Yumurta Büyüsü Yapan Hoca

Yumurta Büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Yapılışı bakımından genellikle iki kişiyi ayırmaya yöneliktir. Bundan dolayı insanlar içinde ayırma büyüsü olarak bilinir ve uygulanır. Yumurtanın sarı kısmı kadını temsil eder. Yumurtanın en iç kısmı yani evin merkezi hanımdır. Onu çevreleyen adeta bir zırh görevi gören akı ise erkeği temsil eder. Yumurtanın beyazı ile sarısını ayırmak ile kişileri birbirinden kolayca ayırabilirsiniz.

Bu büyüyü yaptırmak için öncelikle uzman bir medyumun yardımını almanız gerekir. Tek başınıza hiçbir büyüyü yapmanız mümkün olmayacaktır. Büyüyü hazırlamak değil söylenecek tılsımlı sözleri bilmek ve tam anında söylemek gerekir. Özel güçleriniz yok ise bunları yapmanız zaman kaybı olacaktır. Medyum Nubar uzun seneler medyumluk ilmine gönül vermiş ve hergeçen gün kendini geliştirerek biroldukça bireyin sorununu çözmüş ender medyumlarımızdandır.Bukadar sıradan gibi görünen Yumurta Büyüsü asla tek başına yapabileceğiniz bir büyü değildir. Kara büyü olduğu için ruhani varlıkların yardımı alınması gerekir. Bilici Nubar sizlere kılavuzluk ederek problemlerınızı çözecek ve sizlere % 100 kesin sonuç verecektir. şundan dolayı hayatlarınızı bataklığa saplamaktan vazgeçin. Daha mutlu olacağınız şekilde yaşamak için medyum Nubar’ın yardımlarını isteyin. Emin olun kendisinin yapamayacağı ve bozamayacağı büyü yoktur. Minik yaşlardan beri kahin bir ailenin içinde büyüdüğü için birçok mevzuya hakim ve bilici olmanın sorumluluklarının bilincinde olan biridir.

Sizlerde Yumurta Büyüsü ile istemediğiniz kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort