınıfında kullanılır ve kişiye aşık etme büyüsü olarak yapılır ise büyünün yapımından itibaren 7 gmeşhurk süre içerisinde tam olarak tesir etmeye başlayıp 13 gün içerisinde işlem sonlandırılır. Eğer işlem kara büyü olarak yapıldı ise 5 günde etki göstermeye başlayıp 20 gün süresinde işlem kapatılır.

Yılan büyüsünün etkileri nedir ?
Bu büyü iki şekilde kullanıldığı için sırası ile etkilerini yazacağım.

Ak büyü olarak kullanıldığında (aşk büyüsü)

birey siz olmadan yaşayamaz hale gelir.
Sizi sürekli arayıp sesinizi duymak ve mümkünse sürekli görmek ister.
Yaşamında sizin dışınızda bir bayan veya erkek olmaz .
Dış dünya ile bağlantısını keser ve yaşamını tamamen size adar.
Evli değilseniz birlikteliğin sonu evlilik ile sonlanmış olur.
Kara büyü olarak kullanıldığında

birey içine kapanır
İştahsızlık başlar
İnsanlarla olan bağı tamamen kopar ve asosyal bir hal alır
Çevresinde bulunan insanlar ile mesajşimi keser
psikolojik rahatsızlıklar yaşar ve aşırı agresif olur
Sanrılar görmeye adım atar
Mide bulantısı, kusma ve baş dönmesi benzer biçimde sıkıntılar yaşar
Genel olarak kara büyü olarak kullanıldığında fert de kalıcı hasarlar bırakır ve ölümüne sebep olur. Bundan dolayı son aşama tehlikeli bir büyüdür.

Yılan büyüsünün bozulması mümkün mü ?
Her ne şekilde kullanılırsa kullanılsın ister ak ister kara büyü olarak, bu büyülerin bozulabilmesi mümkündür. Ak büyü olarak kullanıldığında bir soğutma büyüsü ile bu büyü bozulabilir. Fakat kara büyü olarak kullanıldığında belli bir aşamayı geçtikten sonra bozulması son derece zor bir büyüdür. Çünkü büyü bozulsa bile geç kalındığın da kişiyi ölümden kurtarsanız bile fert de kalıcı vücut hasarları olacaktır. Bundan dolayı bu biçim şeylerden şüphe duyduğunuzda direk bir medyuma başvurup birey üzerinde büyü olup olmadığına dair bakım yapmış oldurabilirsiniz. Bu biçim şeylerde geç kalmak insanoğluın hayatına dahi mal olabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü