Yumurta Büyüsü Ne için Yapılır?

Yumurta Büyüsü Ne için Yapılır?
Yumurta büyüsü temelde istenen bir şey için arzu büyüsüdür. Günümüzde ise yoğun olarak aşık etmek ya da eşleri, sevgilileri ayırma fakatçlı yapılmaktadır. Yumurta büyüsü doğru şekilde yapıldığında ne niyetle yapıldıysa o yönde bir sonuç alınır. Yumurta büyüsü tesiri çok güçlü olduğundan özellikle platonik aşk yaşayanlar bu büyü yöntemine başvurmaktadırlar.

Yumurta büyüsü yapılan kişi üzerinde fizyolojik olarak çok büyük belirtiler gözlenmez. Özellikle aşk büyüsü amaçlı meydana getirilen yumurta büyüsü tesirleri büyü yapmış olduran kişiyi düşünmek ve özlemek ile emare gösterir. Fakat, üzerine büyü yapılmış olan birey mantıksız hal ve tavırlar içerisine girmez, yaptığı her hareket için mantıklı sebepleri vardır. Yumurta büyüsü çiftleri ya da eşleri ayırmak için de çok sayıda kişi tarafınca yapılmaktadır.

Çiftleri ayırmak için yapıldığında da üzerinde büyü olan kişi mantıklı sebepleri bahane ederek ayrılır ve kendisine büyü yapmış oldurmış olan kişiye yakınlık duymaya adım atar. Yumurta büyüsü aşk için yapıldığında büyüyü icra eden birey kendisini arada bir büyü yaptığı kişiye göstermelidir. Arada bir kendisini göstererek arzu ettiği kişiye kendisini hatırlatır ve büyü de daha etkili bir şekilde meblağ. Yumurta büyüsü başka istek ve istekler için de yapılabilmektedir.

Yumurta Büyüsü Kaç Günde tutar?
Yumurta büyüsü yapılmış olduktan sonra 24 saat kuruması beklenir, bu süreçte evde güvenli bir yerde muhafaza edilir. Kuruduktan sonra büyü yapılmış olan kâğıt belirtilen şekilde katlanır ve evden belli bir uzaklıkta toprak içerisine gömülür. Bu süreç içinde çok sık olmayacak şekilde üzerine büyü yaptığınız kişiye kendinizi göstermelisiniz. Yaklaşık olarak iki hafta içerisinde büyü tam etkisini gösterecektir.

Bazı özel durumlar içeren ya da yapılmış aşamasında uygulanan adımlara göre değişkenlik gösterebilen tutma zamanları da vardır. Evde bireysel olarak uygulanan bir büyü olduğu için izlenecek doğru yollar eksik yapıldığında büyü tutmayabilir de. Bundan dolayı en güvenilir olanı bir bilici ile ortak çalışma içinde yumurta büyüsünü yapmak en yani olacaktır.

Medyumlar, yumurta büyüsü yapmak isteyen kişiye bir anlamda rehberlik edebilirler. Doğru ve uygun eylemler sırasıyla yapıldığında ve niyet edilen isteğe odaklanarak yapılacak olan yumurta büyüsünün tutma mümkünlığı oldukca yüksektir.

Özellikle platonik aşk yaşayan kişilerin başvurduğu yumurta büyüsü hızlı tesir göstermesi sebebiyle de çok sayıda birey tarafınca tercih edilmektedir. Ek olarak kullanılacak malzemelerin rahat ulaşılabilir ve uygun maliyetli materyaller olması da çok sayıda birey tarafından tercih edilen bir büyü çeşidi olmasının önemli sebeplerindendir. Platonik aşk yaşayan kişilerin sabırsız tavırları da göz önünde bulundurulduğunda arzu ettiği kişiye bu kadar hızlı kavuşmak yumurta büyüsü ile fazlaca mümkün görünmekte. Yumurta büyüsü yaptıran çok sayıda birey pozitif yönde sonuçlar aldıklarını belirtmişlerdir.

Kimler Yumurta Büyüsü Yapabilir?
Yumurta büyüsü, öteki büyülerin aksine daha çok ev yahut sakin bir ortamda bireysel olarak yapılabilen bir büyü çeşididir. Uygulaması ve izlenecek yolları diğer büyüler kadar detaylı ve zorlayıcı değildir. Yine de yumurta büyüsü meydana getirecek kişiler bazı hususlarda dikkatli olmalıdırlar.

Özellikle ne için yumurta büyüsü yapmak istediği mevzusunda doğru ve net bir biçimde ne istediğini yahut dilediğini belirterek dilekte bulunmalıdır. Tercihen konsantrasyon ve yapılacak büyüde herhangi bir dış müessir tesirinde kalınmaması için loş bir ortamda, özellikle mum ışığı ile aydınlatılmış bir ortamda, tamamen sessiz ve sakin bir halde uygulanmalıdır. Yumurta büyüsünü meydana getirecek ferdin yönü kıbleye dönük olmalıdır.

En önemli hususlardan biri de büyü uygulamasında yapılacak işlemler için fert sağ elini kullanmalıdır, sol eli ise kalbinin üzerinde olmalıdır. Doğru bir halde gerekli adımlar sırayla takip edilip uygulanmış olduğunda yumurta büyüsü isteğe yönelik bir sonuç verecektir.

Birey özellikle iyi kalpli bir halde dileğini dile getirmelidir. Sırayla ve belli adetlerde tılsımlı sözcükler söylenerek lüzumlu uygulamalar yapılabilmektedir. Bireysel olarak uygulanabiliyor olsa da yumurta büyüsü yapmadan önce de bir medyuma danışmak doğru bir karar olacaktır. Bilici fert bireysel olarak yapacağınız yumurta büyüsü ile ilgili yapılacakları ve söylenecek tılsımlı sözleri doğru bir biçimde öğrenmek konusunda iyi bir rehber olabilir.

Yumurta Büyüsünün tesirleri
Yumurta büyüsü belirtileri, yapılmış amaçlarına göre farklı emareler gösterebilmektedir. Yumurta büyüsü yaygın olarak aşk için ya da çiftleri ayırmak için yapıldığı malum bir büyüdür. Kişilerin evde bireysel olarak uygulayabilecekleri bir büyü olması sebebiyle de çok sayıda kişi tarafından uygulanmaktadır.

Yumurta büyüsü bir tek aşk için değil istenilen veya dilekte bulunulan herhangi bir konuda da yapılabilir. Aşk ya da ayırmak fakatçlı meydana getirilen yumurta büyülerinde ise üzerine büyü yapılmış olan kişi de bazı belirtiler gözlemlemek mümkündür. Büyü yaptıran kişiyi sürekli düşünmek, uyku düzensizlikleri, büyü yapmış olduran kişiyi sürekli rüyasında görmek ve özlemek benzer biçimde belirtiler başlıca gözlemlenenleridir.

Ayırmak için yapılan yumurta büyüsünün etkileri ise çiftler arasında kavga ve cinsel olarak soğuma ile ayırmaya yönelik girişimin sonuçları olabilmektedir. Üzerine büyü meydana getirilen kişi büyü tesiri altında olduğunu anlamayabilir. Mantık dışı hal ve hareketlerde bulunmazlar. Fakat, büyü etkisi ile iradesi dışında büyü yaptıran kişiye yoğun bir bağlılık duyar. Ortalama iki hafta içinde tesirini gösteren yumurta büyüsü belirtileri büyü yapılmış olduktan hemen sonra başlayabilir. Büyü icra eden kişinin yürekten arzu dilemesi ve tam odaklı bir biçimde yumurta büyüsünü yapması beklediği sonuçları kısa sürede alması açısından önemlidir.

Yumurta Büyüsü için gerekli Malzemeler ve Yapılışı
Yumurta büyüsü yapmak için gerekli malzemeler, bir adet yumurta, sarı renkli bir kâğıt, tercihen mum ışığında sessiz bir ortam. Bu gereklilikler sağlandığında büyüyü meydana getirecek olan fert dileğini yürekten istemelidir. Ruhani varlıkların da yeteneklerinden faydalanabilmek adına 17 defa tılsımlı sözcükleri yeniden etmelidir. Bu işlemleri yaparken yönü kıbleye dönük olmalıdır. Ondan sonra belirtilen dileğini tılsımlı sözcükler ile sesli bir şekilde söylemelidir ve sağ eli ile sarı kâğıt üzerine yumurtayı kırmalı ve üzerine akıtmalıdır.

Bu esnada sol el de kalp üzerinde olmalıdır. Kırılan yumurta sağ el işaret parmağı ile karıştırmalı ve dileği yeniden etmeye devam etmelidir. Ondan sonra kâğıt yatak odasında bir yerde kurutulmalı ve hemen sonra yedi gün saklanmalı. Yedi gün sonucunda evden belli bir mesafe uzaklıkta toprak altına gömülmeli. Yaklaşık iki hafta nihayetinde yapılan yumurta büyüsü sonuç verecektir. Yapılan büyü bir kişi üzerine ise kısa sürede belirtilerini gösterecektir. Yumurta büyüsü yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar başlamadan önce abdestli olunması ve tamamen temiz bir niyetle dileğin istenmesi. Kötü amaçlar için yapılan yumurta büyüleri beklenmeyen neticelara sebep olabilir.

Medyum ile Yumurta Büyüsü yapmış oldurmanın Avantajları
Yumurta büyüsü, rahat malzemeler ile yapılabiliyor olması sebebi ile çok sayıda fert tarafından evde bireysel olarak yapılmaktadır. Fakat, her büyüde olduğu şeklinde yumurta büyüsünde de bir kahin ile ortak çalışma yürüterek büyünün yapılması daha doğru olacaktır. Yumurta büyüsünde de cinler alemi ile mesajşim söz konusu olduğundan emin ve iyi kalpli olan bir bilici ile büyü yapma eylemini yapmak daha sonra musallat benzer biçimde tehlikeli hallerden kişiyi korur. Yumurta büyüsünde de cinler ile mesajşim kurulmaktadır ve medyumlar doğuştan gelen yetenekleri yardımıyla cinler alemi ile güvenli bir bildirişim sağlayabilmektedir. Bu iletişimden yararlanarak yapılacak yumurta büyüsünün tutması yönünde de güçlü bir tesir için doğru adımlar atılacaktır. Bilici ile meydana getirilen yumurta büyüsünde musallat olunması ya da büyünün tutmaması gibi aksi durumlar ile karşılaşılmaz.

Medyumlar hüddam ilminden faydalanarak bu tarz büyülerde kişilere rehberlik etmektedirler. Aksi durumlarda musallat olunması gibi kötü sonuçlar yaşamış ok sayıda fert de vardır. Medyumlar büyü yapımı ondan sonra da üzerine büyü meydana getirilen kişiyi de büyüyü yapmış olduran kişiyi de musallat olunmasından koruyacak lüzumlu okumaları da yapacağı için daha güvenli bir tercih olacaktır. Medyumlar ile yumurta büyüsünden kısa süre içinde sonuç almak çok sayıda fert tarafınca deneyimlenmiştir. Beklediği neticeları alan çok sayıda birey pozitif yönde yorumlar yapmaktadırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü