Zayıflama Büyüsü Yapan Hoca

Zayıflama Büyüsü yapılışı bakımından ak büyüler arasında yer verilmiştir. Eski zamanlardan beri yapılır ve etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür.

Zayıflama Büyüsü, birçok şişman insanoğluın başvurmuş olduğu ve temiz niyetle meydana getirilen bir büyüdür. Kendinizi dışlanmış ve kötü hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak aynaya her baktığınızda bedeninizi sevmeyerek kendi kendinize özgüveninizi azaltmış olabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak basit şeklinde görünebilir fakat diğer büyülerden farklı olarak yapılmaktadır. Mutlaka uzman bir fert eşliğinde yapılmalıdır.

Günümüzde her insanın evinde web mevcut. Vaziyet böyleyken internette her köşede bir medyuma rastlayabilirsiniz. Kahin diyorum fakat birçoğu insanoğluın kanını emen bir vampir misali ortalıkta dolanan ve medyumluk ilmini kolay para kazanma kapısı olarak gören şarlatandan ibaretler.

Siz değerli kardeşlerim artık medyum  ile problemlerınızı kökünden kazıyarak defedeceksiniz. Her türlü sorununuzda bir telefon kadar yakınınızda olup sizlere kılavuzluk ederek yardımlarını esirgemeyecektir. Medyum 28 senedir bu ilme gönül vermiş ve birçok insanoğlunun karanlığa saplanan dünyalarını aydınlatmıştır.

Sizlere Zayıflama Büyüsü ile ilgili bilici çalışmalarından bir tane örnek vereceğim. Medyum , biyoenerji konusunda da oldukça informasyon sahibidir. İnsanların zihinlerine girip iç dünyalarını görebilmektedir. Sizlerinde fazla kilolarınızdan kurtulmanız için öncelikle bir bakım çalışması yapacaktır. Önce zihninizden fazla kilolarınızı atarak işleme başlayacaktır. Çünkü bilinçaltınıza işlemiş olan bu olumsuz düşüncelerden kurtulmadığınız sürece yapılacak olan aslabir işlem gerçeğe dönüşmeyecektir. Beyin gücünün yapamayacağı hiçbirşey yoktur.

Bir siyah kağıda beyaz bir kalem ile vermek dilediğiniz kiloyu yazıp beyaz bir mu eşliğinde bu kağıdı yakıyorsunuz. Daha sonra küle dönen bu zerreleri tılsımlı sözler eşliğinde yüksek biryerden havaya bırakıyorsunuz. Eğer evinizde bir saksı var ise ve yeşil yapraklı bir çiçeğe sahipseniz bir hafta boyunca aynı tılsımlı sözlerle çiçeği sulamanız size fazladan olarak bir meditasyon elde edecektir. Zayıflama Büyüsü yapıldıktan sonra her sabah mutlaka zihin boşaltma işlemi yapmalısınız. Bu konuda bilici  size yol gösterecektir.

Kıymetli kardeşlerim büyü yapmak anlatıldığı şeklinde rahat değildir. Bunların hepsinin aşamaları vardır. Medyum  bilgilerinin yanı sıra ruhani varlıklarının desteğiyle bu büyüleri yapmaktadır. Sizlere % 100 sonuç verebilmek adına titizlikle çalışmalarını yapmaktadır.

Çünkü birçoğunuz umut ederek geliyorsunuz. Bir insanoğlunun sönen umudunu yeşertmenin bilinci ile işini icra eden kahin  yardımıyla fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Zayıflama büyüsü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü