Zenginlik büyüsü nedir?

Zenginlik Büyüsü Nedir?
Zenginlik büyüsünün ne olduğu da günümüzde merak konusudur. Maddi zorluklar çeken kişiler artık zenginlik büyüsüne başvurmaktadırlar. Özellikle ise ülkelerin ekonomisi kötü olduğunda ve insanoğlu para kazanamadıklarında, paraları azca olduğunda bu büyüyü yapmak veya medyumlar vasıtasıyla yapmış oldurmak isterler.

Bu büyü yardımıyla de kişiler içinde bulunmuş olduğu kötü ve yetersiz maddi durumundan kurtulurlar ve daha rahat bir yaşam yaşarlar. Böylece borçlar ve öteki sıkıntılardan bireyler kurtulmuş olur. Parasal mutluluğa zenginlik büyüsü yardımıyla erişmek mümkündür. Her insan en az bir kere varlıklı olursa ne yapacağının hayalini kurar ve bu büyü yardımıyla de o hayalleri gerçekleştirebilir. Kısaca büyünün aslolan amacı insanları maddi zorluktan maddi rahatlığa çıkarıp zengin yapmaktır.

Medyumlar ise bu büyüyü yapmak için çeşitli çabalar sarf ederler. Bu büyüyü yapmak için tecrübe gereklidir ve bu nedenle medyum veya büyücülere başvurulmalıdır. Sadece gene de temel bilgiler için zenginlik büyüsünün iyi mi yapılacağı merak edilmiştir.

Zenginlik Büyüsü nasıl yapılır?
Zenginlik büyüsü 5’ten fazla yöntemle yapılabilir. Sadece bunların 3 tane sık bilineni vardır. Yapımı çoğunlukla medyumlar tarafınca takip edilerek yapılır. Bundan dolayı evlerinizde asla tek başınıza yapmanızı hiçbir medyum tavsiye etmez. Çünkü birikimli bir bilgi ister ve bu bilginin doğru olması da gerekmektedir. O yüzden bir medyum gözetmenliğinde bu büyüyü yapmak çok daha doğru olacaktır.

Zenginlik büyüsünü yapmak için öncelikle 7 tane altın gerekmektedir. Bu 7 adet altın yerleşim yerinden uzakta bir toprağa gömülmelidir. Bu yapılacak işlemin temelidir. Bu işlemde her kenarı en az 10 adım uzunluğunda olacak boş bir alan bulunmalıdır. Bu alan kare şeklinde çizilmelidir. Alan çizildikten sonrasında da her köşeye bir altın gömülür ve toplamda 4 altın gömülmüş olur. Bu işlemden sonrasında ise kalan 3 altın karenin orta alanına gömülür ve temel işlem yapılmış olur.

Altınlar gömüldükten sonrasında ortadaki yerde tılsımlı sözler okunması gerekir. Tılsımlı sözler zenginlik büyüsü için en önemli işlemdir. Bu büyüdeki tılsımlı sözler ise kitaplarda geçmemektedir. Bu yüzden en güvendiğiniz ve iyice araştırdığınız medyumlardan bu tılsımlı sözleri isteyebilirsiniz.

Tılsımlı sözler orta kısımda okunduktan sonrasında yaklaşık olarak 11 gün beklenmelidir. Büyü averaj olarak 11 gün içerisinde tesirini gösterir. Bu vade dolduktan sonrasında da işlemler doğru yapılmış olduysa büyü tesirini gösterecektir. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonrasında da herhangi birisi altınları fark edip çıkarırsa büyü etkisine devam edecektir. Bu sihrin yapılışı için ihtiyaç duyulan yalnızca bir yöntemdir. Büyü farklı yollarla da yapılabilir.

Zenginlik Büyüsünün diğer Yapılışları
Zenginlik büyüsünün yapılışı için başka bir işleme de başvurulabilir. Bu işlem ise daha azca maliyetli olacaktır. Ancak bu işlem ticarette başarılı olmaya iter ve yukarıdaki şeklinde ticaret gerektirmeden zengin yapmaz.

Bu yöntemde öncelikle tuzlu su ve beyaz mendil almak gerekir. Burada tuzlu su ticareti beyaz mendil ise parayı temsil etmektedir. Bu eşyalar ile bir gece boyunca beyaz mendil tuzlu suyun içinde ağzı kapalı şekilde durmaktadır. Hiçbir şekilde ise kabın ağzı açık olmamalı ve açılmamalıdır. Bir gece geçtikten sonra güneşin doğuşu beklenmelidir.

Güneşin hayata merhaba dediğu zamanlarda kabın ağzı açılmalı ve tuzlu su toprağa dökülmelidir. Kalan mendil ise güzel bir şekilde katlanıp kıyafetin içerisine koyulmalıdır. Kıyafetin içindeki mendil ve kıyafet ne olursa olsun vücuda değmelidir. Daha sonra ise mendil kıyafetten belirli bir süre geçince çıkarılmalı ve tuzlu suyun döküldüğü toprağa gömülmelidir. Gömülme esnasında ise medyumların hazırladığı tılsımlı sözler okunmalıdır ve muhakkak güvenilir medyumlardan alınmalıdır. Böylece büyünün yapım aşaması bitmiştir. Bu işlemle meydana getirilen büyü ise averaj olarak 7 gün içerisinde etki göstermektedir.

Zenginlik Büyüsü A4 Kağıdıyla nasıl Yapılır?
Zenginlik büyüsü, 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 adet A4 kağıt ile yapılır. Bu eşyalardan sonra ise sessiz bir yere geçilir ve bu mekanda tamamen sukunet bulunmalıdır.

Daha sonra ise bu ortamda kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olmamalısınız. Ve günün her saatinde bu büyüyü bu şekilde yapabilirsiniz. Ortam ve malzemeler hazır olduktan sonrasında güneşin battığı yöne doğru dönmelisiniz. Batı istikametine döndükten sonrasında ayakta duracak şekilde gözlerinizi kapatmalısınız ve niyetinize yoğunlaşmalısınız.

Zenginlik niyetine odaklanan fert sonraki hayatında bolluk ve bereket sahibi olacağına yoğunlaşmalıdır. 1 Dakika sürecek bu süreçten sonrasında ise gözlerinizi açmalı ve tam 77 kez Ya Hüddam Neriman Hanım demeli ve yine zenginliği düşünmelisiniz. 77 kere bunu söyledikten sonrasında dizüstü çöküp kağıda ‘’Ya Hüddam Neriman Hanım, işte geldim kapına’’ benzer biçimde sözler söylemelisiniz.

Bu ifadeden sonrasında kağıda medyum aracılığıyla almış olduğunız tılsımlı sözleri yazmalısınız. Bundan sonrasında ise kağıdın en altına ‘’İşlem tamamlanmıştır ve Hüddam Neriman Hanım devredir’’ yazmalısınız. Bundan sonra ise büyü tamamlanmış olur. Tamamlanan işlemden sonrasında yazı yazılan kağıt 4 kere içe katlanmalıdır ve muska haline getirilmelidir. Bu kağıt 4 hafta süresince da kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Böylece bu işlem de gerçekleşmiş olur ancak ilk iki işleme bakılırsa etkisizliği daha yüksektir.

Altın ile yapılan Zenginlik Büyüsü
Altın ile yapılmış zenginlik büyüsü ile herhangi bir ticaret gerekmeksizin zengin olunabilir ve çeşitli şekillerde para sahibi olabilirsiniz. Bu işlemde ise malum bazı seçenekler vardır.

Bu seçeneklerin ilkinde kişiler ceplerine çakıl taşı doldurur. Bu çakıl taşları ceplerinde belli bir zaman sonra altına dönüşür. Birey elini her cebine attığında bir altın ile karşılaşır. İkinci yöntemde ise boş kutu veya poşet gerekir. Bu kutu veya torbada her daim para bulunmalıdır. Bu para harcandıkça artar gibi gelecektir ve kişinin rızkı açılacak, bereket sahibi olacaktır. Üçüncü yöntemde ise zengin insanlar büyüyü meydana getiren insanoğluın üzerine doğru çekilir ve ilişkiler kurar. Bu kişiler ise bir mağazaya veya ünlü mekanlara gidildiğinde mekan sahibi tüm parayı kişiye teslim eder. Bu kişiye neden yapıldığı sorulduğunda da ya hızlıca kaçar veya mantıksız açıklamalar ile geçiştirir.

Altın ile yapılan zenginlik büyülerinde rastlanılan para kazanma yöntemleri bu şekilde olmuştur. Daha pek çok ilginç yol da gene para kazanma yöntemlerinin arasındadır.

Tuzlu Su ve Mendil ile yapılan Zenginlik Büyüsü
Tuzlu su ve mendil ile zenginlik büyüsü yapıldığında kişiler ticarete atılmalıdır. Ticarette ise mevcud insanlar yine bu büyü ile varlıklı olabilirler. Bu büyüde kişiler ticarette başarılı olur ve önleri kesilmez, kaybetmezler. Zenginlikleri bu şekilde bulurlar.

Böylece kişiler zenginlik büyüsü ile yapmış oldukları ticaretlerde büyük meblağlarda kazanç elde ederek mutlu bir hayat sürerler. Sadece zenginlik büyüsünün tehlikeli yanları da vardır ve bu yanları büyüyü yapmaya teşvik etmeyebilir.

Zenginlik Büyüsünü Yapmayan Medyumlar niçin Yapmaz?
Medyumlar, zenginlik büyüsünü yapmayı bilse de ve başkaları için yapsalar da kendilerinin yapmış olduklarını görmek çok nadirdir. Bunun sebebi ise zenginlik büyüsünün tehlikesi ve sonrasında oluşturabilecek tehlikeleridir. Zenginlik büyüsü meydana getirecek insanlar ise bu tehlikeleri ve olumsuzlukları önceden göz önüne alıp kararlarını vermelidirler. Aksi takdirde bozsalar da iş işten geçmiş olabilir ancak bilmeden yapanlar da yine de bozarak kim bilir riskleri atlatabilirler.

Zenginlik büyüsü çok faydalı bir büyüdür sadece tehlikeleri vardır. Cinler benzer biçimde varlıklar ile iletişime geçilerek yapılır ve cinler insanların alt aleminde bulunduğu için yanlış şeyler, bilgiler ve vakalar getirebilirler. Bu başlıca tehlikelerindendir ve kişilerin yaşamındaki kaderini değiştirmek de yine bir tehlikedir. Ufak hatalarda büyü kabul olmaz ve olumsuzluklar yaratabilir. A4 Kağıdı ile meydana getirilen büyüde Hüddam Neriman Hanım kişilere ve çevresine dilediği takdirde her bilgiyi öğrendiği için zararlar verebilir. Kişiler çok tehlikeler atlatabilir.

Bunlar başlıca tehlikelerdendir. Sadece zenginlik büyüsü yapmanın en büyük olumsuzluğu ise sonraki kuşaklardır. Zenginlik büyüsünü icra eden insanlar hayatlarını maddi açıdan sorunsız yaşarlar. Ancak sonraki kuşaklar için bu vaziyet bu şekilde olmaz. Çocukları başlangıçta varlıklı de olsa, çok parası da olsa ve ticarette bir numara da olsa iflas eder ve onları zorluklar bekler. Ailesinin yaptıkları çocuklara kalır. Bu nedenle medyumlar ve bu vakaı bilenler zenginlik büyüsünden uzak durur. Yapanlar ise bozarak kimi süre bu durumdan kurtulur. Ancak bozduktan sonrasında da eski maddi gücüne geri dönmelidir ki büyünün tesiri tamamen bitsin. şu demek oluyor ki sahip olduğu birden gelen paraları ve etkilerini bırakmalıdır.

Zenginlik Büyüsü nasıl Bozulur?
Zenginlik büyüsünün bozulması için yapılması gereken çeşitli işlemler de mevcuttur. Sadece bu durumda ise gidilecek yöntem bir medyuma başvurmaktır. Medyumlar genellikle büyüleri bozarlar sadece kimileri ise büyüleri yapar. Büyüleri yapan medyumlar ise bozulmaması için uğraşıp uğraşmaması icap ettiğini büyüyü yaptıran kişiye sorar. Bozulmamasını dileyen bir kişi olursa medyumun yapacağı büyü o denli güçlü olur ve bozmak o kadar zor olur.

Sadece büyüleri bozan medyumlar ise her türlü sıkıntılığa karşı çalışırlar. Ve büyüyü bozmak için çaba sarf ederler. Sihrin bozma aşamasında medyumlar dualar okurlar. Kişiler de yakarma okuyup bozabilir sadece gerçek medyumların duası tanrı’ın yüzü suyu hürmetine kabul edilir. Çünkü medyumlar tanrı tarafınca seçbilimselş kullardır ve 100 yılda bir en değerlilerinin geldiği bilinir. 100 Yıl içindeki medyumların duaları da düzgüsel insanlara gore daha hızlı kabul olur. Doğal bu bilinen bir olaydır. Kesinliği yoktur. Sadece medyumların bozması daha doğru olacaktır.

Kişiler gene de medyuma gitmeyip büyüyü bozdurmak isterse de İhlas, Felak, Nas, Tarık ve Abese şeklinde büyü bozan sureleri okuyabilirler. Bu surelerin yanında ise büyünün bozulması için bireyler allah’a dualar etmeli ve af dilemelidirler. Dualarını ederken ise büyünün bozulacağını düşünerek, ona odaklanarak yakarma etmelidirler. Büyü bozulduktan sonra da aynı büyü tekrar yapılmamalıdır. Çünkü Necm Suresi’nin 39.Ayet’inde de dendiği şeklinde ‘’Şüphesiz her insana kendi emeğinden başkası verilecek değildir.’’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı bağlama büyüsü